X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

BAH ma umowę dilerską i serwisową dot. marek Jaguar i Land Rover

Opublikowano: 2018-12-07 10:29:47

Omawiane walory:

British Automotive Polska i British Motor Club, będące jednostkami zależnymi British Automotive Holding, zawarły umowę dilerską i serwisową dotyczącą marek Jaguar i Land Rover.

Prezes British Automotive Holding (BAH) Mariusz Książek. (Źródło: GPW)

– Na mocy umowy, począwszy od dnia 10 grudnia 2018 r., BMC będzie w charakterze autoryzowanego dilera prowadziła sprzedaż oraz serwis samochodów Jaguar i Land Rover na terenie Warszawy – czytamy w komunikacie.

>> Zacznij inwestować już od 100 zł >> Nowa platforma inwestycyjna inPZU

Umowa została zawarta na czas nieokreślony, przy czym zarówno BAP, jak i BMC przysługuje prawo jej rozwiązania z zachowaniem 24-miesięcznego okresu wypowiedzenia.

– Zawarcie umowy jest kolejnym elementem realizacji planu rozwoju sieci dilerskiej i strategii umacniania pozycji marek Jaguar i Land Rover na krajowym rynku, zmierzającej do intensyfikacji działań sprzedażowych i marketingowych, realizacji standardów na najwyższym poziomie oraz maksymalnego wykorzystania potencjału rynku – podsumowano.

British Automotive Holding to generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin. W ciągu ponad 15 lat działalności na rynku motoryzacyjnym spółka sprzedała na polskim rynku ponad 14 tys. samochodów. Spółka od 2008 r. jest notowana na rynku głównym GPW.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o BAHOLDING)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku