pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

szyderca667

szyderca667

Ostatnie 10 wpisów
@Szutnik
Twoja projekcja spadku kghm na 167-175 sie wypelnila, 175 zaliczone. Czy oczekujesz teraz rajdu w gore na kgh?

Dopiero dzisiaj info o zwrocie kosztow gry, dla mnie negatywne zaskoczenie, liczalem ze gra w ciagu doby sie zwrocila. Spolka dostala za gre 120 tys + koszty marketingu. To ile te koszty marketingu wynosza? Gra do tej pory minus prowizja steam to wg mnie ok 600 tys zl. To na marketing poszly takie pieniadze, czy az taki marketing byl sensowny? Liczylem, ze pdg wyciagnie z tej gierki w calej zywotnosci produktu ok 1mln zl, tymczasem jest, jezeli dobrze pamietam, 120 tys i jak sprzedadza kolejne 15 tys w rok to ok 240 tys, omijam tutaj jakies platne dodatki, rozsrerzenia itd. To jest katastrofa. Nie dziwi mnie ze gaming wali na pysk, po prostu te wszystkie wyliczenia przed premierowe na podstawie wishlist itd sa odrealnione. Anty_teresa wspominal w analizie finansowej, ze prezes z malym doswiadczeniem podpisuje niekorzystne umowy, no ale w przypadku CF to ta umowa z progiem zwrotu to jakas katastrofa, a w Farming Life i ZooKeeper jak informuje dzsiaj sama spolka katastrofa jeszcze wieksza.

@Szutnik
czy nadal oczekujesz zejscia kghm w okolice 167 - 175 PLN? Dzieki, ze dzielisz sie na watku ciekawymi spostrzezeniami. Pozdrawiam

zrobilem male porownanie xtb vs cmc markets, plus500:
1. cmc dochod operacyjny 385mln GBP, cap 1,21 mld. Porownujac xtb wychodzi cap 2,4 mld pln
2. plus500 EBITDA 2020 515mln USD, cap 1,45mld GBP. Porownujac xtb wychodzi 1,93 mld pln

Nadolski wydaje mi sie, ze od dlugiego czasu mogl schodzic z progu ponizej 10% do powyzej 5% i nie musial tego raportowac. Tego technicznie nie mogl zrobic w tym przedziale czasu co podales 06-13.01

wykres tan.us wybil gora z wyrysowanego przez @Szutnik kanalu. Czy bedziemy swiadkami kolejnych fal wzrostowych na tym indeksie? Ja bede obserwowal.

a moim zdaniem tu nie chodzi o odkup po taniosci. Jakis czas temu byla uchwalona emisja po 10gr, z ktorej niedawno sie wycofali i kurs mocno urosl po tym wycofaniu. Pewnie sie teraz rozmyslil prezes i sfinalizuje ta emisje.

Nie mam zadnego ETF na ibb.us. Badam ten wykres pod katem mozliwej hossy bio-tech a inwestuje tylko na gpw.

ponawiam swoja prosbe o spojrzenie na ibb.us, dziekuje

Prosilbym serdecznie o analize indeksu ibb.us. Dzieki wielkie!

te testy 8stk co podales cene 8 GBP to sa testy szybkie immunochroniczne, one sa tansze. WHO rekomenduje testy pcr (biomaxima moze je dopiero od 14 kwietnia sprzedawac) sa drozsze, obecnie na rynku 200-400 zl a w Poznaniu planuja robic wlasnie testy pcr a nie szybkie.

czy mozliwe jest ze zabieg sprzedazy byl sztuczny z przerzuceniem na slupa, zeby ten wehikul Kruszynskiego mial ponizej 5% przed zabiegami mielenie/dytrybucja? Czy to daje mniej obowiazkow informacyjnych dla Kruszynskiego? Ktos obeznany moze wytlumaczyc

@anty_teresa
Czy moglbys wstawic rysunek at jak widzisz gpw? Ciekawi mnie to bo Twoje malunki mialy duza sprawdzalnosc.

Takze prosilbym o analize fundamentalna

@tomasz321
dziekuje za Twoj komentarz.

@tomasz321
ciekaw jestem Twojego komentarza nt. konferencji i argumentacji zarzadu co do emisji. Bylbym bardzo wdzieczny za Twoja opinie. Dla mnie konferencja nic ciekawego nie wniosla w sprawie niejasnosci co do zasadnosci tak duzej emisji.

@andy_dufresne
czy wg Ciebie rozwodnienie 10% na te cele przed sama komercjalizacja jest uzsadnione? Dla mnie to jest mocno nie wporzadku.

