Dzięki nowym technologiom wiele codziennych czynności możemy wykonywać łatwiej i szybciej. Dotyczy to także bankowości i płatności elektronicznych. Dawniej, bezpieczeństwa naszych oszczędności chroniły mury i sejfy, dzisiaj są to kody PIN, hasła SMS czy autoryzacje telefoniczne. Jak bezpiecznie korzystać z tych udogodnień w domu i „na mieście”, aby nie paść ofiarą oszustów i złodziei? Na te i wiele innych pytań odpowiemy wspólnie z ekspertami podczas IX edycji konferencji Bezpieczeństwo Transakcji Elektronicznych już 16 i 17 kwietnia w Warszawie.
Tematyka konferencji:
- Systemy gwarantujące bezpieczny dostęp i korzystanie z kont bankowych
- Zarządzanie tożsamością elektroniczną dla bezpieczeństwa transakcji elektronicznych
- Uwierzytelnianie, autoryzacja, poufność i niezaprzeczalność zasad transakcji - obowiązki i uprawnienia banku i klienta
- Biometria gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa
- Narzędzia i aplikacje mobilne zwiększające poziom bezpieczeństwa płatności
- Kradzież tożsamości, a system ochrony dokumentów publicznych
- Przestępstwa bankomatowe i kartowe bezpieczeństwo kart płatniczych
- Ryzyka związane z phishingiem, pharmingiem oraz oprogramowaniem stosowanym do zbierania danych o kliencie
- Bankowe zjawiska przestępcze, a ryzyko utraty reputacji
- Analiza zjawisk przestępczych, sposoby przeciwdziałania w oparciu o doświadczenia banków i organów ścigania współpraca dla przeciwdziałania przestępczości
Podczas konferencji gościć będziemy przedstawicieli: sektora bankowego (departamenty bezpieczeństwa, IT, prawne, operacyjne, biznesowe) firm informatycznych, technologicznych, infrastrukturalnych, administracji publicznej (Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwo Finansów, Narodowy Fundusz Zdrowia) firm telefonii komórkowej, Poczty Polskiej. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Kontakt: Dorota Iwanicka
mobile +48 691 571 598
dorota.iwanicka@multiexpo.pl