ML System uzyskał patent dot. płyt szklanych emitujących fale elektromagnetyczne

Omawiane walory:

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej udzielił ML Systemowi patentu na wynalazek pt. "Sposób wytwarzania płyty szklanej świetlnej emitującej fale elektromagnetyczne i płyta szklana wytwarzana tym sposobem", zgłoszony pod numerem P.423437 13 listopada 2017 r.

mlsystem, patent, technologie,

(Fot. spółka)

– Patent został udzielony pod warunkiem uiszczenia opłaty za I okres ochrony wynalazku w terminie 3 miesięcy od doręczenia decyzji – czytamy w komunikacie.

ML System to wyspecjalizowana spółka technologiczna, oferująca innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne zintegrowane z budownictwem (BIPV). Produkty ML System stanowią alternatywę dla tradycyjnych materiałów budowlanych. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2018 r. Jej skonsolidowane przychody sięgnęły 93,38 mln zł w 2019 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o Mlsystem)

 • ML System: Cena emisyjna akcji serii E została ustalona na 80 zł

  Cena emisyjna w ofercie akcji ML System serii E została ustalona na 80 zł. Kurs akcji spółki zanurkował o 19,65 proc. a za jedną akcję zapłacimy obecnie 92 zł.

 • ML System w nowej strategii zakłada ponad 400 mln zł przychodów w 2024 r.

  Nowa strategia ML System zakłada osiągnięcie ponad 400 mln zł przychodów w 2024 r. Uwzględnia też między 159 mln zł a 216 mln zł nakładów inwestycyjnych i emisję do 1,5 mln akcji, stanowiących do 21 proc. w podwyższonym kapitale zakładowym.

 • ML System ma umowę o strategicznej współpracy z Guardian Glass

  ML System podpisał umowę o strategicznej współpracy z Guardian Glass, dzięki czemu produkty ML System będą oferowane w sieci sprzedaży partnera na całym świecie. Kurs akcji technologicznej spółki wystrzelił o ponad 10 proc., a jeden walor kosztuje obecnie 40,70 zł.

 • 5 giełdowych branż zarażonych koronabessą

  Epidemia koronawirusa to obecnie temat numer jeden. Świat żyje doniesieniami o nowych ogniskach choroby, kolejnych zgonach, odwoływanych imprezach, kontrolach na granicach czy zamkniętych zakładach produkcyjnych. To wszystko elektryzuje także inwestorów, bo każde takie zdarzenie ma realny wpływ na gospodarkę i wyniki spółek.

 • ML System notuje skokowy wzrost wyników

  ML System wypracowała w okresie I-III kwartał 2018 r. 86,4 mln zł przychodów ze sprzedaży, 11,2 mln zł EBITDA oraz 4,3 mln zł zysku netto, co oznacza wzrost rok do roku odpowiednio o blisko 240 proc., 60 proc. i 96 proc. Zarząd spółki liczy, że m.in. współpraca z lokalnymi partnerami w szybkim tempie przełoży się na większy udział eksportu w ogólnej sprzedaży.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR