Games Operators sprzedał 6,5 tys. kopii gry Rustler na platformie Steam

Omawiane walory:

Games Operators sprzedał 6,5 tys. kopii gry "Rustler" na platformie Steam od premiery, która odbyła się 18 lutego, podała spółka. Aktualny poziom "outstanding wishlist" wynosi 119 tysięcy.

Fot. Games Operators

– Gra spotkała się z mieszanym odbiorem graczy, o czym świadczą wystawione przez nich w sklepie Steam oceny na poziomie ‚mieszane’, tj. 64 proc. pozytywnych recenzji. Aktualny poziom ‚outstanding wishlist’ wynosi 119 tysięcy – czytamy w komunikacie.

Gra jest wydawana we współpracy z Maximum Games Inc. Jako wydawcą. Premiera w formule early access na platformie Steam odbyła się 18 lutego br.

– Łączny koszt wytworzenia i marketingu gry nie przekroczył 1,65 mln zł. Po uwzględnieniu:

1) pierwszej transzy bezzwrotnej zaliczki wypłaconej przez wydawcę w wysokości 20 tys. USD

2) należnemu wydawcy udziału w przychodach wynoszącym 10% przychodu z platformy Steam łączny koszt wytworzenia i marketingu został zwrócony w 20% w przeciągu 3 dni sprzedaży w sklepie Steam – podano także.

Games Operators to producent i wydawca gier komputerowych, specjalizujący się w tworzeniu gier typu menedżer/symulator. Zespół Games Operators stoi za globalnym sukcesem gry „911 Operator” (gra stworzona przez Jutsu Games, obie spółki się połączyły). Spółka zadebiutowała na GPW w kwietniu 2020 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o gameops)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR