pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

yodyod

yodyod

Ostatnie 10 wpisów
A wycena porownawcza spada
CCCC.US -32℅
KYMR.US -50℅
NRIX.US -40℅
ARVN.US - 23℅
Powyżej
stopy zwrotu w ostatnim miesiącu

Jeszcze chwileczka, jeszcze momencik
a CAPTOR najdroższa spółka z branży będzie

tak pół zartem pół serio, ale kto wie do debiutu jeszcze sporo dni

Zaproszenie do składania ofert sprzedaży to dokładnie zaproszenie do składania ofert sprzedaży akcji, nie wezwanie i nie skupowanie z rynku
Przykłady GNOMED, IMS, VRG, PROCAD, RAWLPLUG, MOBRUK

Ja każdą informację ESPI rozpatruję w kategoriach jej siły rażenia - zarówno w aspekcie cenowym, jak również w aspekcie czasowym. Patrząc z tej perspektywy, piątkowe ESPI
traktuję jako:
- informację o znaczącym wpływie cenowym - rynek dla LMA, a co za tym idzie potencjalna cena sprzedaży odpowiada za około 35-40 % całego portfolio AIRWAY, a samo LMA waży 62,5% połączonych B CARE i CUFFIX
- informację o długoterminowym wpływie, to jednak nie jest ESPI o podpisaniu jakiejś umowy, kontraktu, który jest realizowany i przemija, tego się już nie da wygumkować, to ESPI które prawdopodobnie przyspieszy procesy negocjacyjne, jeśli chodzi o sprzedaż portfolio, a taki jest model biznesowy AIRWAY

Nanako napisał(a):
A informacje o kilkudziesięciu powiadomieniach to sobie wyssałeś z ... ?

Właśnie się dowiedziałes przekonales że nie było to jedno zawiadomienie, zawieszenie powinno się odbyć wg mnie o wiele wcześniej, trudno

Analityk fundamentalny

Bawiąc się trochę w psychologa
Wydaje się, że spółka zdecydowała się przekazać informację o panelu SARS głównie z uwagi na fakt, że wielu inwestorów po konferencji z 4 grudnia bodajże, spisało go na straty. Dla mnie zupełnie nieoczekiwana jest wzmianka o wciąż otwartej ścieżce EUA w FDA. Na plus.
Oczywiste jest ze nie pójdą w proces certyfikacji z niezadowalajacymi wynikami, zatem otwarte jest czy 86 procent to już to, czy widzą realna szansę na podkręcanie wyniku przy większej próbie, bo wiedzą gdzie tkwił problem wcześniej i wiedzą że go rozwiazali
O panelu MRSA bodajże scope wspominał w jednym z wywiadów kilka kilkanaście dni temu, że wszystko się toczy swoim rytmem i są w procesie gromadzenia odpowiedniej ilości próbek
Raport kwartalny powinien rozwiać część Twoich i moich wątpliwości

Nanako
Musisz wiedzieć jedno, liczba powiadomień do KNF i prokuratury od inwestorów to nie kilka, kilkadziesiąt osób, to setki jeśli nie...
Jak myślisz to sygnał do kupna, czy do sprzedaży...
W AQT dalej ktoś handluje, to sie nazywa syndrom sztokholmski

Joker obawiam się że nie wykorzystają Twojego pomysłu.
Mercator Medical celowo jednak zmienił nazwę na tylko Mercator by nie być kojarzony jedynie z branżą medyczna. Budowa fabryki rękawic industrialnych to pierwszy krok. Kolejnym będą działania zwiększające wielokierunkowy potencjał biznesowy, to z komunikatu spółki za pandl.pl
Niektóre branże są teraz zamknięte, więc ceny transakcyjne spadły. Jeśli znajdą komplementarna branże w której mogą wykorzystać swoje kanały sprzedaży, a która obecnie daje okazje transakcyjne to będą w domu. Taki naturalny hedging, mieć w portfelu produkty dobre w pandemii, a potem z kasy pandemicznej zainwestować w biznes, który dziś zipie ledwo co, a po pandemii będzie mieć boost... by pokryć spadek na biznesie stricte medycznym

Pozdrawiam

Czasami warto się zagłębić. Uchwała 4, paragraf 1 punkt 2,
Dają sobie 3 lata od terminu WZA,
także niekoniecznie 17 lutego

Kolega kolega z kolei chyba ma rozdwojenie jaźni, bo pisze przed sukcesem, a potem po 4 6 miesiącach, czyli najprawdopodobniej po podpisaniu umowy partneringowej

Skąd Wam przyszło do głowy że emisja będzie 17 lutego tuż po NWZA... czy mogę prosić o jakieś potwierdzenie w materiale źródłowym...

Kilka lat temu zrobili brzydką rzecz akcjonariuszom mniejszosciowym. Nie wiem czy kilka pozwów w tej sprawie nie jest w toku. Myślę że z punktu widzenia i wiedzy KNF sprawa nie jest oczywista...

draconiss napisał(a):
Teraz bedziemy mieli przy obecnym kursie C/Z okolo 4.6.
W pazdzierniku BOS pokusil sie o projekcje rocznego zysku na poziomie 900mln a ostatnio podobno byla informacja o nowej rekomendacji do ktorej nie mam dostepu.
Czy ktos ma dostep i wie co pan Rodak tam opisal i czy konsensuns z jego rekomendacji jest zachowany czy przebity?
Dzieki za informacje

Powinna być odtajniona dla klientów BOŚ dzisiaj D + 3 od 14tego, ale jeszcze nie widzę jej po zalogowaniu u siebie. Może przed sesją w poniedzialek

niedźwiedź napisał(a):
Czy ja żyję w jakiejś innej rzeczywistości. Jak można uznać ten wynik za słaby.

Niedźwiedź wiele osób będzie zwracało uwagę na spadek marż na poziomie netto i EBITDA w IV kwartale versus III. Na poziomie netto to spadek z 60 na 56,5℅. Będzie pytanie czy zatem już został osiągnięty peak, bo jeśli tak, to dalszy wzrost zysku kwatal do kwartału wymagać będzie dalszej dynamicznej zwyżki przychodów. Czy to realne?

orzech napisał(a):
I pewnie prawdziwe, ja sam te rekomendacje BOS dotyczące Mercatora traktuję jako
...d'oh! ciekawostkęd'oh! ...to chyba najlepsze porównanie i nie traktuję ich poważnie ale...
Za nic nie zrozumiem dopóki ktoś mi tego logicznie nie wytłumaczy na jakiej podstawie ów analityk ścina rekomendację w przedziale 2 miesięcy o połowę - jeśli te przecieki prawdziwe to dokładnie o 303złShame on you Shame on you Shame on you
Listopad - 653zł
Styczeń - ...?

Co się wydarzyło w spółce, co w otoczeniu, co się zmieniło na gorsze? bo ponoć zysk netto powinien być lepszy? i rok 2021 zapowiada się dobrze?
ów ktoś wydał też reko dla CDR 23 grudnia 2020 - z ceną 460zł czy jakoś tak i co - ZONK
i po jakie licho i dla kogo robi te rekomendacje co miesiąc? nie ma innej roboty?
Dlaczego publikuje je kolejny raz przed szacunkowymi wynikami, dlaczego nie poczeka te kilka dni by je poznać i się do nich odnieść, miałby chyba większe pole rozeznania co i jak....a tak to sobie strzela...ciężko trafićwave
Dziwi mnie tylko fakt, że skoro Żyznowski i Kruszewski uważają, że te rekomendacje BOS są zaniżone, nie oddają wartości i przyszłości Mercatora, to dlaczego nie zlecą niezależnej firmie zrobienia takiej analizy...pokazaliby w ten sposób kto ma rację, a kto jej nie ma...byłaby jakaś skala i punkt odniesieniaThink
ale w sumie, tak czy siak rynek zrobi swoje...przyszłość pokaże swoje oblicze...

Orzech
Jest na to pojęcie, takie zachowanie analityka wskazuje na jego PERSEWERATYWNOŚC

twojbyly napisał(a):
ani za q2, ani za q3 nie były 14-nastego, więc co to za tradycja

Wyniki wstępne daty w 2020
17 stycznia
14 kwietnia
17 lipca
13 październik

Pozdrawiam

BORUTA kupiła INVENTIONBIO pośrednio... Uwaga... Od siebie. Polecam KRS, wszystko wyjaśni

Rubik
Z uwagi na obecną politykę informacyjna spółki, pozostaje jedynie bazowanie na historycznych transakcjach oraz wcześniej wyrazonych publicznie oczekiwaniach co do ceny.
Jak wiesz pierwsze urządzenie zostało sprzedane za 10. 5 mln EUR. kolejne, obecnie już dopuszczone do sprzedaży, to oral care i cuffix. Rynek dla B Care ORAL CARE został przez spółkę oceniony w 2018 roku na 200-250% wielkości rynku dla sprzedanej technologii CSS, zaś dla CUFFIX odpowiednio 125 -175%. Jeśli chodzi o maskę laryngologiczna było to 250%. Spółka uważa że ceny transakcyjne w komercjalizacji wprost wynikają z wielkości rynku.
Jak wpłynęła pandemia na ceny transakacyjne na rynku na którym.operuje spółka odpowiedz sobie sam.
Wg mnie z tych informacji można oszacować rząd wielkości wpływów do spółki z tytułu komercjalizacji urządzeń.
Maska laryngologiczna ma być ukończona w tym miesiącu.

Mi wyszło więcej niż 99 mln PLN, a Tobie?

Pozdrawiam

FUSIARZ jestem
Wróżacy z fusów właśnie
W ciągu 12 miesięcy uważam że czeka nas wzrost do 225 info po zakończeniu badań klinicznych w PCR ONE
potem szalony spadek do 100 bo cena sprzedaży i rozciagniecie w czasie płatności za PCR ONE będzie przypominało case AIRWAY i CSS
I w końcu BACTEROMIC dopracowany sprzedany na luzie bez napinki pozwoli na WZROST do 200
ATH nigdy nie zostanie już dotknięte...

Post do wykasowania, taka dyskusja z Carlosem

Carlos
Słowa kluczowe z Twojego postu
Wróciliśmy do czasu sprzed pandemii
Kurs tez wrócił
Żal lata, kiedy zupełnie w Polsce odpuścilismy w Polsce obostrzenia pandemiczne i wtedy trzeba było zrobić MRSA ale był HYPE na panel covidowa...
Wg mnie na kursie już mieliśmy ATH i tam już nigdy nie wrócimy, ale może tym razem się będę mylił.
Cala nadzieja w BACTEROMIC...
Pozdrawiam

Myślę że to jeden z najlepszych merytorycznie wpisów na tym forum JAKO CAŁOŚCI. dziękuję i pozdrawiam. Uważam że przedstawiciel rządu, MZ, powinien się zapoznać z jego treścią, by już nie mogli mówić że działali w stanie wyższej konieczności

Zarząd tej spółki nigdy nie dorósł do posiadania statusu spółki publicznej. Tylko tyle i aż tyle. Do 2017 roku jeszcze udawali, ale potem nawet im się już udawać nie chciało. Na stronie internetowej w aktualnościach wpis z 16 października KOLEJNY KAMIEŃ MILOWY ale wcześniej przez zarząd uznany za artykuł marketingowy a nie cenotworczy, a wcześniejszy wpis,.... TAK z 27 marca 2019 roku. W sekcji dane FINANSOWE, ostatnie z... 2016 roku. W kalendarzu wydarzeń najbliższe wydarzenia BRAK.... Ta spółka już wiele miesięcy temu, jeśli nie lat wypisała się z grona spółek giełdowych.

Zarząd AIRWAY MEDIX w jednym wykazuje się żelazną konsekwencją - a mianowicie nieujawnianiu informacji o charakterze cenotwórczym
na szczęście jest internet i jest IR BIOVO

bo przecież podpisanie umowy dystrybucyjnej na AUSTRALIĘ I BRAZYLIĘ
zamontowanie urządzeń CUFFIX w jednym z największych szpitali w Izraelu z oddziałem COVIDOWYM na 170 pacjentów
potwierdzenie rozmów na dystrybucję urządzeń w USA
STWIERDZENIE, że w obecnej sytuacji epidemicznej na świecie dramatycznie wzrosło zainteresowanie produktami BIOVO

NA PEWNO NIE JEST INFORMACJĄ CENOTWORCZĄ - IRONIA

jak widać rynek ocenił to zupełnie inaczej

zarządzenie AWM ogarnijcie się Kochani,

pozdrawiam

Tak bywa gdy konkuruje się nie na "mistrza" komunikacji a na miszcza, w sumie mało kto zauważy różnicę, ale są jednak tacy, którzy czują niesmak. Ja na swoje maile do spółki pani Anny, 3-4 od kilku miesięcy nie otrzymałem odpowiedzi, w sumie po co miałbym je dostać... zakończona współpraca z pandl.pl - te ich oświadczenie to i tak jest rzecz niezgodna z polityką firmy

No i mamy potwierdzenie na ESPI. Przesunięcie raportu by ORENORE mogło dokończyć dzieła. Dla spekuly info gratka - nie ma już podaży z tamtych rąk. Mogą rozgrywać walor wg własnego uznania

Wystarczyła zmiana tylko 1 klocka w układance i mamy taką zmianę. Dzisiejsze wstępne dane za I półrocze wskazują że mamy nową jakość w liczbach. I Zebrowski ciągle dokupujacy akcji, jak żyw przypomina innego człowieka który był wcześniej znany tylko z tego, a co sie potem wydarzyło, każdy wie

Proszę Państwa
Skoro spory pakiet akcji ADIUVO kilka miesięcy temu na GPW opchnal bezpośrednio Komornik, sam odbieralem po 4.85 jeśli mnie pamięć nie myli, to wiadomym było że ORENORE wykorzysta okazję by samemu rozdysponowac resztka swego majątku, co uczynili w ostatnim tygodniu lipca, sprzedając ponad 300 tys akcji po 0.9 z.plusem, a wcześniej w pakietowkach po 0.69 chyba. Ich sprzedaż nie dziwi, ale pani Ania te marne 56tys? Już nie mogła wytrzymać...
I najważniejsze kwestia przesunięcia raportu półrocznego z 18 na 30 wrzesień. Każdy widzi czemu tak wyszło, a przekona nas o tym albo rozwieje wątpliwości kolejna porcja informacji o sprzedaży akcji przez Orenore 19 i 20 sierpnia.
Dla mnie zenada roku. Na szczęście zawsze sprzedaje w poziomach swoich cen docelowych, a jak jest wyżej to tym bardziej

Komunikacja że strony firmy, zarówno ADIUVO day 2019 - do odszukania na pandl.pl, jak i wcześniejsze szacunki firmy przekazywane przy okazji sprzedaży CSS, powinny być jeszcze dostępne na stronie firmy

Pozdrawiam

Przed covidowa wycena 2 produktów około 30 mln EUR, obecnie myślę że spokojnie podbijamy w kierunku 40 mlnEUR, kapitalizacja spółki skromne 11 mln EUR. Po sprzedaży b-care i cuffix pozostanie portfolio związane z maską laryngologiczna i rurkami traeochotomicznymi i tchawiczymi + 4,5 mln EUR płatności za sprzedany CSS + obligacje ADIUVO 4 mln PLN minus spłata kredytu 2mln EUR

I teraz zobaczymy co na polskim akcyjnym grajdolku się liczy
A) produkty ready to use ze zgodami również od FDA ale bez nachalnej polityki informacyjnej spółki - inaczej mówiąc w jej minimalnym wymaganym wymiarze
Czy
B) sny o stanie proof of concept, przygotowania do badań przedklinicznych ale okraszone produkcja komunikatów giełdowych, informacji prasowych, akcji PR przy współpracy z pewnymi portalami, które nie ukrywają że na tej robinhoodowej hossie chcą wyrwać jak najwięcej
Pozdrawiam

Takie komunikaty pojawiają się raczej w schylkowej fazie życia spółki. Komuś udało się zrobić sztuczne podbicie przed ostateczną fala spadkową....

Łącznie 14,7 mln PLN za 40% udziałów dających kontrolę w głosach - chyba można było oczekiwać więcej po tak długich negocjacjach

Zwróciłbym uwagę na slajd nr 10 z dzisiejszej konferencji i niefortunny spadek współczynnika kapitałowego poniżej 100℅ co ma pewne reperkusje jeśli chodzi o pewność i wysokość dywidendy

Seneca
Co ja bym zrobił? Wziąłbym kasę że sprzedaży - tu i teraz, taka jakiej oczekiwał rynek i rozwijalbym kolejne projekty. To bym zrobił.
Tramwaj poza torowiskiem zawsze wygląda żałośnie i nie spelnia swojej funkcji - oni nie mają kompetencji w produkcji. To są zupełnie inne procesy.
MABION zrobił gigantyczna rzecz zrealizował III etap badań klinicznych i gdyby sprzedał projekt do big pharma, dziś rozwijalby kolejne projekty , a cena akcji wynosilaby 500 a nie 23. Ale oni się uparli, że będą produkować i rozbili się o nieznajomość języka angielskiego używanego przez EMA a może i jakaś Big Pharma maczala w tym palce.

Pozdrawiam

Ps. Przy okazji warto skrupulatnie przeanalizować zachowanie kursu w okolicach dni wskazanych w raporcie, było ich kilka

Wywrotka tuż przed komercjalizacja...

Niestety zrobił się MABION BIS

Rynek zawsze pokazuje gdzie jest miejsce polskich podmiotów....

Wynika z tego, że bez mocy produkcyjnych nikt nie jest zainteresowany, a tego nikt nie przewidział...

Mackopl
Mercator nie sprzedaje rękawiczek dziennikarzom z canal+ ani Tobie, to nie ta spółka i ten segment. Tu nie chodzi o geografię

Marże wzrosły 20 krotnie względem sytuacji przedpandemicznej. Wiele podmiotów ma zakontraktowana tak sprzedaz na co najmniej 3-6 miesięcy, że w tym roku wyniki są w granicach powtarzalności. myślałem ze 60% to tylko przy bardziej flexi przedstawicielach branzy, ale widać ze pletwal blekitny też potrafi. Najważniejsze mieć w dystrybucji solidnego dostawcę, a najlepiej własna fabrykę...

Ale jaja!
Odstąpienie od oferty na prawie 50 mln PLN by dostac 16 mln PLN a dlaczego bo przestanie obowiązywać zakaz sprzedaży akcji, więc jutro Panowie założyciele walna miliony akcji na sell, wykorzystując głód narkomanski Robinhoodow, by potem wspaniałomyślnie dać spółce kasę, która nie pozwoli jej zrealizować zamierzeń - ciemny lud to kupi...
To już nie jest gielda, to jest muppet show

Pozdrawiam zakładając pierogi skojarzenia z Pirogiem są nie na miejscu

Ja również zupełnie nic. Po prostu facet wyszedł ze sklepu z Naszą kasą i tyle.

To już wiesz o co toczy się tu gra.
Covid przesunął ostatnie testy użytkowe, ale skoro spółka sprzedaje dla żywych ludzi do realnych szpitali, to chyba lepszych testów użytkowych sobie nie można było wymyślić. Covid opóźnił wszystko ale podniósł ceny, bo bezpieczeństwo ma znowu swoją wartość

O tym po ile może zostać sprzedane B-care i cuffix mówił w ubiegłym roku ORON ZACHAR, na stronie pandl.pl w zakładce konferencje 13 czerwca bodajże 2019 rok, ile zaksieguje spółka zysku że sprzedanej już CSS pokazuje w raporcie pozycja aktywo kontraktowe + rezerwa na odroczony podatek dochodowy - prawie całe koszty zostały zaksiegowane przy otrzymaniu pierwszej transzy. Różnica między ceną sprzedaży kolejnych produktów a wartość prac badawczo - rozwojowych poniesionych na ich rozwój w pozycji wartości niematerialne, to z kolei prognostyk tego jak będzie wyglądał P&L po sprzedaży. Jakichś info na temat strategii wyjścia z inwestycji oczekuje po jutrzejszym raporcie ADIUVO.

Raport roczny, w liście zarządu do akcjonariuszy przynosi potwierdzenie - rozwinięcie informacji prasowych z Biovo
Covid jako game changer:
na plusy dodatnie
- zauważalne zwiększenie nakładów finansowych na przygotowanie się na jesienną falę pandemii, większy budżet na zakup technologii Airway, więcej zainteresowanych
- poziom obciążenia pracą pielęgniarek na oddziałach OIOM uznany za krytyczny factor w zapewnieniu skutecznej walki z covid, w tym sensie produkty AIRWAY idealnie odpowiadają na zapotrzebowanie z rynku
Na plusy ujemne
- z uwagi na ograniczenia covidowe testy użytkowe b-care oraz cuffix przesunięte w czasie, osiągnięcie kamieni milowych możliwe na przełomie III-IV kwartału, a nie w I H 2020
- zgłoszenie cuffix do FDA na etapie pytań i odpowiedzi - potencjalna zgoda jako potężny trigger dla kursu

Co na to spółka
- z uwagi na powyższe spółka zdecydowała się rozpocząć samodzielna dystrybucję swoich urządzeń na kilku rynkach, Włochy, Korea pld, w przygotowaniu umowy dystrybucyjne w Brazylii, Niemczech, Portugalii - działania mogące wywrzeć presję na kupującym-ch
- ORON ZACHAR wycenial spółkę po sprzedaży b-care na 30-50 mln USD pokazując chyba sekwencję zdarzeń, samo B-care to 15 mln EUR, jaka jest cena na GPW szkoda pisać
- wszyscy wyznawcy SCOPE się obrusza ale to jest identyczny model biznesowy
- spółka posiada produkty na które popyt znacząco wzrośnie, potrzebuje tylko połączyć jeszcze kilka kabelków
- trwało to długo, komunikacja z rynkiem jest rzadna w odróżnieniu od SCOPE, ale produkt broni się sam...
Nawet z 50% DYSKONTEM za brak komunikacji, potencjał wzrostowy jest bardzo spory, ta spółka przed sprzedażą pierwszego produktu była wyceniana na ponad 2 PLN, a teraz po sfinalizowaniu pierwszej umowy, mając jeszcze spore należności i nowy produkt w pipeline nie moze przebić 1 PLN....

Obligacje serii D1 . Ktoś otrzymał zwrot środków w dniu dzisiejszym? Pozdrawiam

Na spółce jest bez dwóch zdań ciekawe momentum. Powoli w mojej opinii pojawiają się dywergencje między udowodnionymi proof of concept - patrz podpisane umowy, a reakcja na nie kursu. Sprężyna się napina. Gdzie będzie tkwił trigger?

Przepraszam
Ale ocenianie kursu akcji a potem i samej spółki po transakcjach opiewających na kilka kilkanaście tysięcy PLN zakrawa na kpinę.
Po komunikacie o podpisaniu umowy kurs się osunął. Kiedy info o podpisaniu umowy przedrukowalo kilka portali kurs wyskoczył na 75 minut w górę. Widocznie suweren tak potrzebuje KAWA NA ŁAWĘ ale w odpowiednim wydaniu bo komunikaty bieżące są niestrawne.
W Polsce nie ma rynku kapitałowego poza WIG 20. New connect ? Tu nie ma wycen bo nie ma transakcji. Nie ma wycen bo transakcje na 10 tys PLN są nieistotne.
Nestmedic spółka do przejęcia. Do zrobienia porządku. Weszła na giełdę za wcześnie. Bardzo mocno im kibicuję jednak.
O takich spółkach chciałbym słyszeć na 100 lecie niepodległości a nie o marszach nazioli.
Na szczęście Wrocław wie co ważne...

Z uwagi na bardzo słabe wyniki ubiegłego roku należy spodziewać się istotnej poprawy - efekt niskiej bazy. Dodatkowo Wzrost przychodów pro forma o ponad 20% w biznesie marketingowym, przy rozwijających się zgodnie lub trochę lepiej niż oczekiwania platformom talentmedia i opinie.pl sugeruje że 16 mają spółka pochwali się naprawdę dobrymi figurami. Niech jeszcze tylko plastream chwyci i 3 będzie zdobyte.
Niedawno pozyskany kolejny duży klient...

Intensywny tydzień przed nami
- wyniki sprzedażowe za kwiecień
- wza
- dzień uchwalenia prawa do dywidendy (spodziewana DY powyżej 10%)

Coś długo zwlekają z tym oczywistym komunikatem, chyba że o zmianach w zarządzie będą tak informować jak o złamanych kowenantach na kilku seriach po III kwartale, jak i niewykupionych obligacjach (czy seria quercusowa na pewno była pierwsza?)

Już tego nie zrobi bo na wniosek GPW bobdspot zawiesił od 17 kwietnia obrót obligacjami GBK

Część emisji w obligacjach GBK i wehikulach które dla KK kupowały GBK były zabezpieczone na prywatnym majątku Kk. Tam już chyba też już jest mniej niż 0. Ciekawe jak jego kolejne podmioty które finansują się głównie z emisji obligacji privetowskich. Moja ocena 3-6 miesięcy i powtórka z rozrywki

No i mamy kryminal. Zarzutów będzie więcej

Po dzisiejszych komunikatach koniec się zmaterializował. Teraz swiat pozna kilka niewygodnych szczegółów na deser

Zgodnie z zapowiedziami na najbliższym WZA głosowana dywidenda łącznie 0,92 pln. W 2018 czeka nas jeszcze zaliczkowa za 2018. Patrząc na sprzedaż po III miesiącach może okazać się ze w tym roku dostaniemy 15%. 14.5 w ręki trigona nie brzmi wcale tak abstrakcyjnie tylko nastroje na grajdole troche słabe

Cieszę się, że już oficjalnie napisano, więc ja mogę też trochę więcej
Co mogłoby podnieść perspektywę dla ratingu? Wg agencji
Zaprzestanie emitowania przez spółkę obligacji z opcją put- to ten mój trigger- wytrych z maili wcześniejszych
Skala tego zjawiska wielkość tych emisji to sedno problemów GBK. To jest SKALA przez duże S

Dzień dobry!

Koniec tej historii jest oczywisty. Winni i ich winy te znane i jeszcze nieznane wszystkim też

Otwierane i wypijane szampany w wiadomych miejscach we Wrocławiu też.

Ale odnoszę wrażenie że wahadło w dyskusjach (wszyscy Polacy znają się na piłce, skokach... no i na windykacji) przekręciło się tak bardzo, że podsumuje to jednym zdaniem trawestacja

A teraz Krupa my

Jak to się skończyło dla obywateli spod znaku jednej partii to odpowie dzisiejsza konferencja o 14 tej

Grzebmy a jakże, ale na miłość Boską grzebmy zimnych a nie Tych w których jeszcze buzuje krew

Underground
bo niestety obligacje oferowane w trybie prywatnym pewna część z nich ma trigger, nie - lepiej po polsku - wytrych i ten wytrych, który stanowił oprocz oprocentowania oczywiscie że w obligacje GBK były bestsellerem, ten wytrych teraz boli, teraz śmiertelnie boli
I ten trigger - wytrych powoduje że do wiekowania obligacji można podejść co najmniej na 2 sposoby

Od 12 marca wykupili 80 mln PLN obligacji. Dzisiejszy raport do raportu z 9 marca. Wszystko z emisji prywatnych. Tempo mordercze, kwiecień będzie jeszcze lepszy, znaczy grubszy pod tym względem. Już teraz rozumiecie że 200 mln dla Getback to jak na waciki...

O złamanych kowenantach pisano tutaj kilkanaście stron wcześniej. Jesli chodzi o pakiety to bardzo dobrze ze nie kupują muszą gromadzić gotówkę. W ty miesiącu oprócz sprzedaży własnej co najmniej 2 instytucje oferowały obligacje GBK. Ciekaw jestem wyniku. Myślę ze może zaskoczyć szczególnie zwolenników teorii o efektywności rynku

Kowenanty... To sprawa klucz do całej emisji akcji. Dlatego tak późno względem ubiegłego roku publikacja raportu rocznego i stąd potrzeba 500 mln PLN...
Jeszcze zapytajcie posiadaczy obligacji w formie papierowej jakie są warunki do przedterminowego wykupu przez obligatariusza co 3 6 bądź 12 miesięcy i zrozumiecie jakie jest wiekowanie zadłużenia. A najlepiej zapytać Emila... On wie

60% akcji GETBACK ma DNLD HOLDING... nie ABRIS
Taki KRS jest 0000606719
ci którzy korzystali z emisji obligacji w Gerda Broker lepiej znają...
ABRIS jako właściciel... Szkoda gadać...
RN ma 2 rzeczy do zrobienia 1 oczywista ustalić cenę 2. konieczna wizerunkowo i żeby pokazać kto w tej spółce rządzi, tzn. Kogos zmienić

A przeoczyliscie umowę Medapp z firmą MoFeMa z Krakowa o nawiązaniu współpracy w ramach wykorzystania platformy CarnaLife do komunikacji z urządzeniem ZuzaMED KTG.
SPÓŁKA ma w innym zaborze solidnego konkurenta...

Jutro wyniki roczne za 2017. Fajnie poczytać analizy WatchDoga za 2015 kiedy EBITDA była 6,5 mln PLN kapitalizacja 50 mln PLN. Teraz mamy ponad 10 mln EBITDA i kapitalizację ledwo powyżej 30 mln PLN.

I trwające już nie pamiętam jak długo rozmowy... O sprzedaży biznesu.
Jestem ciekaw czy te mocno zaciśnięte usta zarządu dla inwestorów to taka nowa moda czy wymóg rozmów które w końcu przyniosą owoc. Ciąża u słonia trwa krócej niż te ich shaking handsy

Bo w tej całej zabawie chodzi o władzę. I nie od dziś wiadomo że właściciel główny i zarząd to nie ta sama drużyna. powinniście prześledzić podmioty w których KK jest właścicielem, w zarządzie... Jeden nawet ma zbliżona do GBK nazwę...

jurror napisał(a):
scsator napisał(a):
Nie bardzo rozumiem,co to znaczy ,że rynek ustali cenę?
Czy to będzie cena z któregoś dnia notowań?
Czy średnia z 60-ciu notowań?
Czy jeszcze inaczej?

to znaczy ze podaż, może ustalić cenę na rynku po jakiej będą sprzedawane akcje z NE. Kąkol cały czas powtarza jak mantrę ten 1 mld PLN , ale jakoś rynek ze swoja podażą olewa te jego założenia skoro kurs jest już poniżej 12, a przecież teoretycznie powinien bujać się w okolicach 14.3 PLN.

No i te teksty że to nie oni szukają pieniędzy, tylko pieniądze ich blah5 Jakby tak było to by nie robili emisji , tylko pieniądze by szły na popyt na rynku podbijajac kurs tej fantastycznej spółki.
wyemitowane obligacje maja kowenanty na poziomie 4 dlug do ebitda to policzcie sobie jak to może wyglądać na koniec roku. Komunikaty o przydziale obligacji w Iv kwartale są dostępne

win1248 napisał(a):
Ja myślę, że od wywiadu prezesa Konrada ciekawsza jest deklaracja prezesa Kruka:

Piotr Krupa, prezes Kruka wyraża chęć konsolidacji polskiego rynku wierzytelności.

"Polski rynek zarządzania wierzytelnościami jest już rynkiem dojrzałym. Podaż nowych portfeli jest stabilna, a ceny płacone za portfele są jedne z najwyższych w Europie. Naturalnym następstwem będzie postępująca konsolidacja rynku. Szczególnie przy spadających stopach zwrotu z nowych inwestycji i problemach z zadłużeniem naszych konkurentów, my jesteśmy dzisiaj gotowi na aktywną rolę Kruka jako konsolidatora" – powiedział cytowany w komunikacie prasowym Prezes Krupa

wiadomosci.stockwatch.pl/kruk-...

Kod:
mod:zmieniono link na wewnętrzny

Dokladnie tak. To jest ten moment przed 28 marca oferta na stół i abris i drobnica odda wszystko. Kruk wchłonie te długi. EV po emisji na spłatę i tak sie nie zmieni. Tylko jej komponenty.

Wygląda na to że S&P wie, że ABRIS już pakuje walizki a przed drzwiami czeka nowy właściciel który obiecał że dobuduje jeszcze jedno piętro. Getback zawsze był otwarty na zagraniczne spółki z branży, stąd te 3 ratingi, stąd biuro w UK.

YaPaE napisał(a):
Kruk dziś natomiast na zielono odrabia straty. A dla odmiany gb przy lepszych wynikach kisi sie na 19zl .. Czemu ???

Ja zawsze lubię popatrzeć na zdjęcia tych dzieci... Mogliby być moimi, stąd takie określenie, którzy zarządzają tymi FUNDUSZAMI co tak wiedzą i rządzą i są cool i efektywność rynku itp itd.
I tak sobie myślę i sam mówię do siebie Tomasz - kiedy te dzieciaki zrozumieją że się w branży pozmienialo, bo z Kruka taki lider branży jak z Ciebie koszykarz...
Oczywiście mówię też innym że bardziej wierzę w dostosowanie wyceny Kruka do Getback niż w odwrotna stronę,
Mit o Dedalu i Ikarze jest moim ulubionym, lubię widzieć jak spadają i płoną anioły...

Myślę ze najważniejsze jest to co usłyszeliśmy na konferencji. Nastąpiła zmiana regul gry. Wróciliśmy do sytuacji sprzed 2014 kiedy polityka AAA I MARLON dewastowała marze. W koncu synektik znowu może porządnie zarabiać na core biznes a prace nad kardioznacznikiem postępujące zgodnie z planem powodują ze po prostu ta spółkę trzeba mieć w portfelu. Efekt selvity który tu ma szanse zrealizować się w tym roku

Nie mogę wydawać rekomendacji. Ja nie sprzedaję przy tych cenach. Nawet zwiększyłem zaangażowanie.
Pozdrawiam

Kontakt jest już lepszy niż ten żaden...
Pandl.pl prowadzi dla nich komunikację z inwestorami. Był Adiuvo Day. Był chat dla inwestorów.
Spółka jest bardzo prosta do wyceny modelem DCF. MA 3 urządzenia do sprzedaży, jedno po podpisanej umowie gdzie część środków została zaksięgowana, co do pozostałych transz znamy kwoty i terminy. Wiadomo ile spółka przepala gotówki organizacyjnie, wiemy ile potrzebuje na dokończenie badań 2 pozostałych urządzeń. Wiemy jakie są oczekiwania co do kwot sprzedaży pozostałych urządzeń i widełki czasowe. Sprzedaż pierwszego zgodnie z zapowiedziami to dla mnie proof of concept całej idei. Pozostaje kwestia stopy dyskontowej. Mi przy mojej wycena AWM wychodzi znacznie wyzsza niż dzisiejszy kurs, dlatego tu jestem.
Mam wrażenie że sam Pan Orłowski jest teraz mocno zaangażowany w pewien projekt kanadyjsko-polski. I takimi drobnymi się nie przejmuje.

Mój scenariusz bazowy zakłada ściągnięcie spółki z giełdy. Dla Adiuvo obecność Airway na giełdzie chyba ma więcej minusów niż plusów. Sam Airway nie potrzebuje już środków na zakończenie badań, ba sam ma taką nadwyżkę że może ona być wykorzystana przez wzywającego do zrefinansowania nabycia reszty pakietu.
Potem się podniesie larum drobnych że jak to, tak nie można, a teraz jeden przed drugim prześcigają się żeby sprzedawać akcje.
Abstrahując od tego wątku, spodziewam się jakiś istotnych informacji dotyczących oral care jeszcze w tym roku.
No jestem ciekaw jak to Adiuvo rozegra. W końcu biznes to biznes. A owce trzeba strzyc.

Od pamiętnych czasów upłynęło trochę wody, upuszczono trochę krwi, kurs zanurkował pod zrealizowane w 100% zapowiedzi przeniesienia notowań na GPW - tzn. zrobiono wszystko tylko czynniki obce prowokacyjne przeszkodziły i się dokumenty zagubiły.
Ale nic to. Pojawił się raport trochę inny w konstrukcji, jakby trochę więcej wyjaśniający, jakby biznes przedstawiać chcący. Może w końcu w tej firmie ktoś się uczy, że inwestora warto czasem dobrym info podtuczyć.
Solidne przychody r/r ponad 20% przy kontroli kosztów usług obcych pozwoliły wygenerować EBIT 9,3 versus 6,5 czyli mamy dynamikę ponad 43% na to dodatnie różnice kursowe w tym roku przy ujemnych w ubiegłym i netto zrobiło się 7,8 versus 4,6 a to już jest 70% ul. To nie to tamto.
Przed nami NWZA na którym głosujemy skup akcji za 18 mln PLN z cena maks 120 PLN. Kogoś z wlascicieli chyba jednak zabolał spadek kursu.
Po 60 z kawałkiem to handlowaliśmy w 2015 roku ale wtedy to była zupełnie inna spółka.

Ostatnio zrobiło się wiele szumu o EEX bo wypuścili obligacje na 18%. Ciekawe czy GBK uroczy nas seria podobna do serii JA z tamtego roku? Ale o tym chyba na forum obligacyjnym bardziej.

andy_dufresne napisał(a):
Przecena na CDR pokazuje moim zdaniem - podobnie jak w przypadku Livechat - że inwestorzy stali się bardzo nerwowi i każdą informację interpretują negatywnie i wykorzystują do sprzedaży akcji w obawie przed większą korektą. Wystarczą same domysły, czy wręcz plotki. Tu odjęły one z kapitalizacji na szybko jakiś...yyyy....miliard?

Bardzo celna uwaga. Nasza giełda zna dobrze most wanted funduszowe spółki, które potem stają się przykładem biznesowej porażki. Integera lubię najbardziej przytaczać. Inna sprawa, że gdyby nie było wzrostu pod jeden lepszy raport kwartalny z 85 na prawie 130 dziś nie mielibyśmy spadku na 114 po takich newsach. Żyjemy jednak w czasach w których za cytowanie obelzywosci możesz stanąć przed obliczem sądu a rzucając je jesteś nazwany patriota jakim takim byle jakim ale zawsze. Straszny ten Twitter ludzie nie wiedzą że się tam udzielają.

W ciągu tych dwóch miesięcy zapatrywanie drobnicy ale nie tylko nich na spółki które generują jedynie koszty a przychody już niekoniecznie, zmieniło się diametralnie. Liczę że cena szybko znajdzie się na poziomie pierwotnej ceny z IPO. Cieszę się z zarobków % nie nominalnie oczywiście. Oddałem od razu o 11.00. na pewno wrócę. Ale chyba nie dziś

Spółka miała problem z komunikacją. Z jednej strony źle spozycjonowala oczekiwania co do tempa transakcji jak i jej wartości plus opisane przez Ciebie brak partycypacji w przychodach ze sprzedaży choć śladowych. Od jutra włodarze mogą kupować akcje airway. Skończy się okres zamknięty. A że niektórzy członkowie zarządu jeszcze akcji nie mają, to jest dla nich szansa na poprawę nie tylko w materii komunikacji z inwestorami, ale i w tej kwestii. Oczywiście transakcja jest słaba pod względem rozłożenia w czasie płatności. Każdy wie że 1 EUR dziś jest warte dużo więcej niż 1 EUR za lat 4. Jak Adiuvo chce odzyskać wiarygodność powinien przejąć wierzytelność Airway z tytułu tej płatności i zapłacić z minimalnym dyskontem cenę w perspektywie max 12 miesięcy. W końcu Airway miał wymyślić opatentować wdrożyć skomercjalizować i się zlikwidować, zatem perspektywa 4 lata + jest nieakceptowalna. Lada dzień zobaczymy ich determinację. Trzeba patrzeć na średnia 6m bo za chwilę ktoś zwinie Adiuvo spółkę z giełdy.
Akcja to towar. Trzeba go umieć reklamować i promować. Zarząd spółki giełdowej ma w swoich zadaniach dbanie o jego odpowiedni poziom z założenia.

Tutaj ryzyka są w konflikcie Getin - Getback oraz UOKIK. Jak ktoś jest z Wrocławia to może zapytać pracowników co się działo z pewnym przelewem tuż przed IPO. Czarny się postarał.

ALE GETBACK 30 PLN dowiezie w tym roku. Akurat tu Konradowi wierzę.

Tak duże dyskonto względem Kruka jest nie do utrzymania i to widać na kursie w ostatnim miesiącu. Zresztą trajektoria podobna do Celiny i Wirtualnej po debiucie, a patrząc na Dino aż nie chce myśleć gdzie to nas zaprowadzi.
Inna sprawa że Getback jest szalenie ciekawy pod względem obligacyjnym. Zainteresowani wiedzą że emisje prywatne są naprawdę Ok.
Także to spółka na której można zarobić na dwóch frontach.

Teraz to już raczej pytanie czy masz w tym roku na innych aktywach zysk i czy chcesz odzyskać choć trochę na tarczy podatkowej. Mam dojścia do instytucji która daje taką możliwość a i obietnice że może coś odzyskasz. O ile przy tym ostatnim to tylko wiara o tyle w pierwszym pewnik. Jak coś pisz na priv. Pozdrawiam

na pierwotnym można kupić z wyższą rentownością

mało? w porównaniu z Krukiem i jego wskaźnikami zadłużenia?

nie wiem...

jak chcesz kupić zawsze możesz zadzwonić do firmy - tam na pewno skontaktują Cię z osobą która się u nich tym we Wrocławiu zajmuje

Hello!

Problem z dywidendą jest taki, że można ją uchwalic zawsze, tyle że skąd na nią wziąc kasę?

Niektóre spółki biorą kredyty (myślę, że PCZ z tym nie będzie miał żadnego problemu - też jesteście z pewnością tego zdania) bo z pewnością spłacił cały kredyt swojemu ulubionemu Bankowi którego pozwał - pozywa, a jeśli nie spłacił, to z pewnością Bank nie zablokował rachunków celem zaspokojenia się
to znaczy również, że główny właściciel wie, że w spółce leży kupa kasy w każdym kącie, a że nie spłacił obligatariuszy - cóż - wolnośc można postrzegac na różne sposoby - wolnosc gospodarcza również

tymczasowy nadzorca sądowy jest, sprawnie działający sąd jest, syndyk jest

nie wiem jak traktowac ten komunikat
wiec tak pozwoliłem sobie lekko zazartowac w pierwszej częsci

ciekawe jak Ściborski będzie głosował, chyba nie osobiscie, Wita Stwosza to może byc bardzo oblegana ulica 10 września, niekoniecznie przez akcjonariuszy PCZ
sam zamierzam się wybrac
może jakas lokalna gazeta -

Marek Butelka napisał(a):
Poprawka - kupił (aportem) akcje PCZ za 10 zł sztuka. Moim zdaniem jest to optymistyczne, zwłaszcza cena za jaką kupił i to że jest to insider. Taka cena (za spory pakiecik!) daje wycenę spółki ponad 300 mln zł, czyli przepłacił znacznie względem wartości księgowej. Tyle, że ten Bąk to z zawodu ...lekarz :/ Czyli może być też tak, że może nie umieć liczyć.

zał. 1

biznes.pap.pl/espi/pl/reports/...

przepraszam
a Ty naprawde znasz lekarza który nie potrafi liczyc... no może on jest z Gibraltaru

ja mieszkam na osiedlu
które kupiono od SM w ciągu jednej świątecznej popijawy lekarzy i przedstawicieli wiadomo czego
całe bloki... nie pojedyncze mieszkania
także opanujcie się, że Wy nie potraficie liczyc uwierzę,ale żeby PCZ, sorry taki mamy klimat, że nie wierzę

sidiromek
na stronie internetowej masz formularz dla tych co chcą kupic obligacje na rynku pierwotnym
jak się zapiszesz, to dołączysz do szczęśliwców z rynku pierwotnego z poprzednich emisji i dostaniesz dokładne parametry tej 5-letniej serii

dużo tu spekulacji się zrobiło (w sumie trudno się dziwic) ale od spekulacji głowa boli tylko
dziś sprawdzę, czy sąsiadka wróci swoją PCZ-firmówką do domu, czy już im zabrali

ja na miejscu PCZ przelałbym środki na 0615 kilka dni wcześniej do KDPW
w końcu lepiej gadac z jednym co woła o 20 mln niż z niewiadomo kim o 60parę

Budrys napisał(a):
Wykup serii 0615 + odsetki od wszystkich pozostałych serii to kwota ok 9,5mln PLN. Tyle muszą wydać, żeby przetrwać do października.
Sprawa Banku jest mniej jednoznaczna. PCZ napisało, że nie zgadza się z decyzją Banku - kwestia sporna. Oznacza to, że ewentualne niedogadanie się z Bankiem raczej nie da obligatariuszom prawa przedłożenia do wykupu serii obligacji od 1015 i późniejszych.
Tak więc kluczowa jest data 30.06.

Budrys,
nie masz racji
kredyt został postawiony w stan wymagalności z datą 29 czerwca, czyli wcześniej niż pierwotnie zakładano (miesiąc po publikacji raportu rocznego swoją drogą)
i jeśli nie zostanie spłacony w tym dniu, zgodnie z zapisami WEO obligacji
daje to podstawę do żądań o przedterminowy ich wykup

za 12%...
kilka szpitali, uzdrowiska za bezcen- chyba PZU już ostrzy zęby

to nie Podwodniak - który miał tylko należności - zaległości

dokładnie tak
dogadac się z Bankiem
myślę, że na spłatę 8 mln PLN serii B byli dawno przygotowani
na wypowiedzenie umowy kredytowej już niekoniecznie

gentelmen
raport roczny przyniósł korektę wyników wcześniej prezentowanych w raportach kwartalnych
zarówno w ujęciu jednstkowym, jak i skonsolidowanym

jestem ciekaw posunięc zarządu

pracownicy wiedzieli, że coś się dzieje, nie do końca jednak co - nie wszyscy czytają komunikaty giełdowe - ale dalej jeżdżą tymi swoimi Fiacikami (żółte albo srebrne)

obawiam się
że zarząd by znów byc z krążkiem i w grze
przed 29 czerwca wystąpi o ochronę przed wierzycielami
bo Oni potrzebują czasu, a Bank im go zabrał i niestety obligatariuszy również postawił pod ścianą

wiecie ciężko znalezc 20 mln PLN w kilka dni i Bank wręcz dąży do upadłości
a że zagrał w ten sam desen, co niedawno były Prezes to inna sprawa

szkoda, że spółka w komunikacie bieżącym już oznajmia ścieżkę sądową
bo Redan się z bankami dogadał - było moratorium na klka miesięcy - i z

oczywiscie
muszą spłacic dlug (warunek w serii pcz0117) bo juz postawienie długu bankowego w stan wymagalnosci przed pierwotnym terminem jest częścia złamania warunków tej emisji, więc rynek na pewno o tym się też dowie
a dzień pózniej obligacje

ciężkie i pracowite dni przed nowym Prezesem,

rolka oczywiscie swiezej gotowki nie dostarczy
ale wykup kolejnych serii i wydłużenie zapadalności długu obligacyjnego miały byc warunkiem wrecz zwiększenia linii kredytowej

