StockAmbit uruchamia nową platformę crowdfundingu udziałowego

Omawiane walory:

StockAmbit uruchamia nową platformę crowdfundingu udziałowego.

stockambit, crowdfunding, akcje,

StockAmbit uruchamia nową platformę crowdfundingu udziałowego

– Platforma StockAmbit skierowana jest do firm technologicznych, w szczególności z branży medtech, fintech, biotech oraz greentech z funkcjonującym MVP i powtarzalnymi przychodami, które w perspektywie 3 lat po emisji deklarują chęć debiutu na NewConnect. Szczególną uwagę na ofertę nowej platformy powinny zwrócić uwagę corp-upy będące spin-offami projektów generowanych przez spółki technologiczne. Z uwagi na strukturę udziałową oraz brak aktywów trwałych, tego typu projekty mają największy problem z pozyskaniem finansowania – czytamy w komunikacie.

StockAmbit zamierza to zmienić i przyczynić się do akceleracji startupów, które mimo ogromnego potencjału i niejednokrotnie trzycyfrowej dynamiki wzrostu, nie miały szansy na otrzymanie finansowania z klasycznych źródeł.

Rolę CEO obejmie Radosław Jeziorski wywodzący się z branży finansowej. Funkcję COO będzie pełnił Jarosław Mizera, z doświadczeniem wyniesionym z rynku kapitałowego. Jako CTO za technologiczną stronę przedsięwzięcia odpowiada Dariusz Tyszka, który wcześniej działał w branży IT oraz finansach. Inwestorem oraz partnerem przedsięwzięcia będzie także Kamil Kozieł – ekspert z zakresu wystąpień publicznych, który zadba o przygotowanie start-upów do prezentacji i spotkań elevator pitch, wymieniono w informacji.

– Wierzymy, że platforma crowdfundingowa to coś więcej niż słup ogłoszeniowy do wystawiania informacji o zbiórce funduszy. Chcemy zapewnić kompleksowe wsparcie startupom w przygotowaniu swojej oferty i pomóc im utrzymywać relacje z inwestorami, także po emisji – powiedział współzałożyciel i CEO StockAmbit Radosław Jeziorski, cytowany w komunikacie.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie PremiumWspółpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR