pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

thommat

thommat

Ostatnie 10 wpisów
W ostatnim czasie pojawił się też artykuł w Polityce
www.polityka.pl/tygodnikpolity...

i potem się dziwią, że do PPK nie zapisało się tyle % ile początkowo szacowali... Niszczą takimi działaniami giełdę. Ofe, podniesienie kapitału PGE, teraz to...

szkoda, że byli tacy oszczędni w słowach przy komunikacie o tym porozumieniu - to chyba było katalizatorem tego szybkiego i głębokiego spadku. Pewnie się mylę, ale ja akurat odebrałem je (porozumienie) pozytywnie.

Rok temu to liczyłem na to, żeby do stycznia nie było drożej, bo na ikze nakupie :-) nie było, to była radość hehe ;-)

szkoda, że nie udaje im się tego WH przerobić na podobną maszynkę do FC, bo nawet jak golfa wypuszczą to nie wiadomo w jakiej skali będzie zarabiać

"Zarząd Ten Square Games S.A. z siedzibą we Wrocławiu („Spółka”, „Emitent”) informuje, iż z dniem 13.12.2018 r. za zawartą została uznana umowa z NetEase (Shanghai) Online Games Co., Ltd (“NetEase”) na dystrybucję gry Fishing Clash na rynku chińskim. NetEase będzie odpowiedzialny za uzyskanie licencji na dystrybucję tytułu oraz za dystrybucję, marketing oraz promocję gry na terenie Chińskiej Republiki Ludowej (bez Hong Kongu, Makao i Taiwanu).

Umowa precyzuje wzajemne zobowiązania Stron w związku z udzieloną licencją do gry, podstawowe warunki i zasady prowadzenia dystrybucji oraz określa zobowiązania NetEase w zakresie prowadzenia kampanii marketingowej.

Wynagrodzenie Spółki z tytułu udzielonej licencji wyliczane będzie na podstawie sumy przychodów uzyskanych z tytułu mikropłatności w grze pomniejszonych o uzgodnione opłaty dystrybucyjne, koszty transakcji oraz rezerwy na nieściągalne należności. Rozliczenie pomiędzy stronami następować będzie co miesiąc na podstawie raportu sprzedażowego sporządzanego przez NetEase.

Umowa nie zawiera postanowień, które odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla danego typu umów, w tym postanowień dotyczących kar umownych.

Spółka zwraca jednocześnie uwagę, że uzyskanie licencji na wskazanym rynku jest zależne od wielu zewnętrznych czynników i tym samym NetEase nie gwarantuje uzyskania wskazanej licencji, która jest niezbędna do dystrybucji gry."

Na TSG może być problem z wynikami w IVq w zestawieniu z konsensusem. Biorąc pod uwagę ostatnią rekomendację "Analitycy Haitong Bank spodziewają się, że w IV kwartale przychody spółki wyniosą 48,2 mln zł, a zysk netto będzie na poziomie 16,6 mln zł". Znamy przychody Fishing battle za X i wyniosły 12,6 mln, listopad patrząc na sensotower nie był lepszy, a grudzień pewnie też nie będzie skoro ograniczą działania marketingowe, ze względu na wyższe koszty w tym miesiącu. Więc o ile kwartał znów będzie pewnie lepszy w stosunku do III, jeśli zostaną utrzymane wyniki z października, to oczekiwania analityków są mega duże.

win1248 napisał(a):
Można powiedzieć, że są takie same jak za październik i że są bardzo dobre. IV kwartał też będzie świetny i rekordowy prawdopodobnie, ale to jest giełda i przyczyn nigdy nie poznasz do końca, tym bardziej na płytkim polskim ryneczku, gdzie kilkanaście osób ustawia dzień.. Mimo tego postaram się wskazać kilka przyczyn:

1. nie chciało rosnąć, więc spadło, cofnęło się technicznie z jednej skośnej (oporu) mimo sprzyjających dobrych danych i otoczenia rynkowego, i przełamała inną skośną w dół (wsparcie) i poszło dalej samo
2. - zapewne dużo osób kupiło pod te dane kierując się wystrzałem z zeszłego miesiąca i oczekują podobnego wystrzału dzisiaj, a jak wiadomo nic dwa razy się nie zdarza
3. dzisiaj rosły spółki z w20 i w40 (wybicie z podwójnego dna), w80 poszedł w odstawkę, dlatego rósł cdr, bit, plw, nawet mabion

Swig80 w odstawkę poszedł dobre kilka miesięcy temu...

Czy dane sensor za listopad nie są takie jakie były za wrzesień ? Bo nie wiem czym wytłumaczyć dzisiejsze spadkina takim rynku, wygląda jak jakaś tragedia a październik byl przecież rekordowy... Więc co z tego, że nie będzie kolejnego przyrostu aż do golfa np skoro wycena w porównaniu do reszty gamedev bardzo atrakcyjna .

Z tego co pamiętam to zapowiadali zmniejszenie opłat na marketing w grudniu, ze względu na wyższe koszty w tym miesiącu, ale było zaznaczone, że spadek opłat będzie miał wpływ na przychody głównie w miesiącu następnym, czyli styczniu.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Dołączył: 17 listopada 2016
Ostatnia wizyta: 19 lutego 2020 16:18:31
Liczba wpisów: 107
[0,03% wszystkich postów / 0,09 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,541 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d