przecież seria 0615 zapada 30 czerwca, a kredyt jest wymagalny 29 czerwca
Bank tego dnia zablokuje rachunki
spór PCZ z Bankiem musiał trwac cały czerwiec, stąd pojawiły się te wcześniej dziwne dla wszystkich komunikaty
- o dużej emisji wydłużającej termin zapadalności długu poza linię bankową
- o negocjacjach z nabywcami z rynku pierwotnego

w kilku seriach próg wejścia był chyba 210 000 PLN, PCZ1015 oraz PCZ0416 - tak podaje przynajmniej portal obligacje.pl więc może duzi obligatariusze zgodzą się na częściową rolkę
na pewno są w gorszej sytuacji niż Bank -więc wóz albo przewóz

spolce się wydawało, że mozna wszystkich w tym Bank oszukac

przypomnę

PCZ dokonał przedterminowej spłatykredytu obrotowego wymagalnego z dniem 30 maja 2015 roku w kwocie 16 mln zł, przy uruchomieniu nowej linii kredytu obrotowego w kwocie 20 mln zł aktywnej do dnia 31.12.2016 roku i równoczesnym zapewnieniu o odpowiednim jej zwiększaniu w miarę wykupu kolejnych serii obligacji oraz wydłużaniu terminu spłaty.

a co pcz zrobil wykupil znaczący dług z terminem zapadalności wykraczającym poza dostępnosc linii od konkretnych podmiotów - i lipa
takie coś w Banku nie przejdzie

to jest idealny moment by media zainteresowac Naszą sprawą

nigdy wcześniej 390 000 lików i tzw kukiz ( moja :angielszczyzna specjalnie została dostosowana do polskich opolskich realiów)
nie miało szans na poznanie całej prawdy o dobroczynności 100nogi
łatwo ukrasc 1,5 mln PLN i dac komus 50 000 na autko, prawda

teraz każde media zainteresują się czymkolwiek co ma 100 nóg

bardzo :ciekawie: wyglądają zmiany w kapitale własnym w raporie skonsolidowanym
dawno nie widziałem takie korekty

Arcio
przepraszam jeśli Cię uraziłem
chciałem tylko pokazac perspektywę... Twojej ewentualnej straty

nie mam obecnie obligacji PTI
Pozdrawiam

Arcio!

Twoje należności wobec spółki 1500 pln wartośc nominalnej są pomijalne, to jak przypadkiem nadepnąc na mrówkę, niewiele czujesz - a mrówki już nie ma
sorry, ale tak jest
sprzedaj w cholerę i nie zawracaj sobie i innym czasu
bez świadectwa depozytowego potwierdzającego, że masz te obligi
jesteś jak tranwestyta krzyczący w parku
jestem WHITNEY HOUSTON np. jak wolisz kogoś innego to sobie dopowiedz, wziąłem kobietę innej maści, chodziło mi o kontrast

rozumiesz prawda

taka ciekawostka
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosc...

:piękny gest: 100nogi
prawdziwy współczesny Robin Hood - Ironio żyjesz i śmiejesz się nam w twarz

czy ktoś po wysłaniu pieniędzy i dokumentu o zaufaniu poufności otrzymał do dziś potwierdzenie uczestnictwa w porozumieniu?

oto jest pytanie, do Prezesa oczywiście

ale zi tutaj musicie (nie mam już obligacji EKA - posiadałem tylko serie zabezpieczone) odpowiedziec sobie na pytanie, czy chcecie odzyskac 5-10% cokolwiek - KIEDYKOLWIEK

zwalicie kurs? jak myślisz w short-term wizji, nie masz już nic i tyle, 0 po prostu 0, jak zakładasz odzyskanie czegokolwiek robisz konwersję na bardziej płynny instrument ( obligacje są tak łatwo zawieszane! zadaliście pytanie członkom Giełdy dlaczego??????) i oby się powiodło

tak - jesteście Wy i EKA zakładnikami własnego sukcesu - WY mieliście pieniądze, była spółka EKA, która bez problemu znajdowała Was i po chwili okazało się, że ten duet - to patologia, a dzieci wciąż notowane na Catalyst (żłobek albo przedszkole jak mówią niektórzy po czasie)

jak nie wymienicie na akcje nie odzyskacie nic
ktoś pisał o precedensie
widac nie śledzi uważnie rynku kapitałowego
POLIMEX - tam BANKI zamieniły swoje wierzytelności na akcje
tak koledzy,
lepiej miec i jechac, nic nie żrec i zdychac!

yodyod napisał(a):
yayurek
o tym właśnie mówiłem w pierwszym swoim dzisiejszym swoim wpisie
człowiek od konktaktu z obligatariuszami nariuszami już wie co się dzieje, dowiedział się o forum, kto jest kim na tym forum
ma byc komunikat zarządu w perspektywie kilku dni

pieniądz lubi ciszę
miało by więc jest, tyle...

trzeba odróżnic spadek od spadków

zresztą po spadku Marvipola chyba mój ulubiony spadek jak się okazuje...

DRIVER77 napisał(a):
EKA znów sie odezwała.
Pomimo że od ponad roku nie mam nic od nich.
Po dwóch tyg spokoju od telefonów,wznowili próbę drogą mailową. Naganiają na akcje.
Chyba zacznę to traktować jak nękanie.

Treść maila z EKA sprzed chwili. Nie śpią Think

Cytat:
Obecnie pojawił się projekt dotyczący emisji akcji. Emitent jest notowany na mniejszym parkiecie giełdy papierów wartościowych. Od dwóch lat jest w wyraźnym trendzie wzrostowym, popartym solidnymi fundamentami. Jeśli byliby Państwo zainteresowani inwestycją w akcje bardzo proszę o odpowiedź zwrotną o treści "tak" wówczas skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy szczegóły.

a może żeby tak przestac spekulowac - nabijac sobie liczbe postów (nie chcę na razie używac słowa maniupolowac) kolega by z ciekawości zapytał o jaką spółkę chodzi, zamiast pisac i pisac... o czym właściwie
od kogo kolega dostał maila od EKA (się odezwała - cytuję ) czy może od Leonidas?
brzydko

przygotowanie do rolowania?

FAST FINANCE SA Ustanowienie zastawu na aktywach o znacznej wartości

4/ Na dzień wpisu zastawu rejestrowego, szacunkowa wartość wierzytelności przyszłej, która jest zabezpieczona zastawem (emisja obligacji), to wartość maksymalna 30 mln zł. Wartość ewidencyjna zbioru wierzytelności będących przedmiotem zastawu w księgach Emitenta wynosiła na dzień 6 lutego 2015 roku 75.007.703,45 zł.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 15 kwietnia 2021 22:54:07
Liczba wpisów: 408
[0,11% wszystkich postów / 0,12 postów dziennie]
Punkty respektu: 4

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,125 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +159,62% +31 924,14 zł 51 924,14 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło