pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

yodyod

yodyod

Ostatnie 10 wpisów
Myślę że to jeden z najlepszych merytorycznie wpisów na tym forum JAKO CAŁOŚCI. dziękuję i pozdrawiam. Uważam że przedstawiciel rządu, MZ, powinien się zapoznać z jego treścią, by już nie mogli mówić że działali w stanie wyższej konieczności

Zarząd tej spółki nigdy nie dorósł do posiadania statusu spółki publicznej. Tylko tyle i aż tyle. Do 2017 roku jeszcze udawali, ale potem nawet im się już udawać nie chciało. Na stronie internetowej w aktualnościach wpis z 16 października KOLEJNY KAMIEŃ MILOWY ale wcześniej przez zarząd uznany za artykuł marketingowy a nie cenotworczy, a wcześniejszy wpis,.... TAK z 27 marca 2019 roku. W sekcji dane FINANSOWE, ostatnie z... 2016 roku. W kalendarzu wydarzeń najbliższe wydarzenia BRAK.... Ta spółka już wiele miesięcy temu, jeśli nie lat wypisała się z grona spółek giełdowych.

Zarząd AIRWAY MEDIX w jednym wykazuje się żelazną konsekwencją - a mianowicie nieujawnianiu informacji o charakterze cenotwórczym
na szczęście jest internet i jest IR BIOVO

bo przecież podpisanie umowy dystrybucyjnej na AUSTRALIĘ I BRAZYLIĘ
zamontowanie urządzeń CUFFIX w jednym z największych szpitali w Izraelu z oddziałem COVIDOWYM na 170 pacjentów
potwierdzenie rozmów na dystrybucję urządzeń w USA
STWIERDZENIE, że w obecnej sytuacji epidemicznej na świecie dramatycznie wzrosło zainteresowanie produktami BIOVO

NA PEWNO NIE JEST INFORMACJĄ CENOTWORCZĄ - IRONIA

jak widać rynek ocenił to zupełnie inaczej

zarządzenie AWM ogarnijcie się Kochani,

pozdrawiam

Tak bywa gdy konkuruje się nie na "mistrza" komunikacji a na miszcza, w sumie mało kto zauważy różnicę, ale są jednak tacy, którzy czują niesmak. Ja na swoje maile do spółki pani Anny, 3-4 od kilku miesięcy nie otrzymałem odpowiedzi, w sumie po co miałbym je dostać... zakończona współpraca z pandl.pl - te ich oświadczenie to i tak jest rzecz niezgodna z polityką firmy

No i mamy potwierdzenie na ESPI. Przesunięcie raportu by ORENORE mogło dokończyć dzieła. Dla spekuly info gratka - nie ma już podaży z tamtych rąk. Mogą rozgrywać walor wg własnego uznania

Wystarczyła zmiana tylko 1 klocka w układance i mamy taką zmianę. Dzisiejsze wstępne dane za I półrocze wskazują że mamy nową jakość w liczbach. I Zebrowski ciągle dokupujacy akcji, jak żyw przypomina innego człowieka który był wcześniej znany tylko z tego, a co sie potem wydarzyło, każdy wie

Proszę Państwa
Skoro spory pakiet akcji ADIUVO kilka miesięcy temu na GPW opchnal bezpośrednio Komornik, sam odbieralem po 4.85 jeśli mnie pamięć nie myli, to wiadomym było że ORENORE wykorzysta okazję by samemu rozdysponowac resztka swego majątku, co uczynili w ostatnim tygodniu lipca, sprzedając ponad 300 tys akcji po 0.9 z.plusem, a wcześniej w pakietowkach po 0.69 chyba. Ich sprzedaż nie dziwi, ale pani Ania te marne 56tys? Już nie mogła wytrzymać...
I najważniejsze kwestia przesunięcia raportu półrocznego z 18 na 30 wrzesień. Każdy widzi czemu tak wyszło, a przekona nas o tym albo rozwieje wątpliwości kolejna porcja informacji o sprzedaży akcji przez Orenore 19 i 20 sierpnia.
Dla mnie zenada roku. Na szczęście zawsze sprzedaje w poziomach swoich cen docelowych, a jak jest wyżej to tym bardziej

Komunikacja że strony firmy, zarówno ADIUVO day 2019 - do odszukania na pandl.pl, jak i wcześniejsze szacunki firmy przekazywane przy okazji sprzedaży CSS, powinny być jeszcze dostępne na stronie firmy

Pozdrawiam

Przed covidowa wycena 2 produktów około 30 mln EUR, obecnie myślę że spokojnie podbijamy w kierunku 40 mlnEUR, kapitalizacja spółki skromne 11 mln EUR. Po sprzedaży b-care i cuffix pozostanie portfolio związane z maską laryngologiczna i rurkami traeochotomicznymi i tchawiczymi + 4,5 mln EUR płatności za sprzedany CSS + obligacje ADIUVO 4 mln PLN minus spłata kredytu 2mln EUR

I teraz zobaczymy co na polskim akcyjnym grajdolku się liczy
A) produkty ready to use ze zgodami również od FDA ale bez nachalnej polityki informacyjnej spółki - inaczej mówiąc w jej minimalnym wymaganym wymiarze
Czy
B) sny o stanie proof of concept, przygotowania do badań przedklinicznych ale okraszone produkcja komunikatów giełdowych, informacji prasowych, akcji PR przy współpracy z pewnymi portalami, które nie ukrywają że na tej robinhoodowej hossie chcą wyrwać jak najwięcej
Pozdrawiam

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 25 października 2020 17:29:12
Liczba wpisów: 386
[0,11% wszystkich postów / 0,12 postów dziennie]
Punkty respektu: 1

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,366 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,53% +25 106,02 zł 45 106,02 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d