pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

tomcio46

tomcio46

Ostatnie 10 wpisów
To wychodzi na to że wyniki powinny być podobne jak w zeszłym kwartale. Na razie sypanie na 16.50.

A co ten kolejny cudowny chyba już 25 lek ma wspólnego z Mercatorem? Think

Póki co rynek dyskontuje ze na jesieni w Europie może stać się to co teraz w Australii. Nawrót epidemii. To skąd wiadomo że marże się nie utrzymają. Ja czytałem rekomendacje malezyjskie konkurencji i pisali ze marże mogą nawet wzrosnąć szczególnie w dostawach ad hoc a taka była zapewnie ostatnia do Australii. Wyceny nigdy nie wybiegają lata w przyszłość, kto np. w przypadku spółek gamingowych się przejmuje ze następna gra za rok może być niewypałem? Dobrze się sprzedaje teraz i kurs idzie do góry.

Ja bym jeszcze prosił żeby te spółki oferowały dywidendę. Mercator wypłacił mimo straty za zeszły rok. Wszystko będzie jasne po szacunkach za 2Q

Konkurencja jest wyceniana grubo wyżej niż te 10. Było wczoraj na bloombergu. Moze zagranica dziś wchodzi? Think

Bez nerwów panie krewa, kiedy Pan trafi thumbright

Nie może być bez zwołania kolejnego wza bo cena max to 54. Chyba że kurs spadnie.

Nie ma redukcji.

...rękawice drogie na całym świecie...
Moderator:
Tyle pozostało po usunięciu treści niezgodnej z regulaminem forum

Zapomnijmy o tej nieszczęsnej konferencji, jestem pewien że Prezes już sam je będzie prowadzi thumbright Jest jeszcze jedno co może będzie grane (podobnie jak na Sanwilu). Myślą nad otwarciem zakładu w Pikutkowie. Tam już cała infrastruktura pod włókniny do masek jest a zamknęli bo ich tania konkurencja z Azji w zeszłym roku wykańczała. Może jakiś deal z rządem będzie? Think

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 16 lipca 2020 12:53:48
Liczba wpisów: 356
[0,10% wszystkich postów / 0,26 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,331 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +139,61% +27 922,27 zł 47 922,27 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d