pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Domis

Domis

Ostatnie 10 wpisów
No nerwy to faktycznie musisz mieć ze stali.
Czekam na 30. Dancing

Inwestycje bez strategii tak się kończą.
Co zrobicie jak jutro będzie po 11 a w piątek po 9?
Dalej będziecie trzymać i czekać na 30?

Wojetek napisał(a):
Portfel zaktualizowany. Wszyscy mają kupione spółki. Nemoo z listy rezerwowej zastąpił Domisa (brak wybranej spółki do 14.01.2020). Śledzić portfel można pod linkiem: www.stockwatch.pl/portfele/por...

No właśnie a ja 16.01 wpadłem na forum zobaczyć czy wszedłem z rezerwowej listy do gry i złożyć zlecenie, a tu się okazało że wypadłem z podstawowej listy Shame on you

Też szukam.
Pomoże ktoś?
Prosimy bardzo.

Zgłaszam się jak jest miejsce.

Jak rośnie to zawsze są rewizje ale jak spada to entuzjazm z wirtualnego portfela zawsze ucieka hello1

Masakra jakaś. Chcą zgnoić Czarneckiego mocno.

Proszę sprzedać to co pozostało z IDEA Bank i zakupić EUCO - spółka bardzo niedowartościowana, wycena nieadekwatna do spółki, może odrobię chociaż do zera angry3

Poproszę sprzedać ci games i zakupić ideabank, trend mocno wzrostowy i wygląda że jeszcze podciągną do okolic 20 :)

Proszę o pomoc specjalistów ważna sprawa - z góry dziękuje.

Moje biuro maklerskie twierdzi że od obligacji które trzymałem do końca (do terminu wykupu, i zostały wykupione) nie mogę zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu prowizji wydanej na nabycie w biurze maklerskim tych obligacji. I nie umieściło w kosztach uzyskania przychodu tych prowizji na picie 8c - czy mają racje?

Jak kupiłem i sprzedałem obligacje przez biuro to obie prowizje (kupna i sprzedaży) zaliczyli na picie 8c do kosztów uzyskania przychodu.

Proszę kupić CIG. Czysto spekulacyjnie pod odbicie. Ta spółka jest raz na wozie a raz pod wozem. Licze na 30%.

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 27 stycznia 2020 12:17:29
Liczba wpisów: 85
[0,02% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,855 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +80,43% +16 086,82 zł 36 086,82 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d