pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

FilipBonn

FilipBonn

Ostatnie 10 wpisów
Skąd taka obsuwa na pko bp?

W marcu walne i dopuszczenie do obrotu akcji inwestorów. Czy się mylę?

spice napisał(a):
@Vox, alez doprawdy, oni nie musza strajkowac. Po wyborach upomna sie o dodatkowe pieniadze i dostana je bez zadnych problemow :) I teraz pytanie, czy jest w tym cos zlego ? Ja uwazam ze nie. Jest inflacja, powinny byc i podwyzki. Wzrost plac nie wyklucza redukcji kosztow wydobycia. Mozna redukowac koszta pozaplacowe, zwiekszac wydajnosc itp. itd.

Odnosze wrazenie ze jezeli chodzi o gornictwo, wszyscy demonizuja podwyzki. To ja mam pytanie ? Czy ktos wie o ile wzrosly place w sektorze IT (czyli np. GameDev) w okresie ostatnich powiedzmy 10-15 lat :)

IT i GameDev to nie są spółki SP a place kreuje rynek.
Złe jest to że podwyżki dostają nie dlatego że powinni ale dlatego że dobra zmiana boi się palenia opon w Warszawie.

To nie jest równoznaczne z tym że zrobią choć 1/10 tego. Nie ma żadnych konkretów póki co.

krewa napisał(a):
I tak pozostanie. Nie będzie możliwości edycji wpisów. Drobnych poprawek można dokonać w ciągu 20 minut po publikacji, potem możliwość edycji jest wyłączana. Dla wszystkich bez wyjątku użytkowników.
Natomiast dostępna jest możliwość publikowania kolejnych postów w tym samym wątku i z niej radzę korzystać.

od samego początku nie mam możliwości edytowania postów, nieważne czy 1minutę od napisania wątku, 3min, 10min czy 19min.

Już nawet zacząłem uważać że to forum "tak ma" dopóki nie zobaczyłem edytowanych wątków innych urzytkowników.

Cześć,
ciekaw jestem jakich apek używacie/polecacie do monitorowania waszych portfeli?

Ja od jakiegoś czasu użuwam myfund, mimo że wygląda wizualnie bardzo średnio to póki co chyba najciekawszy jaki znalazłem, mnóstwo opcji, aktywnie rozwijany i aktywny support.

Od jakiegoś czasu mamy też nową apkę od GPW, przejrzysta, przyjemna wizualnie, dość intuicyjna ale też dość prosta moim zdaniem.

Odwieczny dylemat inwestora, lepiej mieć rację czy zarabiać pieniądze?

Vox napisał(a):
no właśnie powyższy wykres temu przeczy.

w ostatnim roku - dwóch weszły zestawy VR od Samsunga, Oculusa (Facebook), Sony, Valve.

to jest przełom - najwięksi gracze już o to zadbają.

kliknij, aby powiększyć

kliknij, aby powiększyć

Owszem head sety się sprzedały nieźle, gorzej z grami.
Ponoć największy problem dla gejmingu to wytrzymać w tym ustrojstwie dłużej niż 30-60min.

Co kilka lat jest boom na VR, producenci wypuszczają nowe zestawy a potem następuje stagncja. Nisza jest, owszem ale aż i tylko tyle.

Kiedy można się spodziewać kolejnego raport od spółki?

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 3 kwietnia 2020 13:15:00
Liczba wpisów: 43
[0,01% wszystkich postów / 0,10 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,770 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +80,43% +16 086,82 zł 36 086,82 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d