Klabater podpisał umowę z chińskim wydawcą gier wideo

Omawiane walory:

Klabater podpisał umowę z firmą CE-Asia Hong Kong Limited, dzięki czemu będzie mógł prowadzić sprzedaż wybranych tytułów na jednym z największych rynków gamingowych na świecie. Gry Klabatera będą dostępne na popularnej w Azji platformie Sonkwo.

Fot. fb/Klabater

– Umowa podpisana z chińskim partnerem to dla nas możliwość zaistnienia na bardzo ważnym rynku gier, który ma do zaoferowania olbrzymie możliwości rozwoju. Jako jedna z niewielu polskich spółek gamingowych wprowadzimy do Chin wybrane tytuły: Heliborne, Apocalipsis, Roarr! The Adventures of Rampage Rex, Alice VR oraz Regalia: Of Men and Monarchs. Gry z naszego portfolio będą dostępne na platformie Sonkwo oferującej chińskim graczom legalne kopie popularnych zagranicznych gier – powiedział dyrektor marketingu Łukasz Mach.

CE-Asia Hong Kong Limited to działająca od 20 lat chińska firma, zajmująca się wydawaniem i dystrybucją gier wideo. Zapewnia wydawcom i twórcom gier dystrybucję cyfrową na rynkach azjatyckich, marketing i promocję wybranych tytułów.

– Sonkwo to platforma dedykowana azjatyckim rynkom. Współpraca tu wygląda zupełnie inaczej niż w przypadku Steama lub GOG-a. W Chinach ważne jest znalezienia miejscowego partnera, który w imieniu producenta zgłosi gry do akredytacji cenzury, zanim trafią do dystrybucji. To wymagająca procedura, ale dzięki takiemu wsparciu trafimy do tysięcy graczy, którzy nie używają zachodnich kanałów sprzedażowych – dodał Mach.

Klabater to wydawca i producent gier założony przez CDP Sp. z o.o.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT klabater, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR