Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

FilipBonn

FilipBonn

Ostatnie 10 wpisów
Oby nie skończyło się jak z JuJuBee i Kurskiem... chyba mieli nawet jakiś nagrody z PGA (teraz już wiem ile są warte).

Projekt to wielka nie wiadoma, co nie znaczy że nie da zarobić Think

Takich ocen w zasadzie można było się spodziewać, biorąc pod uwagę wcześniejsze pozytywne opinie z pokazów, tak samo jak wszyscy spodziewają się że gra sprzeda się conajmniej dobrze.
Moje pytanie: Czy to wszystko nie jest już w cenie?

Piekara i jego książki są raczej mało znane za granicami Polski. Jego nazwisko i świat gry mogą zrobić efekt "wow" jedynie w naszym kraju ( i chyba już zrobiły ), dla reszty świata będzie to kolejny rpg klasy B.
Kolejna niewiadoma to studio The Dust, które robi pierwszą tego typu produkcję i chyba nie ma na koncie "większych" produkcji - poprawcie mnie jeśli się mylę.

Kibicuję ale trochę nie rozumiem hurra optymizmu związanego z tym tytułem.

Paradox Interactive ma znane marki ,które co jakiś czas odświeża dodając jeden do cyferki za tytułem. Do każdej ze swoich strategii wydaje taśmowo dlc na których zarabia dużo więcej niż na samej "podstawce". To jest ich sprawdzony model biznesowy, który jest dosyć pewny jak na razie. Do tego co jakiś czas mogą sobie wydać coś świeżego bez większego stresu jeśli tytuł nie okaże się hitem.

Ze strony 11bit mamy narazie tylko zapowiedzi, że będzie wydawał regularnie gry. Nie wiemy narazie o tych tytułach praktycznie nic. Może poza tym, że będą to nowe marki które albo mogą chwycić albo przejść bez większego echa.

Skąd dziś takie spadki?
Spóźniona reakcja na zeszlotygodniowe info?
Coś czuję że zaraz ktoś pozbiera z dołu te akcje.

Sprawdzimy

Spełniały także w momencie wciągnięcia na listę ostrzeżeń KNF.

Nie wiem dlaczego caly link się nie wkleja.

biznes.pap.pl/pl/news/espi/inf...(41-2019)-uchwaly-podjete-przez-zwyczajne-walne-zgromadzenie-akcjonariuszy

biznes.pap.pl/pl/news/espi/inf...(17-2019)-ustalenie-ceny-emisyjnej-akcji-serii-h-oraz-ostatecznej-liczby-akcji-serii-h-oferowanych-w-poszczegolnych-transzach

Czyli szału nie było.
Cena emisji to minimalna podawana wcześniej czyli 90 groszy, nabywców znalazło 10,5mln z 12mln oferowanych akcji...

Dobrze rozumiem?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 18 września 2019 20:29:12
Liczba wpisów: 15
[0,00% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,343 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d