
Serwis analizy technicznej ATTrader.pl
W środę na warszawskiej giełdzie przeważa kolor czerwony. Barometr rynku obrazujący nastroje inwestorów biorących udział w realnym obrocie wskazuje na przewagę pesymistów, a jego proporcja około południa to 52:48. Polska giełda z zapartym tchem oczekuje na konferencję po posiedzeniu FOMC, którą zaplanowano na godzinę 20:30.
Indeks WIG20 około godziny 13:00 traci 0,2 proc. Obroty na całym rynku wynoszą nieco ponad 300 mln zł. Pod kreską walczą także mWIG40 i sWIG80, które osuwają się o odpowiednio 0,1 proc. i 0,6 proc.
Na środowej sesji indeks SW-Bankrut zniżkuje o 1,2 proc. Specjalnie do oceny aktywności kapitału spekulacyjnego na giełdzie, StockWatch.pl stworzył indeks śledzący zmiany nastrojów wobec spółek, które znajdują się w upadłości układowej lub likwidacyjnej ogłoszonej przez sąd, lub wystąpiły o taką upadłość.>> Poznaj SW-BANKRUT – indeks spółek spekulacyjnych.
W serwisie ATTrader.pl pojawiły się analizy techniczne intraday dla gorących papierów, które są grane na dzisiejszej sesji.
- Ursus – trend spadkowy zepchnął kurs spółki do górnego ograniczenia kilkumiesięcznej konsolidacji z ubiegłego roku (ok. 1,60 zł). Sprowokowało to inwestorów do próby odwrócenia trendu. >> Analiza techniczna Ursus
- Fluid – całość wykresu od debiutu przypomina ładną formację odwróconej głowy z ramionami. >> Analiza techniczna Fluid
- Eko Export – wieloletni kanał wzrostowy + linia ciągnięta po szczytach. Przy każdym z tych górnych ograniczeń warto zachować czujność. Trend jest wzrostowy, więc co do zasady opory są przebijane a wsparcia trzymają. >> Analiza techniczna Eko Export
- Boryszew – kurs akcji spółki porusza się w krótkoterminowym kanale wzrostowym. W tej chwili kurs przełamał opór umiejscowiony na poziomie 52 groszy. Kolejny znajduje się w okolicach 56 groszy. >> Analiza techniczna Boryszew
Wszystkie bieżące analizy techniczne intraday publikowane w serwisie ATTrader.pl>> znajdują się tutaj.