pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

3citrony

3citrony

Ostatnie 10 wpisów
007 napisał(a):
Kapitał zagraniczny ma to do siebie, że szybko się pojawia i szybko też się traci. Kapitał z PPK będzie bardziej stabilny. Dodatkowo powinno go być z roku na rok coraz więcej. Początkowy wpływ będzie raczej umiarkowany, zwłaszcza że cały czas działa ‘suwak’.

Ja to zrozumiałem tak, że teraz zagranica trzyma się od nas z daleka i przy założeniu, że inwestowany przez nich kapitał będzie na podobnym poziomie to do 2k23 kapitał, który będzie z ppk ma stanowić 2,5% tego co inwestuje zagranica. Jak trafię na artykuł o tej tematyce postaram się pamiętać żeby tu dokleić

Napływ ppk w stosunku do kapitału zagranicznego szacują na około 2.5%. Piszę z głowy, ale mam wrażenie że coś podobnego przeczytałem już w kilku miejscach. Pisał chyba o tym Gessner na stooq

Spokojnie. Nie ma jeszcze osbnego wątku w kozetce w ktorym ni ma moderacjiking

andy_dufresne napisał(a):
jeżeli mógłbym zadać w Waszym imieniu jakieś pytania, to jestem do dyspozycji.

Jak masz chęć zapytaj się czy używają/planują używać swojego silnika graficznego dla projektu p8?
Jeśli swojego, to czy to ten sam co do frostpunka? Czy planują jego rozbudowę pod grę o większej skali?
Jeśli zewnętrzny to jaki i dlaczego?

FilipBonn napisał(a):

Czy aby na pewno przedstawiciele firmy używali słów "są już grywalne fragmenty"?
Czy raczej mówili o ogólnej prezentacji gry pomysł, mechanika, arty?
we Wrocławiu mówili o materiałach z gry. Raczej nie mają nic grywalnego

pandorinium napisał(a):
A te 3 nowe gry z wydawnictwa to 2022 czy później? :D
nie śmieszkuj bo takie wrażenie bez dopytywania można było odnieść

Mają trzy nowe projekty z wydawnictwa z podwyższonymi budżetami. Chcą nimi skokowo wejść w wydawnictwie na wyższy level tak jak im się udało z frostpunkiem po twom. Nie wykluczone że wśród projektów jest jakaś firma polska. Zapytano czy jest to artifex mundi. Odpowiedź wymijająca. Reakcja pozwalająca snuć domysły. Reszta pitu pitu w stylu bitów. Najlepesza była odpowiedź jak zamierzają sobie poradzić z przewidywaną dziurą przychodzową na rok 20. A no po to zbudowali sobie super portfolio dochodowych gier żeby z czegoś się utrzymać

Z punktu widzenia dewelopera wydaje się normalne, że najpierw umieszczasz grę w sklepie, przygotowujesz materiały itp. a potem uruchamiasz machinę promocji dla graczy. Steam ma chyba taką politykę, że jak umieścisz grę w sklepie to staje sie widoczna. Dziś w dobie internetu ciężko przeoczyć takie fakty zwłaszcza jak ludzie to śledzą

A to nie jest tak że spółka komunikuje przez espi zdarzenia które mogą znaczaco wpłynąć na wycenę? Mam wrażenie, że coś takiego prezes mówił. Widocznie z dlc moonlightera nie wiążą szczególnych nadzieji

Wiele razy spotkałem się ze zdaniem, że ppk pociągnie giełdę ku górze. A co jeśli ppk pozwoli odkupić funduszom drogie akcje na szczytach? Co myślicie? Jakoś mam wrażenie, że nikt nie bierze tego pod uwagę

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 4 marca 2020 12:02:31
Liczba wpisów: 239
[0,07% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,573 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d