Games Operators: Koszty gry 112 Operator zwróciły się w 95 proc. w ciągu 3 dni

Omawiane walory:

Gra "112 Operator", która miała swoją premierę na platformie Steam 23 kwietnia 2020 r., po 72 godzinach została sprzedana w ilości ponad 20,5 tys. sztuk w kanałach online. Łączny koszt wytworzenia i marketingu gry (po odjęciu środków otrzymanych z dotacji GameInn) nie przekroczył 0,9 mln zł i został zwrócony w 95 proc. w przeciągu 3 dni sprzedaży w sklepie Steam.

112operatr, gamesops, wyniki, gry, gaming

Fot. materiały prasowe

– Gra stanowi rozwinięcie popularnej gry 911 Operator, która do końca stycznia 2020 r. została wykupiona przez graczy w 1,1 mln kopii (PC, Xbox, PS4), wraz z dodatkami. Płatną wersję mobilną pobrało ponad 200 tys. użytkowników, zaś bezpłatną pobrano ok. 1,6 mln razy. 911 Operator wygenerowała w 2019 r. sprzedaż na poziomie ponad 5 mln zł – czytamy w komunikacie.

Games Operators to jeden ze znaczących producentów i wydawców gier komputerowych w Polsce. Spółka specjalizuje się w tworzeniu gier typu menedżer/symulator. Zespół Games Operators stoi za globalnym sukcesem gry „911 Operator” (gra stworzona przez Jutsu Games, obie spółki się połączyły). Spółka zadebiutowała na GPW w kwietniu 2020 r. Kurs akcji spółki rośnie o 2,27 proc., a jedna akcja kosztuje 40,50 zł.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o gameops)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR