pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

FilipBonn

FilipBonn

Ostatnie 10 wpisów
Ten wodospad to korekta?
Raczej nie było żadnych negatywnych informacji.

No wiesz... Jak biorę pkc za 2 tysie to raczej luki hossy nie zrobię ;)

Vox napisał(a):
No i jest wyjaśnienie redukcji dla drobnych - spółka cherry-pickowała sobie wybranych inwestorów bez redukcji co zwiększyło redukcję dla reszty.

Cytat:
"Zdajemy sobie sprawę, że duża część inwestorów jest rozczarowana znaczącą redukcją zapisów. Kierując się dobrem spółki, zdecydowaliśmy się przydzielić większość oferowanych akcji kilku znaczącym inwestorom, którzy wesprą ją w przyspieszonym rozwoju w kolejnych latach

To wgle legalne?
Jak Ci znaczący inwestorzy wesprą ich niby w przyszłości?

Ktoś mi powie co tu się dzieje?
Dotacje do oczek wodnych?

Większość gier spółki które można podejrzeć na steam ma 50-60% pozytywów. W sumie tyle mi wystarczyło, plus analiza anty_teresy.
Aczkolwiek patrząc na ostatnie debiuty spółek gamingowych, pewnie da się zarobić.

Lukasz Konopko napisał(a):
No to mamy dwie osoby, które nie mają opcji "edytuj" :) Postaramy się znaleźć ten błąd.

To Ci śmieszek.
Słabo jak na forum z płatnymi abonamentami.
Dwie osoby sygnalizują problem, bo się im chce. Nie jest to równoznaczne z tym, że tylko dwie mają problem. Poprostu reszcie się nie chce albo uważają że tak ma być.
Widzę, że jedyne co udało się uzyskać to poprawę humoru Pana Konopko.

Ma w nazwie "gaming", musiało pójść dobrze ;)

Rif napisał(a):
Na inwestorach? Zawsze podkreślali, że nikt z inwestorów nie miał potajemnej prezentacji.

Ok, może nie inwestorach ale latały tu cytaty wypowiedzi prezesa, że jakimś ludziom "z zewnątrz" pokazywali koncepcje itd dla p8 i z kapci powyrywało gości :)
Sorry ale nie chce mi się teraz szukać bo przy tej produkcji postów co w tym temacie ciężko się przekopać ;)

sledzik007 napisał(a):
Podsumowując konferencje to brak efektu wow - bardziej zachowaczymi nie mogli być

Z P8 wiemy tyle że zmienili silnik na Unreal i zmieniła się koncepcja na grę.

@Rif , @Krzysiek9
sugerowałem się powyższym wpisem, zmiana koncepcji gry to dla mnie nie tylko zmiana silnika ale i przebudowa gry

Moją uwagę zwróciła jeszcze jedna rzecz. W wypowiedziach z przed paru miesięcy prezes chwalił się że p8 robi kolosalne wrażenie na inwestorach i doprowadza prawie że do opadu szczęk.
Teraz nagle się okazuje że przebudowują p8, czyli chyba jednak nie był taki "super fajny"?

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 11 sierpnia 2020 20:56:48
Liczba wpisów: 64
[0,02% wszystkich postów / 0,11 postów dziennie]
Punkty respektu: 1

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,542 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +144,14% +28 827,81 zł 48 827,81 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d