Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

BAH ma umowę dilerską i serwisową dot. marek Jaguar i Land Rover

Opublikowano: 2018-12-07 10:29:47

Omawiane walory:

British Automotive Polska i British Motor Club, będące jednostkami zależnymi British Automotive Holding, zawarły umowę dilerską i serwisową dotyczącą marek Jaguar i Land Rover.

Prezes British Automotive Holding (BAH) Mariusz Książek. (Źródło: GPW)

– Na mocy umowy, począwszy od dnia 10 grudnia 2018 r., BMC będzie w charakterze autoryzowanego dilera prowadziła sprzedaż oraz serwis samochodów Jaguar i Land Rover na terenie Warszawy – czytamy w komunikacie.

>> Zacznij inwestować już od 100 zł >> Nowa platforma inwestycyjna inPZU

Umowa została zawarta na czas nieokreślony, przy czym zarówno BAP, jak i BMC przysługuje prawo jej rozwiązania z zachowaniem 24-miesięcznego okresu wypowiedzenia.

– Zawarcie umowy jest kolejnym elementem realizacji planu rozwoju sieci dilerskiej i strategii umacniania pozycji marek Jaguar i Land Rover na krajowym rynku, zmierzającej do intensyfikacji działań sprzedażowych i marketingowych, realizacji standardów na najwyższym poziomie oraz maksymalnego wykorzystania potencjału rynku – podsumowano.

British Automotive Holding to generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin. W ciągu ponad 15 lat działalności na rynku motoryzacyjnym spółka sprzedała na polskim rynku ponad 14 tys. samochodów. Spółka od 2008 r. jest notowana na rynku głównym GPW.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o BAHOLDING)

 • British Automotive Holding rekomenduje 0,26 zł dywidendy na akcję z zysku za 2018 r.

  British Automotive Holding rekomenduje przeznaczenie 14,54 mln zł z zysku za 2018 r. na wypłatę dywidendy, podała spółka. Akcjonariusze zdecydują o wypłacie na walnym zgromadzeniu zwołanym na 20 maja br. Do tej pory spółka wypłaciła w formie zaliczek 0,26 zł na akcję, do wypłaty w dwóch transzach pozostanie 0,09 zł na akcję.

 • Sprzedaż BAH wzrosła o 62 proc. r/r do 606 samochodów w marcu

  British Automotive Holding (BAH) sprzedał 606 samochodów w marcu (w tym 306 samochodów marki Land Rover i 300 samochodów marki Jaguar), co oznacza wzrost o 62 proc. r/r. Kurs akcji spółki rośnie o blisko 9 proc.

 • BAH ma term-sheet z SurPrice Rent A Car ws. działalności w Czechach

  BA Car Rental (w trakcie zmiany nazwy z Lobexim), spółka zależna British Automotive Holding (BAH), ustaliła w podpisanym z SurPrice Rent A Car term-sheet podstawowe warunki umowy franczyzowej na rynek czeski. Będzie to kolejny - po Polsce - kraj, gdzie grupa będzie miała wyłączność na prowadzenie działalności wypożyczalni aut pod marką SurPrice.

 • British Automotive Holding wchodzi w nowy biznes

  Lobexim - spółka zależna Grupy British Automotive Holding (BAH) - podpisał 5-letnią umowę franczyzową z firmą SurPrice Rent A Car na prowadzenie wypożyczalni aut w Polsce. W czwartek akcje spółki drożeją o ponad 6 proc.

 • Przeciąganie liny między Orlenem a Pekao, gorąco na BAH i Helio

  Wtorkowe przedpołudnie upływa pod znakiem przeciągania liny w indeksie WIG20. Równo 10 spółek zyskuje na wartości, a drugie 10 traci. Pierwszej grupie przewodzi Orlen, a drugiej Pekao. Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku