Emisje akcji

 • 14 maja 2021
  Advanced Graphene Products: Jesteśmy dowodem na to, że komercjalizacja grafenu w Polsce jest jak najbardziej możliwa
  Advanced Graphene Products: Jesteśmy dowodem na to, że komercjalizacja grafenu w Polsce jest jak najbardziej możliwa Omawiane walory:

  Gośćmi piątkowego webinaru StockWatch.pl byli Maciej Gałązka, prezes zarządu oraz Piotr Kowalewski, dyrektor ds. wdrożeń nowych produktów Advanced Graphene Product SA. Tematem spotkania była działalność i perspektywy rozwoju spółki, a także trwająca pierwsza publiczna oferta akcji.

 • Pepco Group sprzeda akcje w IPO po 40 zł za sztukę
  Pepco Group sprzeda akcje w IPO po 40 zł za sztukę Omawiane walory:

  Cena akcji w ofercie publicznej Pepco została ustalona na 40 zł za akcję. Do inwestorów indywidualnym trafi 2,5 mln akcji sprzedawanych, czyli 3,1 proc. oferty. Pozostałe 77,9 mln akcji trafi do portfeli inwestorów instytucjonalnych. Debiut spółki na GPW planowany jest na 26 maja.

 • 12 maja 2021
  Analiza IPO Advanced Graphene Products. Czy słynny grafen podbije małą giełdę?
  Analiza IPO Advanced Graphene Products. Czy słynny grafen podbije małą giełdę? Omawiane walory:

  O grafenie, materiale przyszłości, słyszał niemal każdy. Na tym rynku działa zielonogórska firma Advanced Graphene Products, która opracowała unikalną technologię HSMG do produkcji grafenu płatkowego o grubości 1 atomu do bardzo wymagających zastosowań. Spółka prowadzi obecnie publiczną emisję akcji i jeszcze w tym roku ma pojawić się na NewConnect.

 • 11 maja 2021
  AGP wydłużył zapisy w IPO do 24 maja w transzy małych inwestorów
  AGP wydłużył zapisy w IPO do 24 maja w transzy małych inwestorów Omawiane walory:

  Advanced Graphene Products wydłużył zapisy w ofercie publicznej nowo emitowanych akcji serii C w transzy małych inwestorów do 24 maja, zaś w transzy dużych inwestorów do 28 maja. Zmiana harmonogramu jest związana z dużą liczbą trwających obecnie ofert publicznych.

 • 10 maja 2021
  Triggo pozyskało 6,3 mln zł z publicznej emisji akcji
  Triggo pozyskało 6,3 mln zł z publicznej emisji akcji Omawiane walory:

  W zakończonej ofercie publicznej spółki złożono zapisy na akcje o wartości 11,6 mln zł, co przewyższa o 84 proc. oferowane 45,5 tys. sztuk akcji o wartości 6,3 mln zł brutto. Środki posłużą realizacji produkcji pilotażowej, uzyskaniu homologacji europejskiej oraz prac nad wdrożeniem produkcji seryjnej. Triggo planuje debiut na NewConnect w ciąg najbliższych miesięcy.

 • 06 maja 2021
  Hydra Games: Emisja pozwoli nam na zdynamizowanie rozwoju
  Hydra Games: Emisja pozwoli nam na zdynamizowanie rozwoju Omawiane walory:

  Gościem czwartkowego czatu inwestorskiego StockWatch.pl był Kamil Kurkowski, prezes zarządu Hydra Games. Tematem spotkania były dotychczasowe premiery, plany rozwoju spółki oraz trwająca emisja akcji.

 • 05 maja 2021
  Console Labs rusza z ofertą publiczną 165 tys. akcji po 41 zł za sztukę
  Console Labs rusza z ofertą publiczną 165 tys. akcji po 41 zł za sztukę Omawiane walory: ,

  Console Labs - spółka zależna od PlayWay - rozpoczął emisję 165 tys. istniejących akcji po cenie 41 zł za sztukę, co oznacza, że wartość oferty wynosi 6,8 mln zł. Na przełomie czerwca i lipca spółka liczy na debiut na NewConnect.

 • Advanced Graphene Products z IPO chce pozyskać 8,2 mln zł
  Advanced Graphene Products z IPO chce pozyskać 8,2 mln zł Omawiane walory:

  Polski producent grafenu płatkowego i powierzchniowego z unikalną i opatentowaną technologią HSMG ruszył z pierwszą ofertą publiczną akcji, w ramach której oferuje inwestorom 817.750 akcji serii C nowej emisji. AGP planuje pozyskać około 8,2 mln zł brutto, które przeznaczy m.in. na zwiększenie i rozwój mocy produkcyjnych, a także kontynuację prac B+R w najbardziej perspektywicznych obszarach swojej produkcji.

 • Zapisy w IPO Pepco Group ruszą 6 maja, wartość oferty to ok. 4,72 mld zł
  Zapisy w IPO Pepco Group ruszą 6 maja, wartość oferty to ok. 4,72 mld zł Omawiane walory:

  Pepco Group w ramach publicznej emisji akcji przeprowadzi zapisy w transzy inwestorów indywidualnych od 6 do 13 maja, a w transzy inwestorów instytucjonalnych od 14 do 18 maja. Zakładane wpływy brutto będą wynosiły 4,725 mld zł, a w przypadku sprzedaży wszystkich akcji oferowanych (w tym w ramach opcji dodatkowego przydziału), łączne wpływy brutto z oferty mogą wynieść od ok. 4,488 mld zł (1 mld euro) do ok. 5,433 mld zł (1,2 mld euro).

 • 04 maja 2021
  Draw Distance planuje pozyskać 4,5 mln zł z publicznej emisji akcji
  Draw Distance planuje pozyskać 4,5 mln zł z publicznej emisji akcji Omawiane walory:
  Krakowskie studio planuje pozyskać do 4,5 mln zł poprzez emisję do 2,25 mln akcji serii C w drodze subskrypcji otwartej. Środki z emisji zostaną przeznaczone na realizację projektów studia, w tym największej gry w historii spółki pod nazwą kodową Project Cardinal, wzmocnienie zespołów produkcyjnego i marketingowego oraz realizację projektu badawczo-rozwojowego opracowywanego w ramach GameInn.
 • Biomed-Lublin planuje emisję 1,73 mln akcji na rzecz Ipopemy
  Biomed-Lublin planuje emisję 1,73 mln akcji na rzecz Ipopemy Omawiane walory:

  Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek w najbliższych dniach planuje podjąć uchwałę emisyjną, w ramach której zaoferuje 1 734 798 akcji nowej emisji na rzecz Ipopema Securities lub podmiot wskazany przez tę spółkę, po cenie 12,33 zł za sztukę.

 • Untold Tales pozyskało 3,5 mln zł z emisji akcji na kolejne gry do portfolio
  Untold Tales pozyskało 3,5 mln zł z emisji akcji na kolejne gry do portfolio Omawiane walory:

  Untold Tales, spółka zależna od QubicGames, z sukcesem zakończyła prywatną emisję akcji serii C. Inwestorzy nabyli 1 milion akcji za kwotę 3.5 mln zł. Pozyskany kapitał zostanie wykorzystany w celu realizacji założonych celów biznesowych, skupionych wokół nabywania kolejnych gier do portfolio oraz realizacji bieżących budżetów produkcyjnych.

 • 30 kwietnia 2021
  Triggo: Chcemy zarabiać na rynkach międzynarodowych, a produkować w Polsce [RELACJA Z CZATU]
  Triggo: Chcemy zarabiać na rynkach międzynarodowych, a produkować w Polsce [RELACJA Z CZATU] Omawiane walory:

  Gościem piątkowego czatu inwestorskiego był Rafał Budweil, prezes zarządu Triggo SA. Tematem spotkania było przedstawienie koncepcji pojazdu, modelu biznesowego, rynku e-mobility oraz trwającego procesu IPO, z którego pozyskane środki będą głównie dedykowane rozwojowi produkcji pilotażowej pojazdów.

 • 28 kwietnia 2021
  Vercom pozyskał w ofercie 180 mln zł. Redukcja zapisów w transzy detalicznej wyniosła 92,4 proc.
  Vercom pozyskał w ofercie 180 mln zł. Redukcja zapisów w transzy detalicznej wyniosła 92,4 proc. Omawiane walory:

  Spółka dostarczająca chmurowe rozwiązania w modelu CPaaS (Communication Platform-as-a-Service) przydzieliła akcje oferowane w publicznej ofercie akcji. Cena emisyjna została ustalona na 45 zł, co oznacza, że do spółki trafi 180 mln zł, a wartość całej oferty wyniosła 225 mln zł. Redukcja zapisów w transzy detalicznej wyniosła 92,4 proc.

 • 26 kwietnia 2021
  Pepco Group chce przeprowadzić IPO i zadebiutować na GPW
  Pepco Group chce przeprowadzić IPO i zadebiutować na GPW Omawiane walory:

  Pepco Group ogłasza zamiar przeprowadzenia pierwszej oferty publicznej akcji, która zostanie skierowana do inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych, w tym oferty publicznej akcji w Polsce, oraz debiutu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Oferta będzie obejmowała sprzedaż istniejących akcji przez obecnych akcjonariuszy.

 • 29 kwietnia rusza oferta publiczna akcji Hydra Games
  29 kwietnia rusza oferta publiczna akcji Hydra Games Omawiane walory:

  Warszawski producent i wydawca gier już w najbliższy czwartek rozpocznie ofertę publiczną akcji. Hydra Games zamierza pozyskać 1,5 mln zł na produkcję i promocję trzech nadchodzących tytułów.

 • 22 kwietnia 2021
  The Dust planuje emisję do 300 tys. akcji serii F, chce pozyskać ok. 5,5 mln zł
  The Dust planuje emisję do 300 tys. akcji serii F, chce pozyskać ok. 5,5 mln zł Omawiane walory:

  Akcjonariusze The Dust zdecydują podczas zwyczajnego walnego zgromadzenia, zwołanego na 17 maja br., o podwyższeniu kapitału zakładowego poprzez emisję do 300 tys. akcji serii F, w drodze oferty publicznej, bez prawa poboru. The Dust chce pozyskać w ten sposób ok. 5,5 mln zł brutto.

 • Vercom sprzeda akcje w IPO po 45 zł za sztukę
  Vercom sprzeda akcje w IPO po 45 zł za sztukę Omawiane walory:

  Oferta publiczna akcji Vercom spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów. Cena emisyjna oraz sprzedaży jednej akcji w ofercie została ustalona na poziomie ceny maksymalnej, czyli 45,00 zł. Oznacza to, że wartość oferty wyniesie 225 mln zł. Dzięki emisji nowych akcji Vercom pozyska 180 mln zł na dalszy rozwój.

 • 19 kwietnia 2021
  Vercom: Pandemia koronawirusa w krótkim czasie przyspieszyła rozwój e-commerce o kilka lat
  Vercom: Pandemia koronawirusa w krótkim czasie przyspieszyła rozwój e-commerce o kilka lat Omawiane walory:

  Gośćmi poniedziałkowego czatu inwestorskiego StockWatch.pl byli Krzysztof Szyszka, prezes zarządu Vercom, Adam Lewkowicz, wiceprezes zarządu i Tomasz Pakulski, członek zarządu. Tematem spotkania była trwająca oferta publiczna akcji Vercom.

 • 13 kwietnia 2021
  Farmy Fotowoltaiki pozyskały ponad 4 mln zł z emisji crowdfundingowej
  Farmy Fotowoltaiki pozyskały ponad 4 mln zł z emisji crowdfundingowej Omawiane walory: ,

  Farmy Fotowoltaiki – z Berg Holding, notowanego na NewConnect – zebrały od blisko 1000 inwestorów społecznościowych 4,05 mln zł. Środki zostaną przeznaczone m.in. na budowę instalacji o mocy 1 MW w Nagoszynie.

 • 12 kwietnia 2021
  Ruszyły zapisy na akcje serii B spółki Retro
  Ruszyły zapisy na akcje serii B spółki Retro Omawiane walory:

  Prosper Capital Dom Maklerski rozpoczął zapisy na akcje producenta ściennych i elewacyjnych płytek z historycznej cegły. W ofercie jest 45 tys. papierów po cenie 89 zł za sztukę. Spółka jeszcze w tym roku chce zadebiutować na NewConnect. Zapisy na akcje potrwają do 29 kwietnia.

 • Akcjonariusze Medinice zdecydują 6 maja o emisji akcji bez prawa poboru
  Akcjonariusze Medinice zdecydują 6 maja o emisji akcji bez prawa poboru Omawiane walory:

  Akcjonariusze Medinice zdecydują podczas walnego zgromadzenia zwołanego na 6 maja o podwyższeniu kapitału o nie więcej niż 107 240 zł w drodze emisji nie więcej niż 1 072 400 nowych akcji zwykłych na okaziciela serii J, o wartości nominalnej 0,10 zł każda, z wyłączeniem prawa poboru dla obecnych akcjonariuszy, wynika z projektów uchwał na walne zgromadzenie.

