pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Miloszdobro

Miloszdobro

Ostatnie 10 wpisów
Nie ma co klasyfikować który Frostpunk sprzedał się bo to Frostpunk, a który bo zrobili TWOM. Sprzedaż na pewno napędza zarówno jakość marki jak i jakość samego produktu. Na paragonie nikt nie wystawi Ci produktu "Frostpunk bo wcześniej słyszał o TWOM" tylko jest "Frostpunk". A że wcześniejszy dorobek w GameDevie wpływa istotniej na sprzedaż niż w pozostałych branżach to raczej większość osób tu wie.
Kwestia mnożników też jest raczej sprawą drugorzędną, zależy jaki okres podsumowań przyjąć i czy liczyć ile kasy dany produkt przyniósł do firmy czy ile zostawił w firmie. W założeniach monetyzacja FP ma trwać jeszcze trochę.
Kilkukrotnie wspominane było że aktualna kapitalizacja zarówno 11bit jak i CDP wywołana jest przyszłymi projektami. w arkuszach w DCFie raczej niewiele osób prognozuje przychody w oparciu o proste regresje z danych historycznych i uwzględnianiu jakiejś sezonowości czy cykliczności. Tu prognozujesz w oparciu o pewną cykliczność i sukces/wielkość nadchodzących projektów. Ceny w których są 11 bit po wydaniu FP i CDP po wydaniu W3 nie są odzwierciedleniem zysku z tych projektów, ale ceny które teraz panują zakładają raczej większy sukces zapowiedzianych czy też wyczekiwanych nadchodzących gier.

BAH z przedłużoną umową importerską z JLR.

infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

1. Dzisiaj poszła odtajniona informacja o złożeniu wniosku o restrukturyzację z 17.05.
2. Są zaległości wobec pracowników
3. Niespłacone są kredyty obrotowe i kolejne w najbliższych tygodniach mają zapadalność. Nie wypowiedziane zostały umowy, ale brak spłaty=koniec obrotówki. Obligacji raczej nie spłacą, będzie zgromadzenie z obligatariuszami.
4. Ograniczona została produkcja.
Moim zdaniem do piachu.

Do podwójnego szczytu jeszcze daleka droga, bo równie dobrze kurs może wpaść w boczniaka gdy rozpatrujemy to w takim horyzoncie. Modelowy oRGR występuje w trendzie spadkowym, a tu go wyrysowało niejako w korekcie do wzrostów.
Poza tym realizacja jednego i drugiego scenariusza wyrzuca nas daleko z aktualnych poziomów, także jest co obserwować.

Cytat:
- cena 377 PLN x 2 = co daje realną wycenę jaka powinna pojawić się w rekomendacji BOS po aktualizacji założeń sprzedaży FP w 2018


11bit to nie tylko FP, także wycena BOŚ nie uwzględnia tylko sukcesu FP(w głównej mierze), ale pozostałych aktualnych projektów na wygaśnięciu(mniej) i przyszłych(dużo więcej). Druga istotna rzecz to aktualna wartość akcji to zdyskontowane zyski z teraz(powiedzmy 2018) i przyszłości, także znowu zysk FP z 2018 nie jest równy całemu zyskowi z projektu. Takie proste mnożniki sukcesu czegoś w danym momencie x2 względem jakiejś wyceny są tu nie na miejscu,

Informacje
Stopień: Ostrożny
Dołączył: 10 kwietnia 2017
Ostatnia wizyta: 19 października 2019 21:27:49
Liczba wpisów: 6
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,341 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d