pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kris1986

kris1986

Ostatnie 10 wpisów
Sporo? Tnz ile? Ktos jest w temacie ile taka procedura odwolawcza i potem uprawomocnienie może potrwać?

Joker
to, ze mnie oszukał bankier a raczej Bank to bylo wiadome tak jak wspomniałeś 1,5 roku temu. Oczywiście reklamacje nie pomogły, rzecznik finansowy dopiero dwa miesiące temu wypowiedział się w mojej sprawie i dlatego dopiero teraz chcę wystąpi na drogę sądową. Ale jak to jest tego dokladnie nie wiem dlatego zadałem tu pytanie na forum

Układ układem ale muszę zacząć walczyć dwu jak nie trzy torowo...wiem, że może to późno ale zdecydowałem sie walczyć z Idea Bankiem z celu odzyskania pieniędzy. Jednak nie wiem od czego zacząć. Wiem, że prokuratura toczy postępowanie w wątku karnym i cywilnym. Jeśli chodzi o wątek karny to rozumiem że muszę złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez konkretnego bankiera. Ale proszę wytłumaczcie mi o co chodzi w wątku cywilnym. W nim oskarżonym powinien być Bank, ale czy tez muszę złożyć jakieś zawiadomienie do prokuratury abym byl uwzględniony w tym wątku i mógł dochodzić swoich roszczeń od Banku?

Tyle w ciagu ostatniego miesiąca się działo Hoist, nowe przywództwo w RN, rezygnacja prezesa, nowy członek w RW, przesunięcie do maja zatwierdzenia układu przez sąd teraz zwolnienia a niestety wybrany przez Nas człowiek Pan Radek Barczyński, który stworzył to forum nie raczy nic nam tu powiedzieć co się rzeczywiście dzieje. Panie Radku jeśli w ogóle Pan tu jeszcze zagląda proszę podać jakieś informacje o toczących się działaniach. Chyba jest to nam Pan dłużny, bo dzięki Nam jest Pan tam teraz gdzie jest. My nie odzyskamy chyba nic a Pan dzięki zasiadaniu w Radzie Nadzorczej jako przewodniczący chyba trochę odzyska mogę się mylić ale coś kolo 30-40 tys/mies więc troszkę szacunku chyba nam się należy. Co z odszkodowaniami, czy te 25% jest dalej aktualne, może jakiś czat pana z nami. Proszę dać nam coś znać. Pozdrawiam

bukos4,
Jeśli pisz tu na forum co mamy robić, jak ci pomóc bo poprzedni liderzy chyba się od nas odwrócili 😞

Widzę że bukos4 ma na tyle sił żeby jeszcze walczyć. .... Podziwiam

pytanie do bukos4
czy coś wiadomo co się dzieje w naszej sprawie po spotkaniu z prezesem JK? Zostały podjęte jakieś działania przez rządzących czy dalej jesteśmy pozostawieni sami sobie?

bukos4 napisał(a):
Nie moge napisac bardzo szczegolowo co chcemy zrobic zeby nie spalic dopoki premier nie podejmie decyzji.ale moge powiedziec ze rozmowa bardzo merytoryczna.jutro rano lece poza unie.sprobuje rano sie dowiedziec czy cos ustalili

Dzięki wielkie za zaangażowanie w naszą wspólną sprawę.
Czekamy na informacje

Bardzo to forum ucichło od czasu gdy nie zawiera na nim głosu Pan Radek. Nie możemy się poddać tylko coś dalej tylko. Bukos4 wychodzi na naszego lidera, ma jakieś kontakty, jest zdeterminowany zorganizowal spotkanie z prezesem JK. Na obecną chwilę tylko tu widzę male światełko. Przecież każdy z Nas wie jaką władze ma w rękach prezes.
Bukos4 powiedz co mamy robić, musimy dalej działać razem, to nasz wspólny interes

Jeśli to prawda że bukos4 może się spotkać z pierwszą osobą w państwie to należy go w tym wyraźne wspierać. Tylko JK nam pomóc. To on pociaga wszystkimi sznurkami w państwie. A że to Państwo zawiodło, to teraz była by szansa aby jego działaniami tą szkodę wyrządzone przez instytucje państwowe naprawić. Trzymam za ciebie bukos4 kciuki.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 4 lutego 2020 07:30:16
Liczba wpisów: 184
[0,05% wszystkich postów / 0,23 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,397 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,36% +25 071,75 zł 45 071,75 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d