 • 09 kwietnia 2021
  Captor Therapeutics uplasował IPO po cenie maksymalnej
  Captor Therapeutics uplasował IPO po cenie maksymalnej Omawiane walory:

  Spółka biofarmaceutyczna rozwijająca kandydatów na leki w terapii chorób onkologicznych i autoimmunologicznych z wykorzystaniem celowanej degradacji białek, zamknęła z sukcesem pierwszą ofertę publiczną, plasując wszystkie oferowane akcje po maksymalnej cenie.

 • 08 kwietnia 2021
  Kool2Play uplasował prywatną emisję akcji serii F po 35 zł za sztukę
  Kool2Play uplasował prywatną emisję akcji serii F po 35 zł za sztukę Omawiane walory:

  Twórca i wydawca nadchodzącej gry Uragun uplasował ponad 51 tys. akcji po 35 zł za sztukę. To o ok. 40 proc. wyżej niż obecna wycena akcji spółki na NewConnect. Pozyskane ponad 1,79 mln zł wesprze realizację 3 projektów, w tym Uragun, którego premiera EA ma nastąpić już w tym roku.

 • 07 kwietnia 2021
  Biomed-Lublin chce wyemitować do 3 mln akcji, które obejmie Ipopema Securities
  Biomed-Lublin chce wyemitować do 3 mln akcji, które obejmie Ipopema Securities Omawiane walory: ,

  Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek podjął decyzję o zmianie dotychczasowej struktury finansowania swoich projektów, tzn. zamiany pożyczek na kapitał. Biomed zawarł umowę inwestycyjną i o oferowanie z Ipopema Securities, w ramach której Ipopema obejmie do 3 mln akcji spółki.

 • 31 marca 2021
  BTC Studios odwołało ofertę publiczną 2 mln akcji serii K
  BTC Studios odwołało ofertę publiczną 2 mln akcji serii K Omawiane walory:
  BTC Studios, w związku z otrzymaniem oświadczenia Cyber Group Studios w przedmiocie zainteresowania objęcia akcji nowej emisji spółki, postanowił o odwołaniu oferty publicznej akcji serii K.
 • 30 marca 2021
  Captor Therapeutics sprzeda akcje w IPO po 172 zł za sztukę
  Captor Therapeutics sprzeda akcje w IPO po 172 zł za sztukę Omawiane walory:

  Oferta publiczna biotechnologicznej spółki spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem. Według najnowszych doniesień, inwestorzy zgłosili popyt po cenie maksymalnej (172 zł) wielokrotnie przewyższający liczbę oferowanych akcji w IPO.

 • Ignibit rozpoczyna drugą transzę oferty publicznej akcji. Chce pozyskać od inwestorów 0,5 mln zł
  Ignibit rozpoczyna drugą transzę oferty publicznej akcji. Chce pozyskać od inwestorów 0,5 mln zł

  Spółka zajmująca się produkcją autorskich gier wideo, portowaniem projektów PC na VR oraz realizacją strategicznych kontraktów komercyjnych, rozpoczyna drugą transzę oferty publicznej akcji serii E. W jej ramach chce pozyskać 0,5 mln zł.

 • 29 marca 2021
  Retrocegla.pl planuje emisję akcji i debiut na NewConnect
  Retrocegla.pl planuje emisję akcji i debiut na NewConnect Omawiane walory:

  Na początku drugiego kwartału Retrocegla.pl (Retro SA) przeprowadzi emisję akcji o wartości około 4 mln zł. Środki trafią na robotyzację linii produkcyjnej i rozwój sieci sprzedaży na rynkach zagranicznych. Spółka jeszcze w tym roku planuje zadebiutować na NewConnect.

 • Onde z Grupy Erbud złożyło do KNF prospekt wz. z planowaną ofertą publiczną akcji
  Onde z Grupy Erbud złożyło do KNF prospekt wz. z planowaną ofertą publiczną akcji Omawiane walory:

  Onde (dawne PBDI) - spółka z Grupy Erbud - złożyło do Komisji Nadzoru Finansowego prospekt w związku z planowaną ofertą publiczną akcji. IPO jest jedną z analizowanych ścieżek pozyskania kapitału na realizację strategii Grupy Erbud.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR