pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

BalROCK

BalROCK

Ostatnie 10 wpisów
Izoblok wzywa na 120k akcji po 34/szt.

Chyba jednak kierunek 42:) ten wysoki wolumen był wynikiem dwóch czy trzech transakcji na ~700k każda. Co ciekawe dopiero po nich rynek ruszył na północ, czego kontynuacja (słaba była dzisiaj).
Niby 42 jest aż nazbyt oczywiste, ale ... pamiętam niedawne dysputy o 230 na CDR jako kierunek korekty i ... niby nie chciał ale jednak tam spadł i wsparcie na 230 aż zatrzeszczało (przez moment).

Zastanawia mnie ta gotówka w kasie CDR. czy nie uważacie, że Radzi mogą mieć w planach zakup nie tyle innego dewelopera do jakieś dobrze wyglądające produkcji na średnio zaawansowanym etapie rozwoju, co pozwoliłoby na zaplanowanie kolejnej premiery np. Za 2 lata?

Cytat:
Jeżeli spółki miałyby rosnąć i spadać tylko po infach, to handel nimi byłby mocno ograniczony.

Czy ja coś takiego zasugerowałem ?

Cytat:
Czasami brak odpowiedzi również jest odpowiedzią... :P

Ty jednak zdecydowałeś się nie pójść tym tropem i odpowiedzi udzieliłeś.

Czasami ręce opadają

Cytat:
Moim zdanie te pytania odpowiadają na wszystko

W Twoim mniemaniu na bank. Natomiast obiektywnie rzecz biorąc nie odpowiadają na
Cytat:
spotkał się ktoś z jakimiś negatywnymi informacjami ze spółki

Cytat:
Jest coś co uzasadnia wzrost w pół roku o 200%? Jak tak to jaki kurs jest adekwatny do sytuacji w spółce?

Wycenie podlega potencjał spółki w przyszłości, a ten dziś jest o wiele większy niż w czerwcu. Czy na tyle, żeby uzasadniać wzrost z 17 zeta do ~55 - każdy musi sam sobie odpowiedzieć. W odpowiedzi na moje pytanie (zakładające, że jakieś info fundamentalne mi umknęło, bo technicznie 2Top jak najbardziej ma sens) dostałem dwa nic niewnoszące ... pytania hello1

spotkał się ktoś z jakimiś negatywnymi informacjami ze spółki, które uzasadniałyby dziejszą obsuwę w porywach nawet 8%?

Niestety dla Pure mamy porównanie jak brawurowo można łyknąć z rynku 15 mln, z minimalnym dyskontem dla wchodzącego, minimalnie rozwadniając kapitał. Zrobić to w taki sposób, że rynek nawet czkawki nie dostał. Czytaj DATAWALK

Pilotażowy projekt z północnoamerykańskim Integratorem Systemów. Pilot project with a North American System Integrator.
ESPI: Raport bieżący 49 / 2019 05.11.2019 15:02:22

Zarząd DataWalk S.A. z siedzibą we Wrocławiu (“Spółka”, “Emitent”) informuje, że w dniu dzisiejszym powziął informację, o podpisaniu umowy na realizację przez spółkę zależną od Emitenta DataWalk Inc. projektu pilotażowego (“Pilot”) z północnoamerykańskim Integratorem Systemów (“Klient”). Pilot realizowany będzie celem przetestowania działania platformy analitycznej DataWalk w zastosowaniach związanych z inwestygacją kryminalną i bezpieczeństwem publicznym na rzecz Stanowej Agencji Policyjnej w USA. Zarząd Spółki uznał fakt zawarcia umowy za informację poufną, ponieważ istnieją przesłanki, że współpraca może mieć pozytywny wpływ na przyszłą pozycję konkurencyjną Grupy Kapitałowej Emitenta w Stanach Zjednoczonych.

Tomku, ja również bardzo Ci dziekuję za obszrna relację. Jeszcze nie przeczytałem w całości, ale mam pytanie/obawę:

Pure potrzebuje ~30 mln zassać z rynku na projekty. Niestety, w mojej ocenie poprzednia emisja przeprowadzona została źle - akcje trafiły (w pewnym stopniu) do nieodpowiednich rąk, potem mieliśmy wodospad, który stawia Pure w trudnej sytuacji. Zamiast zassać 30melonów emitują akcje dajmy na to po 50 zeta (czytaj ~600k akcji) - to i tak ogromna liczba (obecnie jest 1,6mln akcji) musi wyemitować dajmy na to 857k akcji po 35zeta - co jest nierealne, bo kurs spadnie o 30-40% lekko. Czy ludzie z Pure byli pytani o ten problem?

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 25 lutego 2020 13:34:39
Liczba wpisów: 149
[0,04% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,534 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d