pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

tomcio46

tomcio46

Ostatnie 10 wpisów
No to ciekawe co będzie w poniedziałek. Info podali 4 minuty przed końcem ciągłych a reakcja natychmiastowa. Pole do wzrostów jest, co prawda nie wiadomo ile zarobią na tych testach ale w porównaniu do tych wszystkich blirtów, cormayów i medcampów kapitalizacja bardzo mała Think

Warunkiem dojścia do skutku wezwania jest uzyskanie zgody KE na przejęcie. Na moje oko to dosyć późno to złożyli, co będzie jak KE nie zdąży wydać zgody przed terminem wezwania? Wezwanie zostanie anulowane?

I ja się mu wcale nie dziwię ze wykręcał się od odpowiedzi. To ma wykrywać obecnie bakterie w szpitalach, na razie gronkowca ktory nigdy raczej nie zniknie. Nikt nie będzie wykładał własnej kasy na badanie nowej choroby która za 2 miesiące może zniknąć i nikt tych testów nie będzie potrzebować. Najważniejsza jest komercjalizacja pierwszego projektu i to nowy właściciel będzie już sobie z nim robił co będzie chciał.

Może tym razem się nie cofnie? Już chyba 3 raz przebija 7. Dotąd sie zawsze cofało.

Faktycznie, myślałem że wygrali ten gdzie mieli lekką przewagę. To ten też powinien być ich

W przyszłym tygodniu rozstrzygnięcie nr 3. Tutaj mają konkurencję z minimalnie droższą ofertą. Z drugiej strony dostali 100 punktów to teoretycznie też powinni wygrać Think

PR to mają dobry. Oby i produkty równie dobre Pray

Geotrans w grze w obu pakietach. Też info z Aquanet. Może czegoś tan nie dopełnili, oferta została odrzucona ale po odwołaniu dalej w grze.

Ja kupowałem pod nowe gry a nie pod stare i taki spadek kursu mi odpowiada

W sprawie tych przetargów z Aquanet odpisali mi z tej firmy że rozstrzygnięcie w drugiej połowie lutego

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 28 marca 2020 11:43:42
Liczba wpisów: 298
[0,09% wszystkich postów / 0,24 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,725 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +80,43% +16 086,82 zł 36 086,82 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d