pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

ElaS

ElaS

Ostatnie 10 wpisów
to wszystko prawda ale nie zapominajmy, że spółki NC słabo poddają się analizie technicznej za to w sobotę ogłoszona, z dużą dozą prawdopodobieństwa, zostanie data premiery Ghostrunner
store.steampowered.com/app/113...

dziękuję, tak to wygląda ale chyba warto obserwować
może pozytywnie zareaguje na suszę?
jeszcze raz dziękuję :)

dzięki za wyczerpującą analizę, jest w co się wgryzać Boo hoo!

bardzo dziękuję za analizę, wypada czekać na sprawozdanie

Byłby to bardzo dziwny ruch

nie taki dziwny, chyba że spółka zakłada dalszy minus po premierze- co wydaje się mało prawdopodobne

Sprzedawać akcje na miesiąc przed premierą

żeby wystartować z premierą "z czystą kartą"
to trzeba zapłacić zaległe podatki (mniej więcej tyle co zainkasował ze sprzedaży akcji właściciel spółki)
spółka jest w słabej kondycji finansowej a fundusze trzeba zdobyć
co nie zmienia faktu, że spółka jest niedowartościowana
liczę, że gra zadebiutuje z sukcesemThink

"Ekonomista to ekspert który będzie wiedział jutro dlaczego nie sprawdziło się dzisiaj to co prognozował wczoraj..."

spekuła w grze

mnie F51 zachęca już od dawna, jeszcze przed premierą WW3
teraz czekam na jutrzejszy wczesny dostęp do Chernobylite w serwisie Steam

dziękuję ślicznie salute

jak nie popełnią błędów przy debiucie, jak w przypadku WW3 może być dobrze, czego F51 życzę

no fajnie nie jest, tylko Czarnobyl może nas uratować

Kluczem do rozbudowy wzrostów w dłuższym terminie jest pokonanie oporu na poziomie 14,50 zł.

no i czekamy na walne

dziękuję za analizę- nic dodać, nic ująć

czy sądzicie, że to dobry pomysł?

InvestCapital Ltd., spółka zależna Kruka, podpisała umowę nabycia portfela niezabezpieczonych wierzytelności z tytułu niezabezpieczonych kredytów konsumenckich oraz wierzytelności małych i średnich przedsiębiorstw na rynku hiszpańskim. Wartość nominalna portfela wierzytelności wynosi ok. 246 mln euro, czyli ok. 1,06 mld zł.

KRUK - analiza techniczna na życzenie

a może po prostu jest to ruch świąteczny? Think

dziękuję za analizę

biorąc pod uwagę, że do premiery kompletnej gry daleko
to ponad 200.000 sprzedanych kopii- straaaasznie cienko
i przychody w niepełny miesiąc ponad 4,88 mln USD- bagatela

www.Equitymagazine.pl

polecam artykuł "Poszukiwacze "drugiego CD Projektu", czyli skąd się wzięła gamingowa hossa?"
a zwłaszcza
Trzecia Wojna warta miliony

Utnapisztim, gra jest dostępna od niedzieli więc Europa budziła się już kilka razy
a wyniki podałam tylko dla WW3

figo, litości ten link jest z zeszłego roku
ja nic nie ujmuję Wiedźminowi, mam, gram i podziwiam ale to inna bajka

a dane są na Steam-ie ogólnodostępne trzema tylko chcieć znaleźć.

Z ciekawostek

Po pozycjonowaniu gry widać kto nas lubi i gry nie ignoruje i nie przeszkadza a kto wręcz przeciwnie (we Francji nie ma nas nawet na Top liście). W ogóle Europa słabiutko, widać to również np po Eurowizji. Może nie do tego bloku powinniśmy należeć. W USA 2 miejsce a też serwery nie działały. Azja też bardzo wysoko a przecież swoich gier mają mnóstwo. Jak popatrzeć na Top listę to ciekawe można mieć skojarzenia.

Miejsca na steam z podzialem na kraje
The winner is.....
Honkong 1
USA 2
Singapur 3
Japonia 3
Australia 3
Nowa Zelandia 3
Niemcy 4
Norwegia 5
Dania 5
Irlandia 5
Meksyk 5
Indie 5
Szwajcaria 7
Anglia 7
Włochy 7
Szwecja 9
Francja, Hiszpania poza Top

z ostatniej chwili od producenta

Soldiers, we're back in the office and still on the case. Yesterday we've made a big progress in solving connectivity issues allowing some of you to actually play and enjoy the game. It's still not up to par to what we want to offer you and hence round 2 is on the way. It's really hard to put in words how sorry we are this happened. We understand your frustration and anger - it's well justified. Thank you all for your patience and many messages of support we receive. That's heartwarming and gives us a huge motivational boost to fix all the problems asap.

Może rzeczywiście mnie poniosło, niePolaczków przepraszam.
Grę kupiłam, odpaliłam i działa- może u części problem ze sprzętem?
Nie zmienia to faktu, że gra (moim zdaniem) jest świetna
czysty real nie bajka.
Życzę wszystkim szybkiego odpalenia gry bo warto.

Kod:
mod: Użytkownik jest zawieszony na 24 godziny za mowę nienawiści.
Doceniam przeprosiny, dlatego ban jest tymczasowy. Kolejne naruszenie regulaminu skończy się całkowitym usunięciem z forum wraz z blokadą wszystkich używanych numerów IP.

Dlaczego komentatorzy zagraniczni rozumieją hasło "trudności techniczne" a rodzimi nie?
Dlaczego gracze z całego świata widzą różnicę pomiędzy premierą a wczesnym dostępem a nasi niekoniecznie?, dlaczego nie przestrzega się zasad zdrowej konkurencji?
Dużo jeszcze do zrobienia w zmianie mentalności ludzi tego kraju.
Żenujące jest to, że silni promują i chwalą swoje a Polaczki s.... we własne gniazda.

Uwaga: ta oferowana w formie wczesnego dostępu gra nie jest ukończona i może się zmienić do momentu pełnego wydania. Jeśli nie ekscytuje cię myśl o zagraniu w nią w jej obecnym stanie, sugerujemy zaczekać, aż prace nad nią zostaną ukończone.
OD TWÓRCÓW:
Dlaczego wczesny dostęp?
“Chcemy rozwijać World War 3 w oparciu o Wasz feedback. Wchodząc we wczesny dostęp z solidnym fundamentem naszej gry pozostaniemy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie społeczności.

Brazylia nowy film 1,2 mln subskrypcji

vladinho napisał(a):
ElaS napisał(a):
pierwsza relacja z Poznania i jak cieszy hello1

autor: an26 [5.173.40.*] 2018-10-12 17:25

[ciach..]...

1. FARM51, to chyba pierwsza firma, która słucha i chce słuchać graczy!

[ciach..] ...

Doprawdy nie można znaleźć nic bardziej optymistycznego o tej grze poza takimi głupotami z dopiskiem "chyba" ?
Toż pierwsze lepsze ulotki samorządowców obiecujących ekrany antysmogowe wyglądają bardziej przekonująco niż takie zdanie.
Poza tym co to za gracz, który nie widział nigdy gier CDR czy 11bit i ich akcji dla graczy...

Gracz widział gry CDR i 11 bit i współczuje przebierającym nogami właścicielom akcji tychże

Soldiers! Time to get rid of that nuisance NDA. From now on you can go crazy with streaming, posting screenshots and uploading videos!

Important info for the owners of GPUs with less than 6GB of memory - you may experience some graphical issues - patch is on the way (ETA 5pm)

pierwsza relacja z Poznania i jak cieszy hello1

autor: an26 [5.173.40.*] 2018-10-12 17:25

Gra kupiona! Moje pierwsze wrażenia.

Byłem dziś z 4 osobami + dziewczyna. Każdy z nas z branży IT (nie licząc dziewczyny). Na dzień dobry zobaczyliśmy małe stanowisko WW3 (może 12 komputerów). Tam usiedliśmy i zaczęliśmy „grać”. Dobrze, że była obsługa bo żaden z nas nie załapał jak rozpocząć grę. Chociaż wystarczy zaznaczyć punkt na mapie. Standardowa procedura jak w każdej grze – tu już poszła adrenalina i emocje.
Pierwsze wrażenia – grafika. Grafika faktycznie nie jest z BFV ale nie szkodzi. Tutaj mamy naturalne kolory, które dobrze oddają klimat oraz atmosferę. W końcu mamy konflikt! Rzucenie granatu, strzał, schylanie itp. Powodują, że cząsteczki dosłownie PhysX z Nvdia pięknie ukazują swoją moc. Rzucamy granat i buch. Mamy kurz, dym i piasek. Mały smaczek, a cieszy. Tym bardziej, że mówili, że wszystko jest ble. Znajdujemy kałuże i co? Znów mamy odbicie w tafli fakt. To nie jest BFV i technologia z RTX ale również jest i działa najważniejsze! Graliśmy na mapie Warszawy. Wrażenia są niesamowite! Szczególnie jeśli ktoś zna Warszawę lub był w niej parę razy. Inne spojrzenie na świat – lekko straszne. Poruszanie się po mapie nie sprawia problemu. Wślizgi, kucnięcie lub bieg działa. Nie ma żądnych przycięć itp, a graliśmy w 20 osób. Każdy z nas stwierdził, że gra jest mega dobra. Każdy z nas kupił już grę. No nie licząc dziewczyny, która nie gra.

Rozmawiałem 20 minut z sympatyczną osobą z obsługi i tak na szybko:

1. FARM51, to chyba pierwsza firma, która słucha i chce słuchać graczy!
2. Mają wielkie pomysły dot. Nowych lokalizacji (w tym momencie są w pełni 3 mamy, a reszta jest na zaawansowany stadium).
3. Serwery są wszędzie i są przygotowani na obciążenie lub sytuacje awaryjne.
4. Są prowadzone rozmowy w Azji (ale nie mógł zdradzić więcej).
5. Problem z USA był taki, że Amerykanie nie wiedzieli o „własnych” serwerach. Myśleli, że grają na PL.
6. Gra bez problemu pozwala na dodanie różnych elementów przez programistów.
7. Nie zacina się
8. Testowany sprzęt był na Core i5 6600 oraz GTX 1060 i GTX 1050Ti. Także sprzęt średni!

Rozmawiałem wiele bo ponad 20 minut ale zapomniałem zapytać o pełne embargo. Chociaż cały czas miałem w głowie, że coś jeszcze muszę zapytać.
Drugie stanowisko:
Ilość komputerów sięga od 30-50 stanowisk. Jest ogromne!! Każde stanowisko zajęte, kolejka wielka, a był to dzień VIP. Nigdzie ale to nigdzie nie było tylu chętnych co do WW3. Ludzie czekali po 30 minut by zagrać! Każdy zadowolony! Każdy z nas grał około 30 minut bo głupio było gdy kolejka się zwiększała. Do tego 20 minut rozmawiałem z sympatyczną osobą z obsługi.
Ogólnie, po zobaczeniu WW3 na własne oczy jestem spokojny o akcje. Dzisiejsza wizyta zadziałała jak melisa. Nawet jeśli kurs spadnie. To wiem, że zaangażowanie zespoły oraz ich słuchanie graczy pozwoli na rozwój FARM51.

Rodzaj gry:
1. Edycja standardowa za 99 zł
2. Edycja kolekcjonerska za 149 zł (gra, koszulka, nieśmiertelnik, breloczek i coś jeszcze).
Jeśli będzie figurka to kupuję z marszu!

piękna obiektywna opinia i czekamy na sukces w Ameryce

www.kotaku.com.au/2018/08/batt...

Readers last week were introduced to World War 3 with a simple hook: the FPS that's trying to out-Battlefield Battlefield. And when I ran into various the team from Farm 51, makers of WW3, a couple of them admitted that was more or less the idea.

Akcjonariusze Liczba akcji Udział w kapitale zakładowym (proc.) Udział w głosach na WZA (proc.)
Robert Siejka 363 000 5,99% 5,99%
Kamil Bilczyński 378 000 6,24% 6,24%
Wojciech Pazdur 380 500 6,28% 6,28%
Pozostali 4 938 500 81,49% 81,49%
Razem 6 060 000 100,00% 100,00%

stan na 14.08.2018 r.
to w dalszym ciągu sporo kasy a na atrakcyjne wakacje i promocję tytułu w Kolonii można było co nieco
oddać

zainteresowanie grą też zadowalające
a najnowszy materiał wart zainteresowania
www.youtube.com/watch?v=G_ARKX...

Ze Strefy Inwestorów, czekam z zapartym tchem na efekt targów w Kolonii

strefainwestorow.pl/artykuly/s...

The Farm 51 stawia na promocję swojej najnowszej gry World War 3. Spółka będzie miała oddzielne stoisko biznesowe, a ponadto stoisko w części otwartej dla wszystkich uczestników targów.

- Celem naszego wyjazdu na Gamescom jest zaprezentowanie i przetestowanie gry World War 3 wspólnie z graczami i influencerami. Na targach będziemy mieli dwa stoiska, pierwsze to stoisko biznesowe, a drugie znajduje się w strefie entertainment i jest dostępne dla wszystkich uczestników targów. Planujemy wyposażyć nasze główne stoisko w kilkadziesiąt komputerów gotowych do testów, będziemy też organizować konkursy związane z grą oraz ankietować wrażenia graczy po pokazach – powiedział Strefie Inwestorów Kamil Bilczyński, wiceprezes zarządu, szef projektu i dyrektor kreatywny World War 3.

kolejna spółka na którą zwróciłam uwagę ale tylko jak widać ja

może ktoś się skusi na analizę, ciekawa jestem oceny

wpadła mi w oko ta spółka a tu taka flauta
może ktoś z fachowców zaryzykowałby jej analizę?

dziękuję za analizę

jak na spółkę z new connect F51 zachowuje się wyjątkowo poprawnie
wszak wiadomo, że spółki z tego rynku są "dzikie"

@krewa

ja tam nie wymagam od ludzi bo to mission inposible ale od gry, która jest na wysokim poziomie, jak sądzę

sęk w tym, że portal usunął ten artykuł

to może artykuł nie był autoryzowany
i nie był zgodny z prawdą

wszystko wskazuje na premierę tegoroczną

To wygląda, jakby ktoś najpierw powiedział a potem pomyślał.

Poproszę o źródło informacji.

głównie marny potencjał ruchu i straszącą formację nie zapowiadającą wybiciaThink

no cóż, a zgodnie z biznesradar

Krzywe kroczące 5 15 30 60
SMA 23.53kupuj 23.23kupuj 23.42kupuj 19.19kupuj
EMA 23.58kupuj 23.12kupuj 22.23kupuj 19.84kupuj
kupuj: 8sprzedaj: 0sumarycznie: mocne kupuj

jak wszystko zależy od punktu widzenia

Biznes jak ta lala - najpierw wrzucić w rynek akcje po 22,80-23,60 zł by potem objąć w emisji po 20 zł.

zauważyłam to już znacznie wcześniej ale mój wpis został usunięty, może dlatego że zabrakło "pieprznego" dodatkuhello1

Moderator:
raczej z powodu naruszenia regulaminu - Wątki spółek nie służą do zapisu własnych transakcji, ani podawania własnych warunków wejścia czy wyjścia z papieru.

QUBICGAMES - analiza techniczna na życzenie

dziękuję za analizę

czy może ktoś wie jak wypadł dzisiejszy debiut w Japonii?

prośba do krewa o aktualną analizę

zupełnie nie rozumiem skąd takie złe opinie o grze, która

kliknij, aby powiększyć

www.facebook.com/farm51/photos...

coraz więcej rzeczy nie rozumiem Think

anty_teresa,

dziękuję za profesjonalną analizę
to tygryski lubią najbardziej
oj, mam co analizować

śmieszne, że na drugie imię mam Teresa

mam prośbę do anty_teresa

czy mógłbyś zrobić kilka scenariuszy zachowania akcji Farm51
moim zdaniem przechodzimy od spekulacji do inwestycji

pleeeease

najnowsza wieść
web.facebook.com/worldwar3theg...

w najbliższą niedzielę 09.06 dyrektor kreatywny będzie opowiadał o WW3 podczas wydarzenia Pixel Heaven koło godziny 16:40 czasu środkowoeuropejskiego

https://www.pixelheavenfest.com/en/

proponuję analizę techniczną autor: Jac
może takie analizy a nie głupoty płatnych naganiaczy

https://imgur.com/a/Ye8vFqL

Po piątkowej sesji pozostaje ładna świeca przy dużych obrotach negująca jej korekcyjny charakter. Nastąpiło wybicie z klina zniżkującego. Teraz istotne wybicie poziomu 22 zł , które może spowodować podejście do oporów 23,9 -25 zł, wynikające z formacji W oraz poziomu konsolidacji.
Fundamentalnie Gra toczy się pod sukces i udaną premierę WW3 . Pod to są wzrosty a obroty świadczą że rynek w to wierzy. Czynniki takie jak ogłoszenie strony WW3, walne z prezentacją oraz trailer doprowadziły do wzrostów z poziomów 12,7 do 35zł. w 3 dni.
Kiedy to wszystko stało się faktem rynek zaczął realizować zyski oraz dostrzegać ryzyka związane z emisją doprowadzając spadki do 17,7.Rynek zaczął grać w drugą stronę.
Czekamy na info o emisji, jeśli będzie pozytywne bądź neutralne, to spowoduje wzrosty, tak jak trailer spowodował spadki.
Tylko negatywne moim zdaniem czyli np. niedojście emisji do skutku, może spowodować spadki.
pozdrawiam
Jac

graczpospolita.pl/trailer-worl...

premiera jeszcze w tym roku na Steam Early Access
model free-2-play
brak skrzynek z losowym sprzętem i pay to win
prawdziwe lokacje (m.in. Berlin, Warszawa, Moskwa, Smoleńsk), wszystkie odwzorowane z dbałością o najmniejsze szczegóły
na start dwa tryby rozgrywki – Recon oraz Warzone
zaawansowana personalizacja stroju i wyposażenia

RIF I owszem niewiele wiemy, ale to co wiemy, wcale optymistyczne nie jest.

coś mi się tutaj nie zgadza, świat widzi to chyba inaczej

www.facebook.com/UNILADGaming/...

"World War 3" is coming to Steam and it sounds insane 🙌

tak naprawdę to chyba koniec krytyki w temacie

www.youtube.com/watch?v=ke2yDS...

HIDE OR DIE - Official Gameplay Trailer (New Horror Battle Royale Game 2018)
Support the game on Kickstarter: www.kickstarter.com/projects/....
Hide or Die is an asymmetrical horror royale where all players start together in an underground bunker. After the doors slide open the survivors flood the area looking for items, supplies, objectives, and if they choose to; the darkness.

Ocena materiałów z walnego Autor: ~Htf 2018-05-21 16:33

Pokazali teaser, trailery i samą grę (bilczyński grał w nią prawie godzinę) i powiem, że jest bardzo dobrze! Tryby gry przez nich wprowadzane są bardzo popularne i na pewno będą ciepło przyjęte przez graczy, a sama customizacja postaci i uzbrojenia jest rozwinięta na niespotykany wcześniej sposób. Ciekawe kiedy wydadzą klucze do gry akcjonariuszom obecnym na zgromadzeniu - wtedy będzie można ocenić na sobie jak bardzo wciągająca jest ta gra (a wyglądała na mega wciągającą) pozdrawiam serdecznie wszystkich obecnych na spotkaniu!

poprawię się (a ten link mówił sam za siebie)
myślę, że można dać sobie spokój z docinkami,
życzę powodzenia w inwestycjach

a swoją drogą może ktoś zrobiłby analizę F51
byłabym wdzięczna bo nie mogę się doprosić
co zmusza mnie do noszenia klapek na oczach z ulubionym napisem

Panie Opętany- jest pan bezczelny

według mnie spotkania to nie są prezentacje, trudno nie rozmawiać jak ktoś chce porozmawiać, są jeszcze inne projekty ale właśnie WW3 ma być wydane przez F51

Rif Przypomnę, że pokazy dla potencjalnych wydawców spaliły na niczym.

proszę mi przypomnieć kiedy były pokazy dla wydawców bo z tego co wiem F51 chce wydać grę sama.

karkalis- za pozytywne wypowiadanie się o spolce banujecie ludzi - za co konkretnie użytkownik jurror dostał bana ?

popieram Twoją wypowiedź, ja również widzę sentyment do negatywnych wypowiedzi o spółce z czym osobiście się nie zgadzam, ponieważ WW3 i F51 według mnie ma duży potencjał

jak myślicie, jest to dobry pomysł? ja jestem na tak

www.parkiet.com/Technologie-i-...

Na 21 maja zwołano walne zgromadzenie akcjonariuszy The Farm 51. Będzie decydować o emisji do 300 tys. akcji.
– Podjęliśmy decyzję, że nasz najważniejszy obecnie tytuł „World War 3" chcielibyśmy wydać samodzielnie.

przepraszam "za starocie" (niezamierzone)
w ramach rekompensaty następna po WW3 propozycja F51

It's April 26th, 1:23 AM Ukrainian time. Exactly this date and time the Chernobyl nuclear catastrophe has started. The melted core of burning Reactor No. 4 mixed with the other chemical substances to create the highly radioactive material that didn't exist anywhere in the world besides the Chernobyl.
'
And we're going to tell you the story of chernobylite, conspiracy, horror, survival, love, and obsession in a form of the video game.
'
It's just the beginning. We're a game development team from Poland that is spending a lot of time in Chernobyl Exclusion Zone to gather all data and materials required to make the ultimate survival horror experience of Chernobyl catastrophe. We want to bring you a deep, emotional story, engaging survival and horror experience, and a visually stunning recreation of Chernobyl area achieved with detailed 3D scanning of rich game world, beautifully rendered in Unreal Engine 4.
'
Follow us if you like to visit the Chernobyl like it never was before. With next months, besides of photos and movies we're taking on our trips to Chernobyl Zone, we'll be showing materials from in-game environment and teasing the story and characters.

Oby tak to wyglądało jak zapowiadają.
www.instagram.com/p/BiApM42B6b...

ja zobaczyłam ją po raz pierwszy wczoraj- sorry jeśli nie widziałam wcześniej- nie naganiam

bardzo fajna wideo relacja

youtubersi.pl/film/352043/worl...

Spółka powzięła informację o zbyciu przez Roberta Siejkę łącznie 35.000 akcji Emitenta ( w tym 20.000 akcji zostało zbyte na rzecz Łukasza Rosińskiego Wiceprezesa Zarządu Spółki)

20.000 zostało zbytych za 1 zł i pozostali wiceprezesi zbyli po 20.000 na rzecz Łukasza Rosińskiego także po 1 zł

czyli Robert Siejka "na rynek"wrzucił tylko 15.000 akcji co nie jest takie dziwne i nie można powiedzieć że prezes sypie akcje na rynek (w końcu ktoś je kupuje pomimo "plucia" na F51 i grę).

po pierwsze nie w rynek, zarząd odstąpił za symboliczną złotówkę po pakiecie akcji (prezes i dwóch wiceprezesów)dla wiceprezesa, który ich nie miał - rozeznania trochę jak się coś komentuje- i proponuję nie mącić wody

wygląda, że do gameplay WW3 już naprawdę niedaleko

www.facebook.com/farm51/photos...

Podobają wam się słuchawki z motywem The Farm 51? A może chcielibyście zobaczyć je w kamuflażu #WW3?

Wydać grę, to można już za 100 dolarów.
Natomiast "naruszenie Dobrych Praktyk spółek notowanych na NewConnect" potwierdza opinię o spółce jako niepoważnej wave

100 dolarów to można wydać na lunch
Polecam lekturę ze stycznia w parkiecie - wywiad z Rosińskim, w którym jasno określił
że planują bardzo małą emisję obligacji bo mają środki na dokończenie WW3 a potrzeby są jedynie związane z marketingiem , który będzie prowadzony w sposób rozsądny - między innymi (youtubersi ) nie wymagający ogromnych nakładów.

Farmerzy po raz kolejny dali pokaz swojej "wesołej twórczości", zapominając o obowiązku informacyjnym.
Wyemitowali obligacje na 895 tys. zł - widać, że każdy grosz się liczy. Czy oni zamierzają wydać WW3 jadąc na oparach i licząc na cud ?

a może tyle wystarczy żeby wydać grę bez sponsora?

jako uzupełnienie poprzedniego wątku, co niewątpliwie cieszy

forsal.pl/artykuly/1110497,inn...

Rodzimy sektor nowoczesnych technologii, jak podała PAIH, reprezentują takie firmy jak edu-tech Nuadu, twórcy aplikacji Onstage, grupa PanGenerator, autorzy platformy STKTK, deweloperzy gier komputerowych The Farm 51 i producent ławek solarnych SEEDiA. "Przedsiębiorstwa zostały wybrane w otwartym naborze przez przedstawicieli Fundacji Startup Poland, IAM i PAIH" - wyjaśniono.

ewentualnie część studiów w europie widząc "sukces" GetEven, zmniejszyło swoje instalacje lub pozbyło się ich, tak oto Farm zostało tą jedną z największych

nie sądzę, tak dla równowagi
W dniach 9-15 marca 2018 przedstawiciele The Farm 51 Group SA wzięli udział w festiwalu South by South West 2018 (SXSW 2018) w Austin w stanie Texas. Austin, nazywane także Silicon Hills („krzemowe wzgórza”) to teksańska stolica przemysłu hi-tech, szczególnie branży IT, VR/AR i gamingowej.

www.thefarm51.com/festiwal-sxs...

Farm51 ma jedną z największych w Europie instalacji fotogrametrycznych

Poniżej link do jednego z najciekawszych artykułów o Farm 51
gameplay.pl/news.asp?ID=104565...

Get Even nominowane do nagrody przez BAFTA hello1

jurror napisał(a):
Problem w tym , że jakby nie mieli wydawcy, który z góry pokrył koszty produkcji, to z GE by wygenerowali takie straty, że albo by się już zwijali , albo by musieli robbić emisję akcji. Dlatego nie wiem czy WW3 bez wydawcy to taka super sprawa.Jeśli WW3"odpali" jak DA, lub GE ,to będzie Big problem.

proponuję się zapoznać chociaż z jedną recenzją

https://www.youtube.com/watch?

a jeżeli to mało, są i inne

jarock.pl/widzialem-world-war-...
www.ppe.pl/publicystyka/3904/w...
www.polskiegrywideo.pl/world-w...
graczpospolita.pl/polski-symul...
www.facebook.com/jarockpl/phot...
www.facebook.com/NiklausPieron...
www.facebook.com/BonkolPage/ph...
www.facebook.com/Kosowskypl/ph...

Przy sukcesie na PC nieunikniony będzie szybki port na konsole i zwielokrotnienie zysków . Marzenia...:)

marzenia są po to by je realizować
temat naprawdę ciekawy
trochę więcej wiedzy by się przydało :)

po pierwszym dniu spotkania w Katowicach pojawiły się pierwsze recenzje,
ta wydała mi się ciekawa i oddająca istotę gry

www.ppe.pl/publicystyka/3904/w...

The Farm 51 zdaje sobie doskonale sprawę, że w takim modelu biznesowym gracz zostaje w pewnym momencie zmuszony do zapłaty (w końcu twórcy muszą zarobić), więc studio zdecydowało się grać w „otwarte karty” i zaoferować grę za niską cenę, która na początku trafi do programu Wczesnego Dostępu. Około 20 dolarów na start, w drugiej połowie roku i rozbudowany rozwój ze społecznością – to właśnie gracze mają w istotny sposób wpłynąć na projekt, ponieważ autorzy wiedzą, że ich koncepcje mogą zostać dobrze przyjęte w zamkniętym zespole, jednak nie muszą zostać zaaprobowane przez fanów, więc to każdy Janusz i Grażyna mają mieć wpływ na rozwój World War 3. Nie musicie się przy tym obawiać, że w dniu debiutu w Early Access zagracie w niedokończonego bubla z doczytującymi się teksturami przed głową – The Farm 51 zaoferuje graczom podstawę, która będzie „otwarta na ewolucję”, a podczas dyskusji z sympatykami zostaną wybrane kolejne mapy, tryby, czy też pojazdy, a nawet zespół dopracuje podstawy związane ze strzelaniem oraz bieganiem.

Już wkrótce ruszy kampania marketingowa, która pokaże światu World War 3.

Ma, będzie hit

Moim zdaniem bardzo ciekawa spółka z hitem na miarę "Wiedźmina"
Jest to pierwsze spotkanie z prasą dotyczące WW3
World War 3 jest multiplayerową grą akcji z gatunku FPS, osadzoną w realiach globalnego konfliktu zbrojnego rozgrywającego się w trzeciej dekadzie XXI wieku. Jesteś gotowy dołączyć do walki? Już wkrótce będziesz mógł. Dopasuj swój ekwipunek, używaj potężnych pojazdów lub nowoczesnych dronów, by zyskać przewagę nad przeciwnikiem. Walcz w miastach odwzorowanych z niespotykaną dotąd dokładnością (walki pod Pałacem Kultury? jak najbardziej!). Dołącz do jednej ze stron konfliktu w epickich, masowych bitwach i wywalcz ze swoim oddziałem drogę do zwycięstwa!

www.thefarm51.com/pokaz-prasow...

Kod:
mod: Wklejając linki do komunikatów, artykułów prasowych czy innych źródeł, należy opatrzyć je komentarzem dlaczego zdaniem autora są ważne, oraz kilkuzdaniowym cytatem ze źródła, do którego odsyłają.

premiera oculus Go już wkrótce!

IV kwartał 2017 roku to głównie kontynuacja prac produkcyjnych nad grą World War 3. Zespół zakończył prace nad prototypami kluczowych elementów projektu, w tym nad elementami grywalnościowymi oraz graficznymi, mającymi wyróżnić projekt na tle konkurencyjnych tytułów w 2018 roku. W toku prac rozwojowych zostały opracowane gotowe rozwiązania produkcyjne (matryce produkcyjne) z zakresu personalizacji postaci, broni oraz pojazdów oraz najważniejsze elementy grywalnościowe jak tryby rozgrywki, mechanika poruszania postaci oraz walka piechoty i pojazdów. W tym okresie spółka zintensyfikowała prace rozwojowe nad projektem, dookreślając zawartość gry w formule wczesnego dostępu. Spółka przystąpiła także do tworzenia szczegółowego planu marketingowego pod kątem samodzielnego wydania gry World War 3 w 2018 roku. W grudniu 2017 roku spółka zorganizowała specjalny pokaz projektu dla inwestorów indywidualnych - gra spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród inwestorów.

W ramach dofinansowania programu sektorowego GameINN, zostały zrealizowane kolejne etapy projektu "Symulatora Pola Walki", związane z balistyką pocisków i pancerzy, które w znaczącym stopniu podnoszą jakość i realizm projektu gry World War 3. Spółka rozpoczęła także pierwsze prace nad nowym projektem naukowo-badawczym w ramach GameINN - "AUGOT", którego celem jest opracowanie nowej generacji dedykowanych narzędzi moderskich, służących tworzeniu dodatkowych treści w grach przez społeczność graczy (UGC) - w przyszłości spółka zamierza wykorzystać wyniki tych prac w formie samodzielnej aplikacji, służącej tworzeniu unikalnych modyfikacji w grze World War 3.

W IV kwartale 2017. w dziale Reality 51 trwały prace nad rozwojem technologii i projektów prowadzonych w ramach prac naukowo-badawczych i komercyjnych. Prowadzone były działania marketingowe wspierające sprzedaż Chernobyl VR Project, w szczególności na PlayStation VR, gdzie dynamika sprzedaży okazała się największa z wszystkich dotychczasowych platform. Rozpoczęte zostały prace nad wersjami aplikacji na nowe urządzenia VR (m.in. Oculus Go), których premiera odbędzie się w 2018.

Spy wyciąga średnią z 3 ostatnich dni, sprawdzaj, estymuj sprzedaż na bazie graczy w grze na steam db lub steam charts.

była na 2 stronie

GetEven skacze o 100stron na liscie bestsellerow, trzyma sie dobe na drugiej stronie bestsellerow, a na SteamSpy w tym czasie szacunki sprzedazy spadaja o kilkaset sztuk...medal z kartofla dla nich
Silenced

Łukasz Rosiński, wiceprezes The Farm 51 Group, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”, który startuje o godz. 12.00.

Sprzedaż 200k kopii ( wynik Get Even x 1.5) zysk roczny 2-6mln w 2018/2019 wycena 10-25zl za akcję
400k, wynik 7-15mln zł, 1 akcja 40-60zl
600k wynik za 2018/2019 24-33mln zł, 1akcja 80-140zł
1mln , wynik 40-60mln zł, cena 1 akcji 150-200zł

bo jeszcze trzeba umieć grać
www.spidersweb.pl/2017/07/get-...

Get Even- gra roku w kategorii Dźwięk i Muzyka

gry.wp.pl/na-to-warto-czekac-o...

Cytat:
Czym jednak The Farm 51 chce w pierwszej kolejności zwabić potencjalnych członków nieistniejącej jeszcze społeczności? Realistycznymi planszami. Nie chodzi bynajmniej o grafikę, tylko realne odwzorowanie prawdziwych miast. Na razie pokazano Berlin oraz Warszawę - Brama Brandenburska i Pałac Kultury i Nauki wyglądają bardzo dobrze, choć mają w sobie tę nutę cyfrowej sterylności. Reklam oczywiście nie ma – to w sumie dodatkowa zaleta, bo centrum stolicy Polski bez wszechobecnych płacht wygląda niesamowicie, jak zupełnie inne miejsce.
Element narodowy pozostaje bardzo istotny dla twórców – do prac zaproszono weteranów z takich jednostek jak GROM, SAS czy Seals, a firma współpracuje z Polską Grupą Zbrojeniową. Możemy się zatem spodziewać, że fani militariów oraz wszyscy, którzy jednak cenią realizm również na poziomie geopolitycznym, mogą być zadowoleni. Premierę ustalono na 2018 rok – kiedy dokładnie jednak, tego na razie nie wiadomo.

Kod:
mod: proszę dodawać cytaty do linków i nie zaśmiecać wątku informacjami bez znaczenia

World War III toczy się w trzeciej dekadzie XXI wieku. Gra kładzie ogromny nacisk na realizm, dokładne odwzorowanie współczesnego pola walki, autentycznych działań taktyczno-bojowych i współpracę zespołową. W trakcie rozgrywki weźmiemy udział w wirtualnych bitwach z udziałem piechoty i pojazdów wojskowych, wcielając się w żołnierzy z całego świata, w tym Wojska Polskiego. Projekt jest tworzony z uznanymi ośrodkami wojskowymi, specjalistami z centrów strategicznych oraz weteranami sił specjalnych (GROM, SAS, SEAL's itp

Z konferencji Farm51

1.Gra wg planów w przyszłym roku w early access.
2. Trzy sporych rozmiarow lokacje już gotowe m.in. Warszawa, która robi duże wrażenie.Inne lokacje to- Niemcy, Rosja, Anglia (możliwe z czasem dokładanie lokacji).
3. Jakosc grafiki na wysokim poziomie.
4. Bardzo duży wybór mundurów, broni itp.
5. Realistyczne rotacje.
6. Kilka innowacyjnych pomysłów związanych z prowadzeniem walki oraz strategicznym, zespołowym prowadzeniem działań wojennych.
7. Po doswiadczeniach z wydawcami chcą wydać grę sami (na Europę).
8. Premiera na Stream. Różne grupy docelowe.
Generalnie jestem pozytywnie zaskoczona. Kogo nie było niech żałuje.

I może pora przestać już manipulować kursem.

Tomek P,

spotkanie się odbyło,
F51 przedstawiło gameplay WW3
gra zapowiada się interesująco- ma przynajmniej dwa rozwiązania nie zastosowane jeszcze w żadnej grze, gra jest praktycznie gotowa (sfinansowana przez spółkę).
W 1 połowie 2018 ruszy kampania reklamowa.
Teraz konsultacje ze społecznością graczy i early access koło września 2018.
Na Europę wydadzą sami, na USA i Azję wydawca (rozmowy w toku).

dziękuję Angel

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 22 stycznia 2021 13:14:17
Liczba wpisów: 117
[0,03% wszystkich postów / 0,07 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,267 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +157,12% +31 424,08 zł 51 424,08 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d