Prosper Capital Dom Maklerski rozpoczął publiczną ofertę obligacji serii A Sun Farms

Omawiane walory:

We wtorek 13 kwietnia 2021 r. Prosper Capital Dom Maklerski rozpoczął przyjmowanie zapisów w ofercie publicznej na obligacje serii A projektanta i dewelopera farm fotowoltaicznych – Sun Farms sp. z o.o. Wartość emisji wynosi 4 mln zł. Do objęcia jest 4 000 obligacji serii A z oprocentowaniem 8 proc. Zapisy  przyjmowane są do 28 kwietnia 2021 roku.

sunfarms, obligacje, emisja, pcdm,

Prosper Capital Dom Maklerski rozpoczął publiczną ofertę obligacji serii A Sun Farms

Celem emisji obligacji serii A Sun Farms sp. z o.o. jest pozyskanie środków pieniężnych, które zostaną przeznaczone na finansowanie tworzenia dokumentacji projektowej w zakresie farm PV .

– W ostatnich latach możemy zaobserwować znaczący wzrost dynamiki powstawania farm fotowoltaicznych w Polsce. Wykorzystując ten trend, chcemy pozyskać kapitał dłużny niezbędny do finansowania dalszego tworzenia dokumentacji projektowej w zakresie farm PV. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty za pośrednictwem Prosper Capital Dom Maklerski.   – komentuje Arkadiusz Kret, prezes zarządu Sun Farms sp. z o.o.

Wartość oferty publicznej obligacji serii A Sun Farms sp. z o.o. wynosi 4 mln zł. Oprocentowanie obligacji ustalono na poziomie 8 proc. Odsetki będą wypłacane kwartalnie. Zapisy na obligacje przyjmowane są do 28 kwietnia 2021 roku w punktach Prosper Capital Dom Maklerski oraz za pośrednictwem platformy online PCDM. Minimalny zapis wynosi 5 tysięcy złotych.

– Jednym z kluczowych segmentów wskazanych w strategii rozwoju Prosper Capital Dom Maklerski jest wsparcie dla Emitentów z branży energetyki odnawialnej. Pomagamy spółkom z branży OZE pozyskiwać kapitał, umożliwiając ich dalszy rozwój. Cieszymy się, że w gronie naszych Emitentów znalazła się kolejna spółka z tego sektora. Liczymy na to, że emisja Obligacji Sun Farms pozwoli spółce istotnie zwiększyć skalę działalności poprzez rozszerzenie portfela realizowanych projektów – komentuje Piotr Teleon, prezes Prosper Capital Dom Maklerski.

Więcej informacji o Sun Farms sp. z o.o. oraz szczegółowe informacje związane z emisją dostępne są na stronie internetowej Prosper Capital Dom Maklerski – https://www.pcdm.pl/emisja-obligacji-sunfarms/

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o sunfarms)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR