Debiuty

 • 18 czerwca 2021
  Shoper opublikuje prospekt w poniedziałek, IPO ruszy w najbliższych dniach
  Shoper opublikuje prospekt w poniedziałek, IPO ruszy w najbliższych dniach Omawiane walory:
  Shoper planuje opublikować prospekt emisyjny, zatwierdzony dziś przez Komisję Nadzoru Finansowego w poniedziałek, 21 czerwca, natomiast oferta publiczna jego akcji ruszy w ciągu najbliższych dni, podała spółka. Pierwszego notowania akcji na GPW spółka spodziewa się w I połowie lipca.
 • Saule jest o krok bliżej warszawskiej giełdy
  Saule jest o krok bliżej warszawskiej giełdy Omawiane walory: ,

  Pierwsza na świecie firma dysponująca funkcjonującą fabryką innowacyjnych perowskitowych ogniw fotowoltaicznych, zakończyła pozytywnie due diligence spółki Blumerang Investors, co otwiera jej drogę do debiutu na NewConnect.

 • 17 czerwca 2021
  Notowania Live Motion Games wystartowały na minusie
  Notowania Live Motion Games wystartowały na minusie Omawiane walory:

  Akcje Live Motion Games zadebiutowały na rynku NewConnect. Na otwarciu kurs spadł o 11 proc., a za jeden walor płacono 35,10 zł.

 • Forestlight Games rozpoczyna IPO. Z rynku chce zebrać do 3 mln zł
  Forestlight Games rozpoczyna IPO. Z rynku chce zebrać do 3 mln zł Omawiane walory:
  Producent i wydawca gier chce pozyskać 3 mln zł od inwestorów na finalizację produkcji, marketing autorskich gier oraz stworzenie portów tych projektów. Dodatkowo spółka chce przeznaczyć środki na pre-produkcję wersji demo dwóch niezapowiedzianych jeszcze tytułów, a także rozwój technologii, która pozwoli na uruchomienie trybu multiplayer w nowych projektach studia.
 • TIM chce wprowadzić 3LP na GPW
  TIM chce wprowadzić 3LP na GPW Omawiane walory: ,

  Spółka 3LP, czyli czarny koń w grupie TIM, rozpoczęła wstępne działania przygotowawcze do przeprowadzenia pierwszej oferty publicznej akcji i debiutu na rynku głównym GPW.

 • 16 czerwca 2021
  Live Motion Games: Debiut na giełdzie to jedna z obietnic, którą złożyliśmy inwestorom
  Live Motion Games: Debiut na giełdzie to jedna z obietnic, którą złożyliśmy inwestorom Omawiane walory:

  Gościem środowego czatu inwestorskiego StockWatch.pl był Michał Kaczmarek, prezes zarządu Live Motion Games. Okazją do spotkania był nadchodzący debiut spółki na rynku NewConnect.

 • Live Motion Games zadebiutuje na NewConnect 17 czerwca
  Live Motion Games zadebiutuje na NewConnect 17 czerwca Omawiane walory:

  Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie wyznaczyła pierwszy dzień notowań akcji Live Motion Games – warszawskiego producenta gier wideo na PC. Debiut na NewConnect przewidziany jest na 17 czerwca. Do obrotu trafi łącznie 1 456 500 akcji zwykłych na okaziciela serii A, B i C o wartości nominalnej 0,10 zł każda.

 • 14 czerwca 2021
  Emplocity planuje debiut na NewConnect w IV kw. 2021 r.
  Emplocity planuje debiut na NewConnect w IV kw. 2021 r. Omawiane walory:

  Emplocity - spółka zajmująca się zastosowaniem rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji i automatyzacji w biznesie - planuje w III kw. przeprowadzić ofertę nowych akcji poprzez platformę CrowdConnect.pl, a w IV kw. - zadebiutować na rynku NewConnect, poinformował ISBnews prezes Krzysztof Sobczak.

 • 11 czerwca 2021
  GPW zatwierdziła dokument informacyjny Live Motion Games
  GPW zatwierdziła dokument informacyjny Live Motion Games Omawiane walory:

  Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zatwierdziła dokument informacyjny Live Motion Games i podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia akcji spółki do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect. W dniu debiutu do obrotu trafi łącznie 1 456 500 akcji zwykłych na okaziciela serii A, B i C o wartości nominalnej 0,10 zł każda. W procesie wprowadzenia akcji firmy do obrotu na NewConnect Studio wspiera Blue Oak Advisory Sp. z o.o.

 • 10 czerwca 2021
  Urteste chce pozyskać z emisji akcji ok. 9 mln zł i zadebiutować na NewConnect
  Urteste chce pozyskać z emisji akcji ok. 9 mln zł i zadebiutować na NewConnect Omawiane walory:

  Spółka pracująca nad technologią do wykrywania chorób nowotworowych na wczesnych etapach rozwoju z próbek moczu chce pozyskać środki na prace badawczo-rozwojowe, ochronę patentową testów oraz wyposażenie nowego laboratorium. Zapisy dla inwestorów ruszą 24 czerwca. Urteste planuje zadebiutować na rynku NewConnect w III kwartale 2021 r., a w perspektywie kolejnych dwóch lat przejść na rynek główny GPW.

 • OZE-Biomar idzie na NewConnect
  OZE-Biomar idzie na NewConnect Omawiane walory:

  OZE-Biomar, część Grupy Kapitałowej Sunrise, jeszcze w tym roku chciałby zadebiutować na rynku NewConnect. Spółka oferująca kompleksowe rozwiązania fotowoltaiczne dla domów, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych i planuje pozyskanie około 10 mln zł na sfinansowanie dalszego dynamicznego wzrostu.

 • 07 czerwca 2021
  Robinhood – komu da, a komu zabierze?
  Robinhood – komu da, a komu zabierze?
  Od dłuższego czasu możemy zaobserwować wzrost wiedzy i świadomości ekonomicznej wśród wielu Polaków. Okres pandemii – pomimo licznych krachów giełdowych i niestabilnych kursów – okazał się wyjątkowo interesujący dla nowych inwestorów. Według jednego z portali branżowych, inwestując 20.000 PLN na przełomie marca i kwietnia 2020 roku, w niespełna kwartał można było dopisać dwa dodatkowe zera do kwoty bazowej. Wszystko to dzięki panice giełdowej, z której skorzystali co bardziej cierpliwi spekulatorzy oraz osoby interesujące się IPO. Okazuje się jednak, że naganiacze na spadki mogli bardzo szybko pożegnać się z majątkiem, gdyż sami pompowali bańkę inwestycyjną. Znacznie rozsądniejsze okazało się zainteresowanie IPO, które przywitało szereg ciekawych spółek z branży IT, fintech oraz medycznej. Dlaczego to właśnie zakup debiutujących spółek był wyjątkowo lukratywny?
 • 28 maja 2021
  GPW oczekuje łącznie ok. 20 debiutów na rynku głównym w tym roku
  GPW oczekuje łącznie ok. 20 debiutów na rynku głównym w tym roku Omawiane walory:

  Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oczekuje łącznie około 20 debiutów na rynku głównym w tym roku, co przełoży się na wyższy wzrost obrotów, poinformowała członek zarządu GPW Izabela Olszewska.

 • 26 maja 2021
  AGP ustalił cenę emisyjną akcji w ofercie publicznej na 9 zł/szt.
  AGP ustalił cenę emisyjną akcji w ofercie publicznej na 9 zł/szt. Omawiane walory:

  Advanced Graphene Products zakończył proces budowania księgi popytu i ustalił cenę emisyjną akcji serii C na 9 zł za akcję. Łączna wartość oferty publicznej wyniesie ok. 7,4 mln zł brutto. Inwestorzy obejmą pełną pulę oferowanych przez spółkę akcji.

 • Pepco Group zadebiutowało na GPW na 5-proc. plusie
  Pepco Group zadebiutowało na GPW na 5-proc. plusie Omawiane walory:

  Inwestorzy ciepło powitali Pepco Group na GPW. Pierwsze transakcje na akcjach debiutanta zawarto po kursie 42 zł, czyli o 5 proc. wyższym niż cena w IPO.

 • 20 maja 2021
  Pepco Group: Redukcja zapisów w transzy dla inwestorów indywidualnych wyniosła 88 proc.
  Pepco Group: Redukcja zapisów w transzy dla inwestorów indywidualnych wyniosła 88 proc. Omawiane walory:

  To już pewne - Pepco Group wkrótce zadebiutuje na GPW. Spółka uplasowała ofertę akcji, a redukcja w okrojonej transzy inwestorów indywidualnych wyniosła ok. 88 proc.

 • 14 maja 2021
  Advanced Graphene Products: Jesteśmy dowodem na to, że komercjalizacja grafenu w Polsce jest jak najbardziej możliwa
  Advanced Graphene Products: Jesteśmy dowodem na to, że komercjalizacja grafenu w Polsce jest jak najbardziej możliwa Omawiane walory:

  Gośćmi piątkowego webinaru StockWatch.pl byli Maciej Gałązka, prezes zarządu oraz Piotr Kowalewski, dyrektor ds. wdrożeń nowych produktów Advanced Graphene Product SA. Tematem spotkania była działalność i perspektywy rozwoju spółki, a także trwająca pierwsza publiczna oferta akcji.

 • Pepco Group sprzeda akcje w IPO po 40 zł za sztukę
  Pepco Group sprzeda akcje w IPO po 40 zł za sztukę Omawiane walory:

  Cena akcji w ofercie publicznej Pepco została ustalona na 40 zł za akcję. Do inwestorów indywidualnym trafi 2,5 mln akcji sprzedawanych, czyli 3,1 proc. oferty. Pozostałe 77,9 mln akcji trafi do portfeli inwestorów instytucjonalnych. Debiut spółki na GPW planowany jest na 26 maja.

 • 12 maja 2021
  W drodze na NewConnect jest blisko 70 spółek, z czego połowa to producenci i wydawcy gier
  W drodze na NewConnect jest blisko 70 spółek, z czego połowa to producenci i wydawcy gier

  W środę dobiegła końca VI edycja konferencji Gaming na Giełdzie, w której udział wzięło ponad 30 reprezentantów polskiej branży producentów i wydawców gier. Organizatorami wydarzenia byli agencja Strict Minds, Giełda Papierów Wartościowych, Polskigamedev.pl i StockWatch.pl.

 • 10 maja 2021
  Live Motion Games jest o krok od debiut na NewConnect
  Live Motion Games jest o krok od debiut na NewConnect Omawiane walory:

  Warszawski producent gier wideo liczy na debiut na NewConnect jeszcze w maju. W kwietniu br. spółka złożyła dokument informacyjny do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Obecnie GPW finalizuje rozpatrywanie wniosku.

 • Triggo pozyskało 6,3 mln zł z publicznej emisji akcji
  Triggo pozyskało 6,3 mln zł z publicznej emisji akcji Omawiane walory:

  W zakończonej ofercie publicznej spółki złożono zapisy na akcje o wartości 11,6 mln zł, co przewyższa o 84 proc. oferowane 45,5 tys. sztuk akcji o wartości 6,3 mln zł brutto. Środki posłużą realizacji produkcji pilotażowej, uzyskaniu homologacji europejskiej oraz prac nad wdrożeniem produkcji seryjnej. Triggo planuje debiut na NewConnect w ciąg najbliższych miesięcy.

 • 06 maja 2021
  Vercom zadebiutował na GPW z 20-proc. przebitką
  Vercom zadebiutował na GPW z 20-proc. przebitką Omawiane walory:

  Akcje spółki technologicznej dostarczającej chmurowe rozwiązania w modelu CPaaS (Communication Platform-as-a-Service) zadebiutowały na głównym parkiecie GPW w Warszawie. Pierwsze transakcje na akcjach Vercomu zawarto po kursie o blisko 20 proc. wyższym od ceny z IPO.

 • 05 maja 2021
  Console Labs rusza z ofertą publiczną 165 tys. akcji po 41 zł za sztukę
  Console Labs rusza z ofertą publiczną 165 tys. akcji po 41 zł za sztukę Omawiane walory: ,

  Console Labs - spółka zależna od PlayWay - rozpoczął emisję 165 tys. istniejących akcji po cenie 41 zł za sztukę, co oznacza, że wartość oferty wynosi 6,8 mln zł. Na przełomie czerwca i lipca spółka liczy na debiut na NewConnect.

