pixelg
POLICE - Spółki od A do Z - GPW - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

POLICE [PCE]

AKTUALNY KURS: 10,50 zł (-1,87%) 29-10-2020 10:50
adapi
0
Dołączył: 2010-06-08
Wpisów: 12
Wysłane: 6 stycznia 2011 17:49:22 przy kursie: 8,31 zł
Ja się nie znam, ale możesz przeczytać jakieś przemyślenia na blogu Rafała Hirscha Police zaczęły zarabiać.

Sc00t
0
Dołączył: 2010-12-09
Wpisów: 18
Wysłane: 11 stycznia 2011 21:32:25 przy kursie: 9,05 zł
Zakłady Chemiczne Police zawarły z JSC Belarusian Potash Company umowę kupna soli potasowej, która ma być realizowana w pierwszym kwartale 2011 roku. Wartość umowy szacowana jest na kwotę 76.090 tys. zł.

to ten moment na inwestycje ? czy za późno się obudziłem ?

projektyue
0
Dołączył: 2011-01-18
Wpisów: 10
Wysłane: 25 stycznia 2011 11:10:27 przy kursie: 9,35 zł
wtedy jeszcze byłą okazja, teraz już zdecydowanie za późno.

Sa jakies male spadki ponizej 10 zl ale juz tej dynamiki chyba nie bedzie


plynacyzrynkiem
0
Dołączył: 2009-08-01
Wpisów: 1 349
Wysłane: 26 stycznia 2011 02:23:55 przy kursie: 9,35 zł
ja wiem czy nie bedzie okazji... dla niektorych ostra korekta w trakcie hossy to wlasnie jest ten moment; testem bedzie 9/8,9 a innymi slowy, czy biezaca tygodniowka przykryje ta sprzed 2 tygodni

projektyue
0
Dołączył: 2011-01-18
Wpisów: 10
Wysłane: 31 stycznia 2011 08:05:27 przy kursie: 9,70 zł
Jak myślicie, po piątkowej sesji zacznie w tym tygodniu spadac, czy isc do gory?

Zdziwilem sie troche, gdyz w czw i pt podano info o 2 umowa kluczowych a tu nagle od godz.10 w piatek lecialo, ze az strach.

Jakie sa Wasze przewidywania, kiedy moze wrocic do 10 zł?
jacobz
0
Dołączył: 2009-06-01
Wpisów: 206
Wysłane: 17 lutego 2011 11:31:56 przy kursie: 10,55 zł
Tyle dobrych wiadomości, a kurs praktycznie stoi w miejscu... Think Czyżby obecne notowania już wszystko uwzględniały? Na wątku spółki też jakoś dziwnie cicho
Edytowany: 17 lutego 2011 11:32

anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
86
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Dołączył: 2008-10-24
Wpisów: 10 320
Wysłane: 18 lutego 2011 23:38:45 przy kursie: 10,45 zł
Omówienie raportu Police S.A. za IV kwartał 2010r.

Sytuacja na rynku nawozów uległa dalszej poprawie. Rosną ceny nawozów, czyli głównego przedmiotu produkcji i handlu spółki, co oczywiście przekłada się na poprawę wyników.

Przychody w ujęciu q4/q4 wzrosły o 41%. Pomimo faktu, że historycznie ostatni kwartał był zazwyczaj słabszy odnotowano największy poziom przychodów (573MPLN) i całkowity wolumen sprzedaży. Kolejne bardzo pozytywne zjawisko jakie można zaobserwować to znacząca poprawa marży brutto na sprzedaży, która w stosunku do q3 się podwoiła, nie mówiąc już o sytuacji przed rokiem kiedy nie udało się wyjść na plus, nawet na poziomie gross profit. Rentowność brutto sprzedaży osiągnęła ponad 16%, czyli była nominalnie zbliżona do marż notowanych w 2007 roku, przed eksplozją cen roku 2008.

Koszty sprzedaży wyniosły w raportowanym okresie ponad 18MPLN. Kwotowo pozycja ta dość szybko rośnie. W pierwszym odruchu bardzo to powinno niepokoić osoby zainteresowane spółką. W końcu w przejętym przez spółkę programie naprawczym cięcie kosztów było priorytetem. To jednak zmienna część kosztów, więc należałoby odnieść sprawę do sprzedanego wolumenu. Ten rośnie o 12%, a koszty aż o 88%, czyli więcej niż wzrost przychodów. Wolumen sprzedaży prawie się nie zmienia w stosunku do poprzedniego kwartału, a koszt maszeruje w górę o 50%
Zachowanie poszczególnych pozycji wyników lepiej widoczne będzie w przedstawionej tabeli:


kliknij, aby powiększyć


W komentarzy zarządu znajdujemy wytłumaczenie. Zdaniem spółki jest to efekt księgowanych w koszty sprzedaży odpisów na należności, oraz znacznego wzrostu udziału eksportu, co teoretycznie zwiększa jednostkowy koszt dostawy. Postanowiłem wyjąć z poprzednich sprawozdań wspomnianą pozycję, co mogą Państwo zobaczyć w tabeli i skorygować koszty sprzedaży. Nadal nie bardzo chce się to spiąć ze wzrostem wolumenu, ale wygląda o wiele lepiej.

Niestety porównanie do q3 wypada gorzej. Wolumen podobny, ale koszty nadal uciekają o 20 punktów za szybko w wersji kosztów skorygowanych. Tego wzrostu w ujęciu q4/q3 nie da się wytłumaczyć geograficzną strukturą sprzedaży. Wedle not w q4 eksport na największym segmencie nawozów stanowił 36,5%, natomiast w q3 odpowiednio 38,2. Jedynym usprawiedliwieniem jakiego można się doszukiwać jest koniec roku rozliczenia końcowe z podwykonawcami, świadczącymi usługi transportowe. To jedyna możliwość wytłumaczenia mająca umiejscowienie w liczbach. W porównaniu do q3 wzrósł udział kosztów obcych w rachunku rodzajowym przy dodatkowo pojawiającej się pozycji innych kosztów operacyjnych o których za chwilę. Alokacja części z tej pozycji do kosztów sprzedaży jest jakimś wytłumaczeniem, ale mocno, mocno naciąganym. Gorzej jeśli spółka poczuła oddech i wcale się już tak o siebie nie martwi.

Jak wynika z załączonej tabelki rosną także koszty ogólnego zarządu. To także może być efekt końca roku, ale jest to pozycja do obserwacji. Być może rozliczono jakieś koszta związane z restrukturyzacja i redukcją etatów, ale na wynagrodzenia nie rosną w porównaniu do q3, dodatkowo koszty związane z Dobrowolnym Programem Odejść znajdują się w pozostałej działalności operacyjnej. Wygląda to nieciekawie.

W pozostałych kosztach operacyjnych znajdziemy obciążenie kwotą prawie 19 milionów złotych. Pod koniec roku przed badanie biegłego czyści się najczęściej sprawozdania. Wedle sprawozdania jednostkowego, gdzie kwoty są podobne, odpowiedzialne są za to głównie aktualizacje wartości udziałów i wartości aktywów trwałych. Nieco się rozjeżdżają w sprawozdaniu skonsolidowanym (-2,5)i jednostkowym(-7), z czego wynika, że w wyniku testów zwiększyła się wartość rzeczowych aktywów trwałych podmiotów konsolidowanych.

EBIT wygląda w tym kwartale bardzo porządnie, bo tak należy nazwać 30 milionów zysku operacyjnego. Bez pozostałej działalności i kosztów jednorazowych można spodziewać się wyniku w okolicy 45 milionów.
Na działalności finansowej jest spokojnie. Koszt stanowią głównie odsetki. Ostatecznie wynik finansowy spółki wyniósł 46 milionów złotych w wyniku odwrócenia podatku dochodowego i w zasadzie należałoby go wyłączyć.

Z bilansu wynika, że pozwolono sobie nawet na jakieś wydatki inwestycyjne. Aktywa trwałe wzrosły o 9 milionów, przy amortyzacji na kwotę około 17. W stosunku do stanu na koniec poprzedniego kwartału dość mocno się zatowarowano. Wartość zapasów w aktywach obrotowych wzrosła o 45% do poziomu 225 milionów. Ciężko zwalić to na nadprodukcję i brak odpowiedniego zarządzana magazynem, bo szacunek sprzedaży był większy o pojedyncze procenty w relacji do stanu faktycznego. Można więc powiedzieć, że spółka spodziewa się dość silnego wzrostu konsumpcji w przyszłym kwartale. Nie wygląda to na efekt sezonowy. Na zapasy poszła już posiadana gotówka, co za chwilę wyjdzie przy CF
Kosmetycznie wzrosły kredyty.

Widać poprawę bezpieczeństwa spółki. Poprawia się jej sytuacja płynnościowa, o czym świadczy malejące ujemne saldo kapitału obrotowego i rosnący wskaźnik płynności bieżącej. Wskaźnik szybki i podwyższony spadły w wyniku wzrostu zapasów, a właściwie konwersji gotówki na zapasy.

Przepływy z działalności operacyjnej jest ujemny, ale na mały minus. Jeśli jest tak jak można sądzić z bilansu, że firma szykuje się na zwiększenie sprzedaży, to potrzebne są inwestycje w kapitał obrotowy i tak uczyniono z gotówką wypracowaną na działalności operacyjnej. Jak wspomniałem spółka najwyraźniej ciut inwestowała w aktywa trwałe, przez co przepływy z działalności inwestycyjnej są ujemne. Z powodów niedostatku kapitału przepływy finansowe są ujemne. Martwi natomiast fakt, że za cały rok na działalności operacyjnej jest duży minus jeśli chodzi o generowanie gotówki. Spółka jest nadal dość mocno zadłużona, a większość tego zadłużenia jest szybko wymagalna. Widać to także w co chwilę prolongowanych kredytach bankowych.

Obecny kwartał jest już druga jaskółką poprawy. Jeśli utrzyma się dobry klimat na rynku nawozów to spółka wyjdzie na prostą. Przydałoby się pozbyć jakich aktywów nieoperacyjnych, bo cały czas górówki w spółce jest mało.

Wyceny automatyczne:
www.stockwatch.pl/gpw/police,w...
wskazują na przewartościowanie papieru zarówno jeśli chodzi o metody dochodowe, czy majątkowe. Tu jednak szanse są w przyszłości. Aby uzyskać wartość renty wieczystej na poziomie dzisiejszego kapitału spółka musiałby na czysto zrobić wynik w okolicy 150 milionów netto przy premii za ryzyko 10%, bo w końcu widmo upadłości nadal wisi nad spółką. Obecnie po usunięciu one offów po opodatkowaniu uzyskano niecałe 40 milionów złotych. Wydaje się, że wspomniana kwota nie jest nieosiągalna, na obecnym rynku nawozowym. Wraz z poprawą płynności w kolejnych kwartałach premia za ryzyko powinna maleć i tu jest szansa na wzrost wartości wewnętrznej i kursi spółki.

Powyższa treść przez 60 dni była zarezerwowana tylko dla osób posiadających abonament.
Edytowany: 17 sierpnia 2011 19:39

NNN
0
Dołączył: 2011-05-16
Wpisów: 4
Wysłane: 16 maja 2011 21:31:45 przy kursie: 13,71 zł
Witamhappy11
Jestem tutaj nowy, a to mój pierwszy wpis.
Ale ja też bym prosił o omówienie I kwartału spółki. Najlepiej z porównaniem na tle branży, bo wyniki są imponujące.

rafsty
rafsty PREMIUM
1
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Dołączył: 2009-02-19
Wpisów: 2 283
Wysłane: 16 maja 2011 21:56:51 przy kursie: 13,71 zł
Z całym szcunkiem, ale "branża" to na GPW 5 spółek: www.stockwatch.pl/Stocks/Secto... . Można sobie spokojnie w godzinkę popatrzeć na każdą z osobna i poczytać nasze omówienia. W ogóle zacząłbym od zapoznania się tą konkretną spółką, historią jej forum i historią samej spółki. Opublikowaliśmy tu parę analiz, które już są otwarte dla publiczności. Branża branżą, ale jak chcesz zainwestować w jakąś firmę, to przede wszystkim zapoznaj się właśnie z tą wybraną firmą. Police akurat są dobrym przykładem, że specyfika firmy może być znacznie bardziej ciekawa od branży.

anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
86
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Dołączył: 2008-10-24
Wpisów: 10 320
Wysłane: 17 maja 2011 03:27:06 przy kursie: 13,71 zł
Omówienie wyników finansowych GK Police S.A. za okres pierwszego kwartału 2011r.


Dobra koniunktura w segmencie chemicznym nie pozostała bez wpływu na wyniki Polic. Przychody spółki wzrosły w porównaniu do poprzedniego roku o 46,3%, co dało kwotę 614,5 miliona złotych. Taki wzrost zawdzięcza się większemu wolumenowi o 20% oraz zwyżce cen zarówno na rynku polskim tak i w eksporcie.
Wynik jest bezwzględnie oczywiści bardzo dobry, natomiast w relacji do giełdowych Puław wzrost jest mniejszy o ponad 3 punkty procentowe. Różnica nie jest duża i prawdopodobnie pochodzi z różnic w strukturze sprzedaży. Porównanie do Azotów Tarnów jest bezcelowe, gdyż podmiot ten nabył ZA Kędzierzyn i porównanie nie będzie reprezentatywne. Odnoszenie wyniku sprzedażowego spółki do konkurencji ma na celu zbadanie na ile poprawa sprzedaży zależy od spółki. Można z niego wnioskować, że w zasadzie cały wzrost wynika ze zmian w otoczeniu rynkowym.

Police mają za to dużo lepszą produktywność na tle konkurencji rozumianą jako przychody dzielone przez średni stan aktywów trwałych. Zrobiłem takowe porównanie dla okresu kwartalnego, co normalnie jest błędem, ale w tym przypadku mamy spółki z tego samego sektora, a chciałem oddać stan najświeższy, bez wpływu zmieniającego się rynku.
Dla Polic wynosi on 75%, Puław 70%, natomiast Azotów tylko 43%. Spółka wykorzystuje swoje aktywa najefektywniej w sektorze nawozów.

Marża brutto na sprzedaży poprawiła się względem poprzedniego kwartału o 1,5 punktu (15-17,5%), ale przede wszystkim w stosunku do poprzedniego roku, kiedy wykazano rentowność na poziomie 6%. Tutaj Police biją konkurentów we wzroście na głowę, tylko to wynika z efektu niskiej bazy. Marża handlowa pozostaje niższa zarówno od Puław (35%) jak też Azotów Tarnów(22,84 spr jednostkowe) i jest prawdopodobnie na poziomie ZAK. Ciężko stwierdzić czy Police mają wysokie własne koszty stałe i poprawa wynika z odsunięcia się od break even, czy z działań obniżających koszty. Wydaje się, że raczej to pierwsze, ale pewności nie ma bez wiedzy na temat alokowania kosztów z rachunku rodzajowego.

Koszty zarządu oraz koszty sprzedaży nieco spadły, co należy uznać za bardzo dobry wynik. Tutaj da się często poprawić wyniki prawie bezkosztowo, także chwała za to co się stało. Wygląda na to, że koszty sprzedaży na które tak utyskiwałem po poprzednim raporcie były jednorazowe, a właściwie sezonowe. W czwartym kwartale często księguje się premie roczne i bonusy dla handlowców. EBIT w okresie wyniósł 72 miliony złotych.

Saldo pozostałej działalności operacyjnej jest dodatnie, ale niewiele znaczące dla wyniku. W zeszłym roku było dodatnie na kwotę prawie 2,5 miliona, ale wtedy księgowano w tym miejscu odsetki od zobowiązań wobec PGNiG. Teraz księguje się je w kosztach finansowych. Taka informacja nie jest zamieszczona przy zmianie zasad rachunkowości, co może wprowadzać w błąd. Koszty finansowe obniżyły wynik Polic, głównie za sprawą reklasyfikacji w to miejsce wspomnianych odsetek od zobowiązań.
W tym miejscu wspomnę, że sprawozdanie wygląda, jakby pisał je człowiek od PR, a nie finansista.
W komentarzach wyznaczono nieprawidłowe dynamiki, ale najbardziej podobało mi się to:
„ Zysk na instrumentach pochodnych wynikał z transakcji natychmiastowych i wymiany walut na rynku spotowym”

W rachunku segmentowego wynika, że struktura sprzedaży w zasadzie nie ulega dużym zmianom.


kliknij, aby powiększyć


W sprzedaży dominują nawozy, które odzyskały przyzwoitą rentowność. Natomiast biel tytanowa zdecydowanie poprawiła marżę. Zarówno w porównaniu do poprzedniego roku, jak też kwartału. To głównie ten segment był motorem wzrostu w stosunku do końcówki poprzedniego roku.

Przepływy operacyjne są dodatnie, ale znacznie mniejsze niż można byłoby oczekiwać. Stanowią około połowy zysku i amortyzacji. Można powiedzieć, że połowa wypracowywanej gotówki została reinwestowana w kapitał obrotowy. CF inwestycyjny jest na małym minusie, ale tego można było oczekiwać, jeśli mamy w spółce wdrożony plan naprawczy i wysokie zadłużenie. Na początku trzeba poprawić swoją płynność i bezpieczeństwo. Przepływy z działalności finansowej są ujemne na skutek spłaty części kredytów, a także w dużo mniejszym stopniu odsetek.

Kapitał obrotowy spółki jest cały czas ujemny co w oczywisty sposób jest niebezpieczne. Taka sytuacja ma miejsce już od dwóch lat, ale od roku się poprawia. Spółka finansuje majątek trwały kredytami krótkoterminowymi. Zadłużenie cały czas wisi nad spółką. Do spłaty jest 260 milionów złotych i to w ciągu 12 miesięcy, albo nawet szybciej. Nieco niezrozumiały jest wzrost zapasów o 16% w porównaniu do stanu na koniec roku. To znacznie większy wzrost niż przychodów. W zeszłym roku było podobnie. Cykl rotacji nawet się skrócił, ale po górce sezonowej zapasy powinny spaść. W komentarzu znajdziemy informację, że nie udało się wypełnić planu sprzedażowego w eksporcie i to jest prawdopodobna przyczyna wzrostu, a tym samym braku odpowiedniego CF.

Spółka jest wyceniana optymalnie, a przynajmniej tak twierdzi automat:
www.stockwatch.pl/gpw/police,w...

Wyceny wskaźnikowe są atrakcyjne, ale rynek boi się o trwałość trendu cen nawozów. Poza tym problemy Polic nie zniknęły. Cały czas pod piękna osłoną otoczenia rynkowego, kryją się kłopoty z płynnością, wymagalnością kredytów i chyba dużym nadal poziomem kosztów. Jest teraz dobrze, ale tak też było w szalonym roku 2008 prawie do końca. Hossa na rynku nawozowym, a potem tylko łzy i szloch jak wyszły opcje i nastał kryzys. Stąd pewnie wyższa stopa dyskontowa do wyniku, co w sumie nie dziwi. W końcu 8% to można dostać z zabezpieczonych na majątku obligacji, a taki koszt kapitału ma spółka w serwisie. Przyszłość Polic jest w przyszłych cenach nawozów. Te w dużej mierze zależą od popytu na rynku rolnym, który jest w tej chwili dopingowany przez cła eksportowe w Rosji i na Ukrainie, a do tego zbiory nie były duże.
Powyższa treść przez 60 dni była zarezerwowana tylko dla osób posiadających abonament.


beithor
0
Dołączył: 2010-11-15
Wpisów: 54
Wysłane: 30 maja 2011 16:10:07 przy kursie: 13,02 zł
coś ostatnio jest cicho o policach wiec podbijam watek wiadomoscia o planowych zwolnieniach do konca roku link-zwolnienia w celu optymalizacji kosztow a tu ciagle spadek moze to ktos wyjasnic? Czy taka wiadomosc niema znaczenia a moze jest to prognostyk do spadku rentownosci dlatego kurs tak leci?
Edytowany: 30 maja 2011 16:10

longterm
longterm PREMIUM
3
Grupa: SubskrybentP1
Dołączył: 2010-11-09
Wpisów: 53
Wysłane: 30 maja 2011 18:55:46 przy kursie: 13,02 zł
tu chodzi o poprawe rentownosci a nie jej spadek; informacja o ukladzie byla juz dawno znana i jest jak najbardziej pozytywna

NNN
0
Dołączył: 2011-05-16
Wpisów: 4
Wysłane: 30 maja 2011 19:45:52 przy kursie: 13,02 zł
Pewnie, że redukcja zatrudnienia to wiadomość pozytywna, zresztą spółka z tego co podawała zawiązała już rezerwy na te zwolnienia tak więc nie powinno być obciążeń dla bieżących wyników.
Fakt, że ostatnio dla Polic wiadomość pozytywna to gwóźdź do trumny dla kursu. Tak było z wynikami za I kwartał, niby wyniki pozytywne a kurs od razu 20-30% do dołu.
Zauważcie, że jak na sesji ktoś wywali na sprzedaż pakiet 10k-20k papieru - brak jest popytu i kurs od razu 3-4% w dół, potem w trakcie sesji straty trudno już odrobić. Ciekawe kto wywala takie pakiety, ja bym obstawiał, że to fundusze ING pozbywają się resztek akcji a to może trochę potrwać, w styczniu mieli jeszcze prawie 5%. angry7

marban76
0
Dołączył: 2010-06-01
Wpisów: 38
Wysłane: 16 czerwca 2011 11:41:20 przy kursie: 13,70 zł
Parkiet donosi że:

"Azoty Tarnów ogłosiły wezwanie na akcje Zakładów Chemicznych Police. Chcą kupić do 66 proc. walorów zachodniopomorskiej spółki. Oferują 11,5 zł za akcję. To cena nieznacznie wyższa od średniej ważonej z ostatnich sześciu miesięcy. Proponowana cena jest też o kilkanaście procent niższa od bieżącej wyceny rynkowej Polic".

Jak to się Waszym zdaniem przełoży na kurs akcji Polic w najbliższym czasie?

longterm
longterm PREMIUM
3
Grupa: SubskrybentP1
Dołączył: 2010-11-09
Wpisów: 53
Wysłane: 16 czerwca 2011 19:53:36 przy kursie: 13,70 zł
wg mnie fundamentalnie info dobre, np. polaczonym podmiotom potencjalnie latwiej bedzie wywrzec presje na dostawcow surowcow a tym samym ograniczyc koszty; naturalnie akcjonariat jak zwykle mocno zdezorientowany vide przebieg dzisiejszej sesji, a szczegolnie poranna czesc

fifi
0
Dołączył: 2009-03-02
Wpisów: 73
Wysłane: 16 czerwca 2011 21:54:33 przy kursie: 13,70 zł
W sprawie wezwania na akcje Polic wyraził swoją opinię się DM IDM.
www.breinwest.com.pl/wid,13513...
I cytuję tutaj najbardziej kontrowersyjny, dla mnie, początek wypowiedzi:
"Zdaniem Łukasza Prokopiuka z DM IDM SA cena zaoferowana przez Azoty Tarnów w wezwaniu na akcje Polic jest uczciwa. Według analityka wezwanie ma szansę się powieść, może na nie bowiem odpowiedzieć Skarb Państwa."

Nie za bardzo rozumiem, co to znaczy cena uczciwa? binky

Wg mnie, analitycy tego domu maklerskiego nie powinni się wypowiadać w taki sposób.
Niejednokrotnie wydawali swoje rekomendacje co do kursu akcji Polic.
A jakie one były? Moim zdaniem bardzo nietrafione. I teraz wyszło szydło z worka.
Co warte są rekomendacje analityków?
A tyle, o ile czyjś interes będzie reprezentowany.
A kto reprezentuje tutaj interes skarbu państwa?
Czyli interes nasz wszystkich. Speak to the hand
Każde ryzyko ograniczone jest brakiem odwagi i wyobraźni.

NNN
0
Dołączył: 2011-05-16
Wpisów: 4
Wysłane: 16 czerwca 2011 23:07:05 przy kursie: 13,70 zł
No cóż cena jest "uczciwa" bo ten sam analityk wycenia akcje Polic na 10 złotych. Zastanawiające jest to, czy obecna cena rynkowa dla tego analityka jest "nieuczciwa" no bo znacznie wyższa od jego wyceny.
Nie zdziwiłbym się, że dla kursu 11,5 pln za akcje pod koniec roku C/Z wyniesie ok. 5.
Taniocha.


fifi
0
Dołączył: 2009-03-02
Wpisów: 73
Wysłane: 17 czerwca 2011 00:17:00 przy kursie: 13,70 zł
A co znaczy cena uczciwa?
Tego nam ten analityk nie wyjaśnia.
10 zł za akcję? Jak to ten analityk wycenia?
Co na to rynek?
Czy wycena jednego analityka ma decydować o kursie akcji?
A może ma o tym decydować rynek?
Każde ryzyko ograniczone jest brakiem odwagi i wyobraźni.

fifi
0
Dołączył: 2009-03-02
Wpisów: 73
Wysłane: 17 czerwca 2011 00:41:52 przy kursie: 13,70 zł
Chętnie bym się umówiła z DM IDM na pakietówkę za 10 zł. za akcje Polic.
Takie jest moje wezwanie.
Każde ryzyko ograniczone jest brakiem odwagi i wyobraźni.

rafsty
rafsty PREMIUM
1
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Dołączył: 2009-02-19
Wpisów: 2 283
Wysłane: 17 czerwca 2011 01:56:53 przy kursie: 13,70 zł
Dobre! :) thumbright

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Nie możesz tworzyć nowych wątków.
Nie możesz odpowiadać w wątkach.
Nie możesz usuwać swoich wpisów.
Nie możesz edytować swoich wpisów.
Nie możesz tworzyć ankiet.
Nie możesz głosować w ankietach.

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,588 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +134,71% +26 942,87 zł 46 942,87 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d