January Ciszewski zainwestował w Ovid Works

Omawiane walory: ,

Varsav Game Studios sprzedało 10 proc. akcji Ovid Works. Połowę pakietu kupił January Ciszewski, inwestor znany z takich spółek jak Columbus Energy, JR Holding, One More Level, Setanta czy SYNERGA.fund.

ovid,works,january,ciszewski

Fot. Ovid Works

Varsav Game Studios jest większościowym akcjonariuszem Ovid Works. Przed transakcją spółka posiadała ponad 32 proc. akcji producenta Metamorphosis.

– Sprzedaliśmy część akcji spółki, co jest wynikiem realizacji naszej strategii inwestycyjnej. Wierzymy w dalszy potencjał rozwoju Ovid Works i udaną premierę Metamorphosis, liczymy na silne wsparcie wydawcy, All In! Games – dodaje Łukasz Rosiński, prezes Varsav Game Studios.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

January Ciszewski jest większościowym akcjonariuszem i prezesem spółki Setanta, która obecnie łączy się ze spółkę All In! Games, będącą wydawcą gry Metamorphosis.

Ovid Works na początku kwietnia złożyło Dokument Informacyjny na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka liczy na debiut na tzw. małej giełdzie w ciągu najbliższych kilku tygodni.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT OvidWorks, varsav, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • Ovid Works zadebiutuje na NewConnect 31 lipca

  Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie wyznaczyła pierwszy dzień notowań akcji Ovid Works na rynku NewConnect na piątek, 31 lipca 2020 r.

 • Varsav Game Studios ma umowę koprodukcji oraz wydania gry The Path of Calydra

  VARSAV Game Studios zakończył negocjacje z Acquaclass Sistemas Ltd z siedzibą w Rio de Janeiro i zawarł warunkową umowę koprodukcji oraz wydania gry "The Path Of Calydra". Kurs akcji studia rośnie o 7,65 proc., a za jedną akcję zapłacimy dziś 3,66 zł.

 • Ovid Works o krok od debiutu na NewConnect

  Studio gamingowe z Warszawy złożyło dokument informacyjny na Giełdzie Papierów Wartościowych. Spółka liczy na debiut na tzw. małej giełdzie jeszcze w I półroczu br. Ovid Works w ciągu najbliższych kilku miesięcy zaprezentuje swój flagowy tytuł Metamorphosis, prowadząc równocześnie prace nad Falling Star oraz grą multiplayer realizowaną wspólnie z Awaken Realms.

 • Ovid Works planuje debiut na NewConnect w 2020 r.

  Warszawskie studio finalizuje prace nad dokumentem informacyjnym. Spółka chce zadebiutować na NewConnect w I połowie 2020 r.

 • WIG20 wraca do 2.200 pkt., gorąco na CI Games i Varsav Game Studio

  Negocjacje handlowe pozostają tematem numer jeden na światowych rynkach akcji. Nadzieje na podpisanie porozumienia poprawiają nastroje dziś na giełdach, prowokując również wzrosty na GPW.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR