pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

pies_lancuchowy

pies_lancuchowy

Ostatnie 10 wpisów
pandorinium napisał(a):
@pprezes Co mam do powiedzenia. Wystarczy spojrzeć na notowania dzisiaj. Kto wczoraj kupił ładnie zarobił w jeden dzień. I co na to powiesz? To że spadło, miałeś cynk od prezia? Bo ja nie, a opierając się na faktach nie było ku temu przesłanek, ale może się pokażą. Ale idźmy dalej, tutaj tak ludzie psioczyli jak wywalał Karmaza. 400% w krótkim terminie to mało żeby zarobić, jak się do tego ustosunkujesz drogi Kolego? My jesteśmy tylko pionkami w wielkiej grze. Albo trup albo mega spółka, nie wiem. Nikomu nie polecam i nie zachwalam, bo każdy musi podjąć za siebie odpowiedzialność. Więcej pokory też życzę, jak za rok nie spełnią prognozy to miałeś rację, ale pisanie już teraz, że teraz tego nie zrobią jest mało poważne jak na inwestora.

Paradne. Możesz tylko wskazać gdzie mówiłeś wczoraj żeby kupować? Bo mnie udało się znaleźć jak nie wczoraj, tylko 2 miesiące temu przy kursie 2zł93 gr ironizowałeś w stronę tych którzy po prostu widzieli spore ryzyka i o nich napisali. Mogłeś chociaż dać sobie szansę jeszcze jedną sesję i zaczekać z wpisem o charakterze 'i co a nie mówiłem' , bo na ten moment wygląda to mocno humorystycznie zważywszy że zannualizowana stopa zwrotu od Twojego postu pełnego ironii względem podejrzliwych to ok. minus 93%. Zmienność jest spora więc może i jutro albo i pojutrze faktycznie wyjdzie 'na Twoje' , ale z uwagi na to że piszesz emocjonalnie a koledzy zwyczajnie napisali o widocznych czynnikach ryzyka, to nawet jak kurs pójdzie w kosmos to nie zmieni to poziomu Twoich rozważań.

mackopl napisał(a):
Jakieś wnioski z tego?

A gdzie tam.
Wniosków brak...
Dancing

stopa zwrotu z akcji JSW za rządów Zielonej Wyspy : -90% (136 -> 13.55)

stopa zwrotu z akcji JSW od 25 października (od close 23 X..): +3%

dlaczego wezwanie kojarzysz z wycofaniem z giełdy, to już Twoja osobista sprawa .. Think

@gentleman

A czy informacja podana w grudniu wynikała z podpisania 1 olbrzymiego kontraktu , którego podpisanie do samego końca obarczone było ryzykiem? Czy też było podaniem do publicznej wiadomości stanu faktycznego który miał miejsce już od jakiegoś czasu i nie zmieniał się skokowo z dnia na dzień?

Myślę że odpowiedzią jest ta druga opcja, i to Twoje rozumowanie jest błędne.

@grum

Niechcący (bo nie użyję słowa 'bezmyślnie') sam siebie wykpiwasz , 'błyskotliwie dowodząc' jak to złudnie działa korelacja. Bo przecież to ty twierdzisz że jak jest gospodarka w ruinie to giełda nie może być na szczycie. Czyli zakładasz że MUSI być korelacja. 'Płytkie rozumowanie' ?

grum napisał(a):

Kolego, zdecyduj się albo gospodarka jest w ruinie albo giełda na szczytach. Jakoś miliony meksykańców, naszych rodaków etc. bije się o zieloną kartę do tej ruiny???

Nie ma żadnego 'albo-albo'.

realinvestmentadvice.com/the-f...

Korelacja S&P z sumą bilansową Fedu jest przytłaczająco mocniejsza niż korelacja S&P z medianą realnej płacy (w ogóle to ZNAK tej korelacji jest inny na przestrzeni ostatnich 15-20 lat !) https://en.wikipedia.org/wiki/File:US_GDP_per_capita_vs_median_household_income.png )

A to że do USA zdążają miliony ludzi? Na świecie jest ich 7mld.

www.dailymail.co.uk/news/artic...

Te reklamy były we Wprost przez lata przed aferą taśmową (śmigłowcową, stadionową, i wieloma innymi kolejno opisywanymi przez Wprost), i po prostu do Wprost WRACAJĄ. Nie jest to więc 'zapłata' za coś.

przed nami ;

-spotkania z inwestorami, szczegółów nie znam, ale miały być w kwietniu. Jak dotąd PRezes nie powiedział o nich ani słowa, a jako że jest ostatnio ponadprzeciętnie aktywny (i Spółka i Prezes) w 'mediach społecznościowych', to zakładam że jeszcze ich nie było.

- podanie oficjalnej prognozy wyników finansowych na bieżący rok. Z różnych optymistycznych wypowiedzi Prezesa wynika wg mojej oceny że wynik 4 x czwarty kwartał 2015 to będzie wersja minimum.

Miejmy tylko nadzieję że jak najmniej będzie nowych 'pomysłów' naszego CEO- 'seryjnego przedsiębiorcy' . Jak ktoś nie wie, to już mamy w grupie Gretix , Bluetooth , Flaming Ad, WatchOut Door - a wszystko to 'w likwidacji'. Inne spółki , na razie nie pozamykane ,też równie dobrze mogłyby być zlikwidowane. Z żadnego z tych pomysłów nic nie wyjdzie - gwarantuje to track record Prezesa.

stooq.pl/q/?s=fcx.us&d=201...

Warto spojrzeć jak zachowywał się KGHM przez ostatnie kilka miesiecy na tle FreeportMcMoran, BHP BIlliton.

W świetle 'analizy' KGHu obejmującej stadninę koni w Janowie, mogę tylko życzyć zdrowia i dalszych sukcesów w zgłębianiu wiedzy nt. transakcji animatora na Orlenie.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 29 czerwca 2016 05:49:06
Liczba wpisów: 136
[0,04% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,208 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +138,66% +27 732,30 zł 47 732,30 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d