Czekamy na konferencje. Mnie informacje dzisiejsze o emisji mocno negatywnie zszokowaly. To jak cios w plecy. Za pol roku planowano komercjalizacje PcrOne. Nagle firma robi sobie poduszke bezpieczenstwa na kolejne lata pracy. Cos im ta pewnosc powodzenia mocno spadla. Jak czytam uzadadnienie celow emisji to nie przekonuje mnie to co do skali emisji. Spokojnie wystarczylo by kilka mln a nie takie rozwodnienie szykowac. Cos tu mocno zyczyna smierdziec.

o Panu Longtermie Albercie Rokickim jest osobny watek na forum stockwatch. Ja sie tam juz wypowiedzialem o przeszlosci inwestycyjnej tego Pana.

witam. Prosze o sprzedaz JJB i zakup Pli Platige Dziekuje

czy mozna prosic o aktualizacje dla swig. Gdzie moze byc koniec tej fali wzrostowej i dokad moze siegnac korekta. Dziekuje i pozdrawiam.

Proszę o zakup dzisiaj Jujubee. Kurs wybił w końcu 4zł.

Proszę o sprzedaż cdr. Kurs dotarł do mocnej strefy oporowej.

@Krewa
Jaki zasięg korekty jest dla Ciebie najbardziej prawdopodobny?

Proszę o zakup cdr. Uzasadnienie:
Gra pod odbicie do około 170zł, kurs jakiś czas temu pokonał EMA200. Obstawiam wrostowy styczeń na rynkach.

Ja także chciałbym wziąć udział w konkursie 2019.

Czy można by było prosić o analizę Dax.

Wojetek napisał(a):
szyderca667 napisał(a):
Zgłaszam się. Proszę o zakup Celon.

Prośba o zmianę spółki, kolega TUTAJ 15.12.2017 już rezerwował Celon.

Zmieniam w takim razie na Mabion.

Zgłaszam się. Proszę o zakup Celon.

Wieczorek na audiokonferencji powiedzial, ze w 2018 sa bardzo duze szanse dla salmexu na jeden! duzy rynek EU. To jest dopiero rozminiecie sie terminow. Wyglada na to, ze w calym 2018 nie bedzie pod co grac, no to jest katastrofa.

A mi siępodoba wpis jurrora. Jakiś czas temu tez tak było,że admin forum 11-bit zaparcie twierdził, że na targach (luty 2017 chyba) będzie nowy materiał a wyszło kolejne wielkie przesunięcie. Trzeba powtarzać inwestorom, że brodacze juz nie raz kłamali. Siedziałem na spółce kilka lat i pamiętam wywiad w radiu z Miechowskim brodaczem w grudniu 2015,mówił o grywalnej wersji Industriala. Minęły ponad 2 lata i co?

Ponawiam prośbę. Myślę, że wielu użykowników byłoby zainteresowanych analizami polskich spółek biotechnologicznych cln/mab/slv/glg. Ostatni raz takie opracowanie pojawiło się w lutym.

czy można prosić Stockwatch o analię techn. walora. Dziękuję

kilka słów odnośnie Longterma bo widzę, że to się zbyt popularyzowało i już nie jest śmieszne.
Rokicki to tylko i wyłącznie showman.
Kiedyś był idealny antywskaźnikiem.
1. Każdy spadek w USA w 2007-2008 tłumaczył teorią Obamy, a wzrosty wzrostami poparcia dla McCaina. Nawet na swoim blogu o tym pisał.
2. Psalmy w całym 2008 na temat Mostostalu Zabrze. Miał w stopce na forum money.pl "Mostek zwyciężymy". Trzymał chyba od 8zł do 4zł, a później skończył psalmy.
3. Pamiętne video w sweterku nt. Petrola po podbitce w 2011. Widział Albert Himalaje.
4. Historia z 2016 z 11bit. Kupił chyba koło 70 zł. Po pamiętnej konferencji z marca udowadniał, że kurs musi wrócić po okresie przesunięcia premiery - analogia do cdr (trafna) po czym sprzedał koło 70zł, z 1-2 miesiące przed wzrostami. Odkupił w tym roku, chyba koło 140zł. Zajebisty analityk.

Niech każdy zainteresowany poczyta sobie jego posty z money.pl z lat 2008-2009. Był pośmiewiskiem forum i antywskaźnikiem. Nie wierzę, że się wyrobił.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 24 czerwca 2021 22:28:18
Liczba wpisów: 147
[0,04% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]
Punkty respektu: 2

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,616 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,55% +33 710,63 zł 53 710,63 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło