fkrwcket
Advertisement
PARTNER SERWISU
ebitweui

Zapraszamy do udziału w IX edycji konferencji Bezpieczeństwo Transakcji Elektronicznych

bezp-ele-logo

Dzięki nowym technologiom wiele codziennych czynności możemy wykonywać łatwiej i szybciej. Dotyczy to także bankowości i płatności elektronicznych. Dawniej, bezpieczeństwa naszych oszczędności chroniły mury i sejfy, dzisiaj są to kody PIN, hasła SMS czy autoryzacje telefoniczne. Jak bezpiecznie korzystać z tych udogodnień w domu i „na mieście”, aby nie paść ofiarą oszustów i złodziei? Na te i wiele innych pytań odpowiemy wspólnie z ekspertami podczas IX edycji konferencji Bezpieczeństwo Transakcji Elektronicznych już 16 i 17 kwietnia w Warszawie.

Tematyka konferencji:

  • Systemy gwarantujące bezpieczny dostęp i korzystanie z kont bankowych
  • Zarządzanie tożsamością elektroniczną dla bezpieczeństwa transakcji elektronicznych
  • Uwierzytelnianie, autoryzacja, poufność i niezaprzeczalność­ zasad transakcji -­ obowiązki i uprawnienia banku i klienta
  • Biometria­ gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa
  • Narzędzia i aplikacje mobilne zwiększające poziom bezpieczeństwa płatności
  • Kradzież tożsamości, a system ochrony dokumentów publicznych
  • Przestępstwa bankomatowe i kartowe­ bezpieczeństwo kart płatniczych
  • Ryzyka związane z phishingiem, pharmingiem oraz oprogramowaniem stosowanym do zbierania danych o kliencie
  • Bankowe zjawiska przestępcze, a ryzyko utraty reputacji
  • Analiza zjawisk przestępczych, sposoby przeciwdziałania w oparciu o doświadczenia banków i organów ścigania współpraca dla przeciwdziałania przestępczości

Podczas konferencji gościć będziemy przedstawicieli: sektora bankowego (departamenty bezpieczeństwa, IT, prawne, operacyjne, biznesowe) firm informatycznych, technologicznych, infrastrukturalnych, administracji publicznej (Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwo Finansów, Narodowy Fundusz Zdrowia) firm telefonii komórkowej, Poczty Polskiej. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt: Dorota Iwanicka
mobile +48 691 571 598
dorota.iwanicka@multiexpo.pl

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

Najnowsze wiadomości (aktualności, giełda, akcje)



Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

50% rabatu na dostęp do Strefy Premium StockWatch.pl dla uczestników programu Orlen w portfelu!

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat