pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kris1986

kris1986

Ostatnie 10 wpisów
Tyle w ciagu ostatniego miesiąca się działo Hoist, nowe przywództwo w RN, rezygnacja prezesa, nowy członek w RW, przesunięcie do maja zatwierdzenia układu przez sąd teraz zwolnienia a niestety wybrany przez Nas człowiek Pan Radek Barczyński, który stworzył to forum nie raczy nic nam tu powiedzieć co się rzeczywiście dzieje. Panie Radku jeśli w ogóle Pan tu jeszcze zagląda proszę podać jakieś informacje o toczących się działaniach. Chyba jest to nam Pan dłużny, bo dzięki Nam jest Pan tam teraz gdzie jest. My nie odzyskamy chyba nic a Pan dzięki zasiadaniu w Radzie Nadzorczej jako przewodniczący chyba trochę odzyska mogę się mylić ale coś kolo 30-40 tys/mies więc troszkę szacunku chyba nam się należy. Co z odszkodowaniami, czy te 25% jest dalej aktualne, może jakiś czat pana z nami. Proszę dać nam coś znać. Pozdrawiam

bukos4,
Jeśli pisz tu na forum co mamy robić, jak ci pomóc bo poprzedni liderzy chyba się od nas odwrócili 😞

Widzę że bukos4 ma na tyle sił żeby jeszcze walczyć. .... Podziwiam

pytanie do bukos4
czy coś wiadomo co się dzieje w naszej sprawie po spotkaniu z prezesem JK? Zostały podjęte jakieś działania przez rządzących czy dalej jesteśmy pozostawieni sami sobie?

bukos4 napisał(a):
Nie moge napisac bardzo szczegolowo co chcemy zrobic zeby nie spalic dopoki premier nie podejmie decyzji.ale moge powiedziec ze rozmowa bardzo merytoryczna.jutro rano lece poza unie.sprobuje rano sie dowiedziec czy cos ustalili

Dzięki wielkie za zaangażowanie w naszą wspólną sprawę.
Czekamy na informacje

Bardzo to forum ucichło od czasu gdy nie zawiera na nim głosu Pan Radek. Nie możemy się poddać tylko coś dalej tylko. Bukos4 wychodzi na naszego lidera, ma jakieś kontakty, jest zdeterminowany zorganizowal spotkanie z prezesem JK. Na obecną chwilę tylko tu widzę male światełko. Przecież każdy z Nas wie jaką władze ma w rękach prezes.
Bukos4 powiedz co mamy robić, musimy dalej działać razem, to nasz wspólny interes

Jeśli to prawda że bukos4 może się spotkać z pierwszą osobą w państwie to należy go w tym wyraźne wspierać. Tylko JK nam pomóc. To on pociaga wszystkimi sznurkami w państwie. A że to Państwo zawiodło, to teraz była by szansa aby jego działaniami tą szkodę wyrządzone przez instytucje państwowe naprawić. Trzymam za ciebie bukos4 kciuki.

Obligatariusz kontakt napisał(a):
1/ Zadziwiające są wpisy tych "dbających" o interesy wierzycieli, którzy wolą upadłość (bo głosowali przeciwko układowi), z której może odzyskają 5%; a zabezpieczeni przejmą portfele i oddadzą komuś innemu do serwisowania, albo je sprzedadzą odzyskując prawie całość wierzytelności; do tego pojawi się syndyk, który nie będzie się zajmował prowadzeniem spraw dot. roszczeń; dość specyficzna forma dbania o interes innych
2/ Powyższe podejście pokazuje też jak działałaby ta Spółka pod nadzorem "konstruktywnej" grupy wierzycieli-byłaby na prostej drodze do b. szybkiej i niekontrolowanej upadłości i utraty całości środków wierzycieli niezabezpieczonych
3/ Z wpisów przebija Wasza energia i ogromna moc sprawcza, dlatego mam propozycję - kiedyś ktoś pisał o dojściu i uzyskaniu wsparcia premiera JK - zasugeruję, że skoro już wiemy, że JK dobrze zna się z prezesem Pekao SA, to może dzięki Waszej interwencji pomoże nam w odzyskaniu nadpłaty za przepłacony przez KK portfel wierzytelności? Odzyskane 80m zł dałoby nam wszystkim +2pp więcej

Z tej wypowiedzi wynika że z ewentualnych fraudow dostaniemy dosłownie kilka %gdyż jeśli 80 mln daje 2% to jeśli bedzie cud i tak jak pan Radek mowi że jest szansa na 500 mln to daje zaledwie ok. 13%. Uklad + fraudy 38% - nie będę tego komentowal, gdyż jest to najlepsza możliwa opcja i to w przeciagu 8 lat.

Panie Radku konkretnie ile dodatkowo % może nam wpaść z fraudow i czy wierzy Pan w realizację tego ukladu?

mariusz_wojcik napisał(a):
leonek7 napisał(a):
Okradziona napisał(a):
Nie mamy żadnego potwierdzenia, że zawsze ten układ można zmienić. Jako przedstawiciel RW czy może pan zabezpieczyć przynajmniej to?
LUDZIE!!! Przestańcie dawać się mamić manipulantowi R.Barczyńskiemu! Ten człowiek KŁAMIE a Wy łykacie te kłamstwa jak witaminy.Barczyński doskonale wie ,że nie będzie żadnych spłat dla niezabezpieczonych.Zarząd spółki z którym w/w jest w bardzo dobrej komitywie spłaci tylko zabezpieczonych a potem idą w upadłość.Barczyński doskonale o tym wie.Jego nagła aktywność na forum ma za zadanie uśpić nas i omamić .Podobnie było z legendarną konwersją.Pisałem Wam już jesienią ,że to judasz.To człowiek bezwzględny i cyniczny.Zrozumcie to wreszcie .On nie jest jednym z nas.To nasz wróg.

Szanowni Państwo,
Przez te kilka miesięcy życia jakie straciłem przez zaangażowanie w RW GBK doświadczyłem się jak łatwo jest rzucać oskarżenia, dzielić i manipulować. obrażać ludzi, nic samemu jednocześnie NIE ROBIĄC NIC a jednocześnie oczekując aby wszyscy coś robili za darmo za nas. Łatwo rzucać oskarżenia spod ukrycia fałszywych profili czy fejkowych kont. Można też żądać czy wyłudzać dane czy niestety nadal poufne informacje. Można pisać apele których nawet nie chciało się wydrukować i podpisać albo które były podpisywane anonimowo przez co raz powołaną jakąś nową grupę której nawet nie chciało się zarejestrować w sądzie czy magistracie ani też powołać struktury czy określić członków.

Osoby które weszły do RW i nie są profesjonalnymi opłacanymi prawnikami wynajętymi do tego nie mają łatwo. Publikowaliśmy w mediach nasze nazwiska i twarze i działaliśmy w interesie innych osób pokrzywdzonych kiedy reszta nie wspomagała nas w wystarczający sposób kiedy tego naprawdę potrzebowaliśmy ani poprzez działania w sferze medialnej, finansowej czy prawnej. Niektórzy z nas mieli/mają przez zaangażowanie w RW GetBack problemy zarówno rodzinne jak i zawodowe.

Mogłem się nie zgadzać z Radkiem w wielu kwestiach ale dla przypomnienia TYLKO Radek mi pomógł kiedy potrzebowałem wsparcia przed wystąpieniem w sejmie co skutkowało powołaniem podkomisji.

Mam prośbę, że jeśli ktoś chce rzucać oskarżenia to niech najpierw coś zrobi a nie tylko klika a ewentualne zarzuty niech stawia pod własnym nazwiskiem a nie chowa się pod nickami i fałszywymi profilami.

pozdrawiam

Mariusz Wójcik

Ja również nie jestem "zadowolony" z PU, które zostały przyjęte i to nie PU RW, która wogole żadnych niewypracowala (chyba największa porażka, żeby przez 9 miesięcy nie mieć NIC), tylko PU spółki. Starałem się czynnie wspierać kilku forumowiczow wysyłając ich listy, ale na tym moja pomoc się kończyla. Zapewne RW walczyła abysmy mieli szanse odzyskać jak najwiecej, ale chyba byla to wojna z wiatrakami. Dlatego również proszę o zaprzestanie hejtu w kierunku RB, i zrobienia rachunku sumienia. Oczywiście też mam myśli że może Abris da w przyszłości jakaś lukratywna posadę panu RB, ale oczywiście to jest tylko takie bezradne myślenie stworzone przez sytuację w jakiej się znaleźliśmy.
To forum rzeczywiście stało się miejscem linczowania przez kilku forumowiczow RB, a jak wiadomo zostało stworzone w całkiem innym celu
Może rzeczywiście jestem naiwny, ale dalej mam nadzieję że odzyskamy chociaż coś z fraudow. Jeśli to prawda że ok 100 mln zostało już ujetych w PU a jest szansa na dodatkowo jeszcze ok. 400 mln to ktoś wie procentowo możemy jeszcze odzyskać?

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 28 czerwca 2019 19:25:50
Liczba wpisów: 181
[0,05% wszystkich postów / 0,34 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,387 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d