pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

tomcio46

tomcio46

Ostatnie 10 wpisów
Oni zebrali całą podaż do 510 a kurs przed fixami poleciał poniżej 500 to trochę tych zleceń się poustawialo. Ważne że papier zebrany i raczej szybko nie pójdzie w rynek jak brały fundy indeksowe.

Ja podobne maile wysyłałem do zarządu fluid sa obecnie w upadłości. Nawet w 4 oczy rozmawiałem z vice. Po nich to spływa. Jedynie czego się boją ale tylko trochę to doniesienia do Prokuratury i US bo tam to chyba ten tekst powinien trafić bo jeżeli to prawda to jawne wyprowadzanie kasy że spółki i działanie na jej niekorzyść.

Zobacz w rocznym czy podali ile ona jest warta w bilansie. Sprzedają za 5 mln więcej niż kupili to nie sądzę by wygenerowało to stratę. Trzeba poczekać na coś więcej na co gotówka pójdzie.

Zależy ille jest wyceniona w bilansie. Mi wychodzi ze gotówkowo po tej transakcji będą mieli więcej gotówki niż obecna cap. Pytanie co z nią zrobią bo na razie siedzą też na gotówce i pomysłu nie mają. Jak nie ma pomysłu to trzeba może przekazać ją akcjonariuszom, tym bardziej że tam sporo ubranych po 5. 80 jest w ostatniej emisji i ostatnio przy okazji wezwania za 3. 7 była awantura.

Problem będzie w razie kontroli. Kwoty raczej niewielkie to jak nie przesadził i tylko trochę zmniejszył podatek w morzu innych transakcji to nikt się z US nie przyczepi.

Przeciez wyraźnie mówili że będą inwestować w to co się znają. Ja do skupu akcji jestem zawsze sceptyczny. Zwykle on guzik daje. Top Glove skupuje akcje i spada tak samo jak reszta. Tym bardziej że free float nie jest w Mercu przesadnie duży.

Mają o tyle znaczenie jeżeli ta kasa nie zostanie przejedzona tylko reinwestowana i to skutecznie. Strategii faktycznie dalej nie ma, póki co jedynie ruszył sklep internetowy ale to za mało by coś powiedzieć. Póki co ceny rękawic nie zareagowały negatywnie na wieści o szczepionce i ja się tego trzymam. Jak zaczną spadać to trzeba spadać z akcji blah5

Te 200, 300 to ci wyszło z obliczeń, analiz czy tak se rzuciłeś? Póki co w tym roku miliard, w przyszłym podobnie. Mając 2 mld można zainwestować w coś co daje juz 200 mln dodatkowo rocznie.

pandorinium napisał(a):
Tylko że podwójne szczepienia w kwietniu wypadałoby powtórzyć na jesień. Niektórzy mogą chcieć poczekać, skoro latem nie jest tak straszny.


Przeciez kompletnie nie wiadomo jak długo ona chroni, co rozumieć przez te 90%. Teraz tak naprawdę 4 faza testów i za pół roku od zaszczepienia powiedzmy 5 milionów będzie wiadomo czy ona wogóle jest skuteczna. Ja bym sobie nie dał na tym etapie wstrzyknąć, tym bardziej że coś tam wymsklo się im o powikłaniach.

PS. Podobno nowe reko jest?

Ja jednak nie mam za grosz zaufania do tego co twierdzą firmy farmaceutyczne. Jesteśmy w środku albo i na początku drugiej fali a reakcja taka jakby za miesiąc bylo już po. Ceny rękawic póki co nie spadły ale fakt że lepiej mieć zdywersyfikowany portfel i grać jak rynek pozwala.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Dołączył: 4 listopada 2016
Ostatnia wizyta: 2 grudnia 2020 23:37:40
Liczba wpisów: 482
[0,13% wszystkich postów / 0,32 postów dziennie]
Punkty respektu: 22

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,431 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,54% +25 108,45 zł 45 108,45 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d