Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

tomcio46

tomcio46

Ostatnie 10 wpisów
Tylko zeby zdjąć z giełdy to trzeba sypnąć kasą. Chyba że obniżenie nominału i jakaś śmieciowa emisja na 2mld akcji

Jedno nie daje mi spokoju. Czemu KNF wspomniał o delistingu? Widzieli te oferty i to jeden z warunków by wycofać z GPW?

Najważniejsze w tym że KNF jasno się wyraził że w tym wypadku nie ma nic przeciw wpuszczeniem jakby nie było spekulacyjnych fundów do systemu bankowego na co wcześniej się nie zgadzali. Info pozytywne pod warunkiem że ten inwestor naprawdę jest. Po zachowaniu kursu osobiście zaczynam w to wątpić

Ja wiem czy zaporowe? Jedyny warunek to te 7 lat. Ale w sumie w ciągu tego okresu wszystko może się zmienić

No nie wydurniaj się Shame on you mail mówi że będą negocjacje i dodatkowe badania

Za cenę jaka jest obecnie na pewno nie. Chyba że sytuacja tego banku jest naprawdę zła. Ja uważam że gdyby oferty opiewały na powyżej 1 za akcję to rynek by to dyskontował. Obawiam się że wstępne oferty są naprawdę niskie a teraz będą negocjowane. Wszyscy pracownicy Getina dostali mail gdzie o tym mowa

Zaoferowana cena nie była pewnie rewelacyjna Not talking

Wszystko jest kwestią za ile.

Przecież komunikat sugeruje że odkup akcji od LC jest warunkiem dokapitalizowania. Widocznie nie chcą go w akcjonariacie i pewnie w planach będzie rebranding. Wszystko zależy od tego jak bardzo LC jest pod ścianą bo pewnie oferty nie opiewają na zawrotne kwoty

Może chcą kwity po 2 kwartale. Nie wiemy za jaki okres im udostępniono. No ale można tylko zgadywać

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 20 czerwca 2019 19:17:25
Liczba wpisów: 175
[0,05% wszystkich postów / 0,18 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,346 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d