pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

jenes

jenes

Ostatnie 10 wpisów
Stowarzyszenie OSOG napisał(a):
Szanowni Państwo

Przesyłamy na maila pismo dla poszkodowanych kierowane potem do S-K Mądrego i do prezesa SO.

Do S-K - jest to zgłoszenie sprzeciwu przez zwykłego obligatariusza wobec decyzji S.Mądrego. To nie jest formalne pismo procesowe i może być wysłane mailowo. Niech wysyłają wszyscy, a nie tylko dopuszczeni do postępowania. Zawsze to ślad w aktach zostanie do przyszłego wykorzystania i dla Prokuratorów.

Do SO trzeba wysłać prośbę o podjęcie czynności nadzorczych w tej sprawie i załączyć kopię pisma do S-K.

Do nas dla przypomnienia :kontakt@osog.pl


Linki do wzorów:
drive.google.com/file/d/1WKtqw...

drive.google.com/file/d/1hlBgy...

basik napisał(a):
Dzień dobry proszę o dokumenty które trzeba wypełnić i wysłać by należeć do nowej grupy.

@basik: do jakiej nowej grupy chcesz należeć??? Think

Odzyski za lipiec 2019 r. wyniosły: 13 832 169 PLN.

Porównując do poprzedniego miesiąca odzyski faktycznie zrealizowane wzrosły z kwoty 13 085 651 PLN za czerwiec 2019 do kwoty 13 832 169 PLN za lipiec 2019, czyli o 5%.


GetOblig napisał(a):
Ciekawe jak długo będziemy jeszcze siedzieć cicho i znosić tego ... przecież musi istnieć jakiś sposób aby te parodie zakończyć. Czy obligatariuszy wobec powyższych faktów mogą złożyć na barczynskiego zawiadomienie do prokuratury?


Art. 121 ust 1. ustawy Prawo Restrukturyzacyjne: sędzia-komisarz odwołuje członków rady wierzycieli na wniosek.
Art.125 ust. 1. Sędzia-komisarz może odwołać członków rady wierzycieli, którzy nie pełnią należycie obowiązków, i powołać innych.
Dlaczego nie składacie wniosków?

@_olo_ "do grupy 4 wierzyciele dobrowolnie nie przystąpili", chyba, że ktoś kogoś zmusił ;)

__________
Jestem ciekaw kiedy moderatorzy stockwatch.pl znowu zablokują mój profil i czy znowu nie wskażą powodu

Moderator:
Dowiesz się o tym jako pierwszy. Blokady profilu można uniknąć w prostu sposób - wystarczy zwykłe przestrzeganie regulaminu forum. Moderatorzy nie muszą informować o powodach nałożenia blokady bądź usunięcia wpisu. Mogą to uczynić w ramach dobrej woli. Amen

Maupa_w_niebieskim napisał(a):
(...)
No wiem, że nie jestem tu popularna (...)

Trochę to trwało, ale w końcu dotarło...

@Maupa_w_niebieskim
2/ Kenneth Maynard przez inwestorów był postrzegany właśnie jako mający doświadczenie w branży windykacyjnej. Tak samo Ala Kornasiewicz, która czego się nie dotknęła, to zamieniała w złoto (z GetBackiem jej nie wyszło). Od takich osób oczekiwano, że nadzorowany przez nich podmiot będzie efektywnie funkcjonował na rynku.
"BTW stołeczna wieść gminna niesie, że grzecznie owe 3 bańki oddał" - zamiast plotek może lepiej publikować tu sprawdzone informacje
3/ przewodniczący Barczyński nabrał wody w usta, ale jestem pewien, że nie tęsknimy tu ani za nim, ani za powiązanymi z nim pomiotami.

Na potwierdzenie tego, co napisał wyżej djwitek1973: w grupie 4 układu, do której należą wierzyciele zabezpieczeni na majątku Getbacka, którzy zgodzili się przystąpić do układu, wartość wierzytelności wynosi 0 zł.

krewa napisał(a):
Czytanie ze zrozumieniem ma tutaj niewątpliwie ogromną przyszłość.


@krewa daj znać jeśli nie rozumiesz któregoś tekstu ;-)
A już na poważnie to od członka "zespołu stockwatch.pl" oczekuję wpisów wnoszących coś do dyskusji, jeśli już się do niej włącza...

Maupa_w_niebieskim napisał(a):
I niezależnie czy to będzie prezes Dąbrowski czy Kowalski czy Malinowski każdy musiałby zacząć od wyciągnięcia trupów z szafy i weryfikacji tego co zostało uprzednio zaraportowane. Inne podejście do tematu to kontynuacja Kondziowych baśni z mchu i paproci.


@Maupa_w_niebieskim niekoniecznie "każdy musiałby zacząć od wyciągnięcia trupów z szafy". Obecny zarząd GetBacku publikuje sporządzone wewnętrznie sprawozdania finansowe. Jest tylko niezaudytowany jednostkowy raport za 2018, a termin publikacji sprawozdania za 1 kwartał GetBack znów przesunął (jak poprzednie) na 31 sierpnia. Więc niekoniecznie zgodzę się z tym, że "każdy musiałby".
A tekstem "Inne podejście do tematu to kontynuacja Kondziowych baśni z mchu i paproci" doskonale kontynuujesz retorykę Barczyńskiego: "jeśli się ze mną nie zgadzasz (=inne podejście do tematu), to kontynuujesz bzdury Kąkolewskiego"...

Maupa_w_niebieskim napisał(a):
Jak już się co niektórym na wspomnienia zbiera to może warto od razu przypomnieć też kto konkretnie był podpisany pod tymi 65%.
A co do RW to przypominam, że jednym z kandydatów ( o którym pisano, że może być 'czarnym koniem' ) był Kondzio. Każdy mógł do RW startować. Więc o co te żale?
A tutaj interesująca rzecz do posłuchania (plik audio po lewej stronie)
www.polskieradio.pl/130/6718/A...


@Maupa_w_niebieskim pewnie uważasz, że obecny zarząd jest tak wspaniały i wyprowadzi spółkę na prostą, skoro sugerujesz sprawdzić kto podpisał propozycje z 65% (może warto od razu przypomnieć też kto konkretnie był podpisany pod 38%?)
I skąd pomysł o żalach? Może ty masz jakieś skoro o nich piszesz...

Informacje
Stopień: Rozgadany
Dołączył: 7 listopada 2017
Ostatnia wizyta: 26 września 2019 13:24:07
Liczba wpisów: 101
[0,03% wszystkich postów / 0,14 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,371 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d