 • Vercom zadebiutuje na rynku głównym GPW w czwartek
  Vercom zadebiutuje na rynku głównym GPW w czwartek Omawiane walory:

  Akcje Vercom zadebiutują na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w czwartek, 6 maja.

 • Advanced Graphene Products z IPO chce pozyskać 8,2 mln zł
  Advanced Graphene Products z IPO chce pozyskać 8,2 mln zł Omawiane walory:

  Polski producent grafenu płatkowego i powierzchniowego z unikalną i opatentowaną technologią HSMG ruszył z pierwszą ofertą publiczną akcji, w ramach której oferuje inwestorom 817.750 akcji serii C nowej emisji. AGP planuje pozyskać około 8,2 mln zł brutto, które przeznaczy m.in. na zwiększenie i rozwój mocy produkcyjnych, a także kontynuację prac B+R w najbardziej perspektywicznych obszarach swojej produkcji.

 • Zapisy w IPO Pepco Group ruszą 6 maja, wartość oferty to ok. 4,72 mld zł
  Zapisy w IPO Pepco Group ruszą 6 maja, wartość oferty to ok. 4,72 mld zł Omawiane walory:

  Pepco Group w ramach publicznej emisji akcji przeprowadzi zapisy w transzy inwestorów indywidualnych od 6 do 13 maja, a w transzy inwestorów instytucjonalnych od 14 do 18 maja. Zakładane wpływy brutto będą wynosiły 4,725 mld zł, a w przypadku sprzedaży wszystkich akcji oferowanych (w tym w ramach opcji dodatkowego przydziału), łączne wpływy brutto z oferty mogą wynieść od ok. 4,488 mld zł (1 mld euro) do ok. 5,433 mld zł (1,2 mld euro).

 • 30 kwietnia 2021
  Triggo: Chcemy zarabiać na rynkach międzynarodowych, a produkować w Polsce [RELACJA Z CZATU]
  Triggo: Chcemy zarabiać na rynkach międzynarodowych, a produkować w Polsce [RELACJA Z CZATU] Omawiane walory:

  Gościem piątkowego czatu inwestorskiego był Rafał Budweil, prezes zarządu Triggo SA. Tematem spotkania było przedstawienie koncepcji pojazdu, modelu biznesowego, rynku e-mobility oraz trwającego procesu IPO, z którego pozyskane środki będą głównie dedykowane rozwojowi produkcji pilotażowej pojazdów.

 • 28 kwietnia 2021
  Vercom pozyskał w ofercie 180 mln zł. Redukcja zapisów w transzy detalicznej wyniosła 92,4 proc.
  Vercom pozyskał w ofercie 180 mln zł. Redukcja zapisów w transzy detalicznej wyniosła 92,4 proc. Omawiane walory:

  Spółka dostarczająca chmurowe rozwiązania w modelu CPaaS (Communication Platform-as-a-Service) przydzieliła akcje oferowane w publicznej ofercie akcji. Cena emisyjna została ustalona na 45 zł, co oznacza, że do spółki trafi 180 mln zł, a wartość całej oferty wyniosła 225 mln zł. Redukcja zapisów w transzy detalicznej wyniosła 92,4 proc.

 • 26 kwietnia 2021
  Pepco Group chce przeprowadzić IPO i zadebiutować na GPW
  Pepco Group chce przeprowadzić IPO i zadebiutować na GPW Omawiane walory:

  Pepco Group ogłasza zamiar przeprowadzenia pierwszej oferty publicznej akcji, która zostanie skierowana do inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych, w tym oferty publicznej akcji w Polsce, oraz debiutu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Oferta będzie obejmowała sprzedaż istniejących akcji przez obecnych akcjonariuszy.

 • Pepco potwierdza plany IPO. W ofercie wyłącznie akcje sprzedawane przez grupę Steinhoff
  Pepco potwierdza plany IPO. W ofercie wyłącznie akcje sprzedawane przez grupę Steinhoff Omawiane walory:

  Sieć wielobranżowych sklepów dyskontowych oficjalnie potwierdziła zamiar przeprowadzenia pierwszej oferty publicznej akcji. Pepco zamierza złożyć wniosek o dopuszczenie akcji spółki do obrotu na GPW, a w IPO zaoferować wyłącznie akcje należące do głównego akcjonariusza.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR