pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Marcin71

Marcin71

Ostatnie 10 wpisów
No cóż, czyżby EKO obraziło się na wzrosty?

aircanada15 napisał(a):
greqq napisał(a):
Wczorajsze info imho jest fatalne i podważa wiarygodność spółki, taka pompa, cały świat poruszony, wszystko ustalone, a CDR przesuwa premierę o 5 miesięcy. Prawdopodobnie ludzie masowo zwracają gry, na Steam CP2077 zniknął z global bestseller.

Wcześniej naganiałeś na CDR jak szalony, a teraz to samo w drugą stronę ?
Czytałem kilkadziesiąt komentarzy graczy i nie widziałem ani jednego posta o anulowaniu preorderu. Spora część graczy konsolowych docenia to, że będą mogli sobie spokojnie pograć na wiosnę w FF7, Doom Eternal czy Resident Evil 3.
Przesunięcie premiery podważa wiarygodność spółki ? Niby od kiedy ? To nie bankier kolego by podobne absurdy uzewnętrzniać.
Lipiec i sierpień (czerwiec właściwie też) odpadały ze względu na nieatrakcyjność terminów. Wybór był prosty: miesiąc opóźnienia (korekta czysto kalendarzowa) lub 5 miesięcy.

Moim zdaniem to okazja do zakupów (jeżeli to tylko jest problem).

Idealnie poszło w okolicach 13,30 pln

Space Cowboy napisał(a):
Marcin71 napisał(a):
Obroty jakby spadały chociaż szepcze się, że wyniki za kolejne miesiące w tym z październik będą już dużo lepsze. Wydaje się, że po tak dużych spadkach powinno nastąpić odbicie.

Przepraszam, ale co to znaczy, że się "szepcze"? Kto szepcze, gdzie szepcze?
Był jakiś raport, wypowiedź przedstawiciela spółki, analiza?

Niestety wpisu który czytałem nie znalazłem. Przepraszam jeżeli wprowadziłem w błąd. Sam siedzę z tymi akcjami i żal serce ściska. Teraz sam nie wiem czy czekać rok lub dwa czy księgować stratę (to jest najprostsze).

Obroty jakby spadały chociaż szepcze się, że wyniki za kolejne miesiące w tym z październik będą już dużo lepsze. Wydaje się, że po tak dużych spadkach powinno nastąpić odbicie.

Czyli realizować stratę, bo chwilowo odbiło? Myślałem, że będzie źle i te 13-14 PLN jestem w stanie wytrzymać ale jedno cyfrowy scenariusz już mnie boli.

Moim zdaniem właśnie zawracamy na północ.
Dodatkowo czasy dla metali szlachetnych są bardzo dobre więc spółka powinna się odbić.

Same dobre wiadomości a akcje tracą na wartości i to spektakularnie.
Czy jest jakiś powód o którym nigdzie nie piszą?

Dodam tylko, że obrotów na tej spółce nie ma więc ryzyko znacząco wzrasta.

Wszyscy mówią o tym rynku mocy trochę jak o Świętym Gralu ale czy ktoś wie w jaki sposób on ma spowodować ten super efekt dla spółek energetycznych?

anty_teresa napisał(a):
Jak na sytuację dane są niezłe. Cieszy dodatni wynik EBITDA dla wydobycia. Mimo wszystko o kursie to raczej nie wyniki zdecydują: Warunki rynku mocy, kształt rynku energetycznego i zmiany w pakiecie klimatycznym

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 19 listopada 2020 11:19:17
Liczba wpisów: 151
[0,04% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,350 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,53% +25 106,02 zł 45 106,02 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d