pixelg
11BIT - Spółki od A do Z - GPW - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

11BIT [11B]

AKTUALNY KURS: 384,50 zł (-0,77%) 13-12-2019 17:00
baks
Wpisów: 2 186
Wysłane: 27 maja 2019 11:32:26 przy kursie: 409,00 zł
Jest ktoś w Krakowie ?
Będzie jakaś relacja ?
A może SW ma tam jakiegoś "szpiega" ? ........ Angel

Czy ktoś z Stockwatch wybiera się do Karpacza ?
Czy jest szansa na jakąś relację z wystąpienia Prezesa ?
Parkiet weryfikuje naszą wiedzę i czujność przy każdym zleceniu (:
a każdy jest mądralą ....po fakcie... :) :)

aircanada15
aircanada15 PREMIUM
Wpisów: 894
Wysłane: 27 maja 2019 11:45:11 przy kursie: 409,00 zł
Ja będę w Krakowie. Jeśli coś ciekawego sie pojawi, to dam znać.

baks
Wysłane: 27 maja 2019 11:53:31 przy kursie: 409,00 zł
Dzięki
A do Karpacza ktoś się wybiera ?

Prezes gości tam na zaproszenie GPW .... d'oh!

Może niektórym umknęło ale do Rady Nadzorczej weszli przedstawiciele Aviva TFI i NN Inwestors.
Oznacza to ni mniej ni więcej ale planują pozostać na dłużej - najwyraźniej widzą lukratywne perspektywy. Można spodziewać się zwiększenia zaangażowania innych fundów. Rekomendacja mBanku nie pozostawia złudzeń. Jak tylko spółka nie skopie czegoś to będzie ciekawie.... d'oh!

krewa
krewa PREMIUM
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Wpisów: 5 714
Wysłane: 27 maja 2019 12:05:03 przy kursie: 409,00 zł
Baks, starczy tego podniecania się "dużymi". Temat rekomendacji, dużych inwestorów i ich obecności w akcjonariacie i RN był wielokrotnie wałkowany na tym forum. To nie stanowi gwarancji sukcesu.

sasky
sasky PREMIUM
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Wpisów: 2 494
Wysłane: 27 maja 2019 12:06:25 przy kursie: 409,00 zł
baks napisał(a):
Jest ktoś w Krakowie ?
Będzie jakaś relacja ?
A może SW ma tam jakiegoś "szpiega" ? ........ Angel

Czy ktoś z Stockwatch wybiera się do Karpacza ?
Czy jest szansa na jakąś relację z wystąpienia Prezesa ?

Tak, redakcja SW będzie obecna w Karpaczu i nie wykluczamy relacji z wystąpienia.

mr20
Wpisów: 2
Wysłane: 27 maja 2019 12:24:30 przy kursie: 409,00 zł
Promocja FP i BC w Biedronce

www.komputerswiat.pl/gamezilla...

baks
Wysłane: 27 maja 2019 12:31:34 przy kursie: 409,00 zł
krewa napisał(a):
Baks, starczy tego podniecania się "dużymi". Temat rekomendacji, dużych inwestorów i ich obecności w akcjonariacie i RN był wielokrotnie wałkowany na tym forum. To nie stanowi gwarancji sukcesu.

Gwarancji sukcesu NIE
sukces da tylko wytężona praca spółki - ale tą także obserwujemy. Jak widać ci duzi też ją zauważają. Nie bez powodu kupują akcje po około 400.
Nie jest to gwarancja sukcesu bo jeśli spółka zawali to stracą wszyscy - ale czy ryzyko jest tu większe jak na innych spółkach - odpowiedź na to pytanie musi sobie udzielić każdy samodzielnie.
Podjąłem temat bo analiza wydała mi się nad wyraz rzetelna - a czy się sprawdzi to inny temat.
Kluczem do sukcesu jest jakość produkcji o którą możemy być tutaj spokojni i przyjęcie przez graczy na co spółka nie ma do końca wpływu.

andy_dufresne
Wpisów: 780
Wysłane: 27 maja 2019 13:55:31 przy kursie: 409,00 zł
@aircanada @Bidzos

Przesłałem Wam w wiadomościach prywatnych pytania na spotkanie w Krakowie. Przepraszam, że tak późno, ale może uda się pogadać o tych sprawach? Dzięki i pozdrawiam!

aircanada15
aircanada15 PREMIUM
Wpisów: 894
Wysłane: 27 maja 2019 20:54:20 przy kursie: 409,00 zł
Moje wrażenia po spotkaniu inwestorskim w Krakowie bardzo pozytywne.
Widać, że szef marketingu nie próżnuje i ostro działa w temacie targów, kontaktów biznesowych itd. (ciągłe podróże).
Wersje konsolowe na razie mocno niedoceniane przez rynek, ale zapowiadają się zdecydowanie "mocniej" od tych dla TWOM. To nie zwyczajny port, ale specjalnie uszyte pod PS4 i XONE wydania... Jest tu naprawdę potencjał na solidne wsparcie wyników spółki.
Podpisany przez 11BIT "deal" na około 3 mln dolarów wpadnie w wyniki 3 i 4 kwartału. Podana kwota jest gwarantowana, ale po przekroczeniu pewnych progów sprzedażowych może wzrosnąć.
Jako ciekawostkę podam, że Projektem 8 dowodzi kobieta po biologii i informatyce :)

Rif
Wpisów: 656
Wysłane: 27 maja 2019 21:30:22 przy kursie: 409,00 zł
Przejęła dawno temu projekt po przemilczanym odejściu Ganszyńca.

pl.linkedin.com/in/marta-fijak...

baks
Wysłane: 28 maja 2019 00:19:21 przy kursie: 409,00 zł
aircanada15 napisał(a):
Moje wrażenia po spotkaniu inwestorskim w Krakowie bardzo pozytywne.
Widać, że szef marketingu nie próżnuje i ostro działa w temacie targów, kontaktów biznesowych itd. (ciągłe podróże).
Wersje konsolowe na razie mocno niedoceniane przez rynek, ale zapowiadają się zdecydowanie "mocniej" od tych dla TWOM. To nie zwyczajny port, ale specjalnie uszyte pod PS4 i XONE wydania... Jest tu naprawdę potencjał na solidne wsparcie wyników spółki.
Podpisany przez 11BIT "deal" na około 3 mln dolarów wpadnie w wyniki 3 i 4 kwartału. Podana kwota jest gwarantowana, ale po przekroczeniu pewnych progów sprzedażowych może wzrosnąć.
Jako ciekawostkę podam, że Projektem 8 dowodzi kobieta po biologii i informatyce :)

Zawsze fajnie jak coś zaskoczy pozytywnie niż negatywnie. Negatywów mieliśmy tu przez ostatnie lata wystarczająco.
Widzę mocno pozytywny odbiór - to i dobrze ale z nimi zawsze przyjemnie się rozmawia.
Dobrze, że teraz podkręcili manetkę gazu ... Angel
Szkoda, że nie piszesz czy był jakiś "pokaz" ale być może jest embargo na taki przekaz ...thumbright

topfacet
Wpisów: 2 471
Wysłane: 28 maja 2019 01:36:22 przy kursie: 409,00 zł
Parkiet znowu pisze o 11BS - w poniedziałkowym wydaniu spółka pojawiła się dwa razy - w tekście o ponadprzeciętnych marżach oraz o mWig40.

baks
Wysłane: 28 maja 2019 11:41:50 przy kursie: 406,00 zł
Ja poczytać relacje uczestników ze spotkania w Krakowie
to są dużo bardziej zachwyceni niż ja rekomendacją .... Angel
Na wyjazd było trochę za daleko ale jak widać warto tam było być.
Widać trochę zmiana odbioru względem konferencji w necie. Jednak niektóre fakty są ciekawe.

topfacet
Wpisów: 2 471
Wysłane: 28 maja 2019 17:14:12 przy kursie: 406,00 zł
A gdzie czytasz te relacje?

sledzik007
Wpisów: 70
Wysłane: 28 maja 2019 18:20:46 przy kursie: 406,00 zł
Forum Bankiera

Bidzos
Wpisów: 116
Wysłane: 29 maja 2019 07:44:13 przy kursie: 406,00 zł
Cześć,
kilka informacji specjalnie dla @andy_dufresne i reszty forum
byłem na spotkaniu i przekazuję poniżej najważniejsze info, sorry za zwłokę, ale mam urwanie głowy, zatem
Początek to prezentacja Dariusza Wolaka na temat tego co osiągnęli dotychczas następnie Patryk Grzeszczuk o tym co nas czeka.
1. TWOM, DLC kończące trylogię będzie większe od pozostałych (opóźnienie jak zwykle, zrobiła im się większa gra niż przypuszczali), raczej nie będzie ostatnim rozszerzeniem, ne porzucają TWOM gdyż generuje ok 2mln miesięcznie przychodu
2.Moonligher - nie długo mobilki i DLC, w głównej mierze w chwili obecnej sprzedaje się na Switch. Współpraca z Digital Sun układa się bdb i prawdopodobnie na jednym projekcie się nie skończy.
3.COM - nie zostało to powiedziane wprost ale wg mojej opinii widzą w tej grze większy potencjał niż w Moonlighter, media z którymi się spotykają są podekscytowane, na moje pytanie czy będzie droższy od Moonlightera padła odpowiedż "na pewno nie będzie tańszy"
4. Frostpunk - DLC będzie niedługo, odniosłem wrażenie, że DLC wyjdzie jednak po konsolach, gdyż padło stwierdzenie, że DLC wyjdzie też na konsole jako płatny dodatek. DLC będzie zbliżone wielkością do podstawowego scenariusza, także gra się mocno zwiększy
5. Frostpunk na konsole - biorą ostatnie szlif i certyfikacją, będzie zupełnie nowa gra (interfejs, mechanika, sterowanie) nie zmieni się jedynie content ( za pewne stąd ta obsuwa). Gra nie będzie portem, będzie grą na konsole. Marketing zrobił objazd po świecie, a konkretnie głównych rynkach zbytu i prezentował FP, rozmawiał z mediami T1,T2,T3 i odbiór jest bdb, 03-04/06 schodzi embargo na materiały, więc niedługo dostaniemy sporo infor o FP na konsole. Dla FP konsol, stworzyli zupełnie nową mechanikę sterowania, która jest rewolucyjna w skali globalnej jeśli chodzi o tego typu gry na konsole, cyt. "Frostpunk ma szanse stać się wyznacznikiem gry strategicznej na konsole". Śmierdzi mi tu dodatkowym cash-em, za wykorzystanie innowacji :):):) Będę go promować na PAX i Gamescom
6. P8 - dowiemy się coś więcej w tym roku, wyjdzie na wszystko z głównym przeznaczeniem na konsole, mają sporo fun-u, ogrywając prototyp. Główna osoba odpowiedzialna za projekt to Marta Fijak dla której ta gra jest oczkiem w głowie, raportuje do zarządu, o odejściu Gaszyńskiego nie wiadomo nic
7. P9 i P10 w tym roku rozpoczną fazę prototypowania, podobnie jak w przypadku sukcesu FP i rozszerzeniu P8, jeśli P8 osiągnie sukces to P9 będzie większe (budżetowo i kadrowo) i tak dalej
8. Wydawnictwo - przemielili 120 projektów i mielą kolejne, wybrali 2, jeden z nich poznamy w tym roku, odniosłem wrażenie, że nie będziemy czekać super długo na 4 gry z wydawnictwa rocznie. To, że mają 5mln na projekt znaczy też, że mogą łapać projekty na późniejszym etapie rozwoju przez co będzie szybciej wydany ale oczywiście mniejszy %. Jeśli będą kolejne sukcesy to będą kolejne zwiększenia budżetu.
9. Zapytałem o rzetelność w ich opinii reko Mbanku, analizę i porównania do Paradoxu, na co . Darek się uśmiechnął i stwierdził, że Mbank się z nimi konsultował, niby oczywiste a jednak lepiej to usłyszeć. Zatem to chyba ich plan rozwoju nie wypowiedziany ich ustami, co bardzo cieszy.

Fajne spotkanie, raczej bez owijania w bawełnę, jak na znaną nam komunikacje 11bit to sporo konkretów, miałem okazję zadać sporo pytań na które otrzymałem każdorazowo rzetelne informację. Bardzo podobało mi się spotkanie i warto na takowe się wybrać.
"Jeśli ktoś twierdzi, że na giełdzie jest coś pewnego, to albo zaczyna, albo niedługo skończy"

Frey
Wpisów: 862
Wysłane: 29 maja 2019 08:10:42 przy kursie: 406,00 zł
Dzięki za obszerne podsumowanie spotkania! Bardzo ciekawe informacje. thumbright

baks
Wysłane: 29 maja 2019 11:37:45 przy kursie: 392,00 zł
Jak widać konsekwentnie realizują plan który zaprezentowali po WZA 2015.
Trochę wolno ale jaki widać "do przodu" i przepustnica otwarta już prawie na maxa.
Tak trzymać. thumbright

Rif
Wpisów: 656
Wysłane: 29 maja 2019 12:18:09 przy kursie: 392,00 zł
Zapowiedziano przed chwilą płatne DLC do Moonlightera i to kolejny temat, który oznaczyli jako summer.
Q3 będzie dla nich bardzo pracowitym okresem do ogarnięcia marketingowo Whistle

Natomiast pięknie wróży przychodom tak w Q3, jak i w Q4 hello1

Utnapisztim
Wpisów: 409
Wysłane: 29 maja 2019 13:24:55 przy kursie: 392,00 zł
Bidzos napisał(a):
ne porzucają TWOM gdyż generuje ok 2mln miesięcznie przychodu

A nie miało być raczej "kwartalnie"? Nawet w 2017 gdy TWOM był jeszcze głównym żródłem przychodów spółki nie zarabiał tyle.

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość