Moonlit pokaże Model Buildera na G-Fusion Live Show w Azji

Omawiane walory:

Moonlit pojawi się na największych azjatyckich targach gier komputerowych – G-Fusion Live Show. Wydarzenie online, które odbędzie się w dniach 6 - 8 sierpnia 2020 pozwoli producentowi symulatorów na dotarcie z prezentacją Model Buildera potencjalnie do kilkudziesięciu milionów osób w Chinach – największym światowym rynku gamingowym.

modelbuilder, moonlit, targi, azja, gaming,

Fot. materiały prasowe

G-Fusion Live Show to jedno z najważniejszych wydarzeń w Azji, które skierowane jest do graczy. Produkcje zaprezentowane w czasie wydarzenia są starannie selekcjonowane przez reprezentantów GAMECORES – jednego z najbardziej wpływowych portali branżowych w Chinach, który miesięcznie jest śledzony przez kilka milionów odbiorców. Oznacza to niepowtarzalną okazję do przedostania się do świadomości rzeszy azjatyckich graczy, pochodzących przede wszystkim z Państwa Środka. Pokazy będzie można śledzić na stronie organizatora, oraz za pośrednictwem platform streamingowych: Huya, TikTok, Toutiao, Xigua Video, Kuaishou, bilibili.

– Jesteśmy zachwyceni szansą zaprezentowania Model Buildera na G-Fusion Live Show. Przejście przez etap selekcji oznacza, że nasza produkcja w oczach organizatorów charakteryzuje się dużym potencjałem sprzedażowym – pamiętajmy, że na to wydarzenie były nadesłane tysiące zgłoszeń z całego świata. Jednocześnie wierzymy, że prezentacja na wydarzeniu pomoże nam dotrzeć do niezwykle atrakcyjnego, największego na świecie rynku – komentuje Michał Gardeła, prezes Moonlit.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Model Builder to symulator składania modeli, który już na obecnym etapie produkcji cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko środowiska gamingowego, ale też modelarskiego. Gra trafi do sprzedaży w czwartym kwartale bieżącego roku na platformy PC, dlatego spółka dąży do jak najszerszej prezentacji produkcji na popularnych wydarzeniach branżowych, które odbędą się w najbliższych miesiącach. Moonlit planuje pokazanie swojego symulatora m.in. na japońskim Tokyo Games Show oraz polskim Indie Showcase, który odbędzie się w ramach festiwalu Digital Dragons.

Moonlit to polska spółka gamingowa o softwearehous’owym rodowodzie. W ciągu kliku lat przed debiutem na giełdzie zajmowała się realizacją projektów oraz tworzeniem technologii dla innych spółek. Stworzony przez spółkę system wody Ultimate Water System jest wykorzystywany w takich grach  jak The Raft, Ultimate Fishing czy Uboat. Od 2019 r. koncentruje się na własnym planie wydawniczym.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Moonlit, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR