Games Operators wyda płatny dodatek do gry 112 Operator w II kwartale

Omawiane walory:

Games Operators w związku z planowaną na dziś premierą gry "112 Operator" poinformował, że zamierza wydać dodatek do gry, który nawiązywał będzie swoją tematyką do zwalczania epidemii SARS-CoV-2. Całkowity zysk z jego sprzedaży zostanie przekazany na cele związane ze zwalczeniem epidemii.

Fot. materiały prasowe

– Prace nad DLC zostaną rozpoczęte po premierze gry ‚112 Operator’, zaś wydanie DLC planowane jest na drugi kwartał 2020 – czytamy w komunikacie.

Jednocześnie spółka informuje, że DLC będzie płatny, a całkowity zysk z jego sprzedaży (rozumiany jako przychody pomniejszone o koszty wytworzenia, prowizje platform, podatki) zostanie przekazany na cele związane ze zwalczeniem epidemii SARS-CoV-2 oraz jej skutków.

Games Operators to jeden ze znaczących producentów i wydawców gier komputerowych w Polsce. Spółka specjalizuje się w tworzeniu gier typu menedżer/symulator. Zespół Games Operators stoi za globalnym sukcesem gry „911 Operator” (gra stworzona przez Jutsu Games, obie spółki się połączyły). Spółka zadebiutowała na GPW w kwietniu 2020 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o gameops)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR