Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Klabater podpisał umowę z chińskim wydawcą gier wideo

Opublikowano: 2019-06-14 10:47:10

Omawiane walory:

Klabater podpisał umowę z firmą CE-Asia Hong Kong Limited, dzięki czemu będzie mógł prowadzić sprzedaż wybranych tytułów na jednym z największych rynków gamingowych na świecie. Gry Klabatera będą dostępne na popularnej w Azji platformie Sonkwo.

Fot. fb/Klabater

– Umowa podpisana z chińskim partnerem to dla nas możliwość zaistnienia na bardzo ważnym rynku gier, który ma do zaoferowania olbrzymie możliwości rozwoju. Jako jedna z niewielu polskich spółek gamingowych wprowadzimy do Chin wybrane tytuły: Heliborne, Apocalipsis, Roarr! The Adventures of Rampage Rex, Alice VR oraz Regalia: Of Men and Monarchs. Gry z naszego portfolio będą dostępne na platformie Sonkwo oferującej chińskim graczom legalne kopie popularnych zagranicznych gier – powiedział dyrektor marketingu Łukasz Mach.

CE-Asia Hong Kong Limited to działająca od 20 lat chińska firma, zajmująca się wydawaniem i dystrybucją gier wideo. Zapewnia wydawcom i twórcom gier dystrybucję cyfrową na rynkach azjatyckich, marketing i promocję wybranych tytułów.

– Sonkwo to platforma dedykowana azjatyckim rynkom. Współpraca tu wygląda zupełnie inaczej niż w przypadku Steama lub GOG-a. W Chinach ważne jest znalezienia miejscowego partnera, który w imieniu producenta zgłosi gry do akredytacji cenzury, zanim trafią do dystrybucji. To wymagająca procedura, ale dzięki takiemu wsparciu trafimy do tysięcy graczy, którzy nie używają zachodnich kanałów sprzedażowych – dodał Mach.

Klabater to wydawca i producent gier założony przez CDP Sp. z o.o.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o klabater)

 • Klabater pokazał pierwszy zwiastun gry We. The Revolution

  Tytuł, autorstwa studia Polyslash, zadebiutuje w wersji na PC już 21 marca. Wydawca potwierdził, że w następnej kolejności, gra dostępna będzie także w wersji na Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4.

 • Klabater rozwija działalność portingową. Skyhill pierwszą grą w nowym modelu

  KLABATER intensyfikuje trzeci filar swojej działalności – porting. Pierwszym dużym tytułem, który spólka wdroży w modelu portingowo-wydawniczym będzie Skyhill. Gra zadebiutuje w lutym br. w wersji na Nintendo Switch.

 • Giełdowe akcenty jesiennych wyprzedaży gier wideo

  Do akcji wyprzedażowej przystąpiły wszystkie liczące się studia oraz najważniejsze sklepy cyfrowe m.in. Steam, GOG.com czy Humble Bundle. Giełdowych smaczków też nie brakuje. Swoje produkcje wystawili CD Projekt, 11 bit studios, CI Games oraz wiele mniejszych firm, z których część planuje w przyszłym roku debiut na GPW. 

 • 8 producentów gier wideo, których wkrótce możemy zobaczyć na giełdzie

  Giełdowa moda na akcje producentów elektronicznej rozrywki trwa w najlepsze i przyciąga kolejne studia. Obecnie o planach wejścia na warszawski parkiet głośno mówi osiem spółek, z czego dwie chcą zadebiutować na głównym rynku.

 • Klabater i Punch Punk Games mają umowy na dwa nowe projekty

  KLABATER i studio Punch Punk Games podpisały umowy wydawniczo-produkcyjne na dwa nowe projekty: "This is Zodiak Speaking" i jeszcze nieogłoszoną produkcję z gatunku top down stealth-shooter. Premiera "This is Zodiak Speaking" planowana jest na 2019 rok, a drugi tytuł trafi na rynek rok później.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku