X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Trwa rekrutacja do drugiej edycji Akademii Liderek Biznesu

Opublikowano: 2018-11-06 15:38:46

Fundacja im. Lesława A. Pagi zachęca kobiety do udziału w nowym projekcie edukacyjnym. Fundacja chce niwelować dysproporcje między możliwościami rozwoju kobiet i mężczyzn. Na projekt składają się weekendowe warsztaty, program mentoringowy, wieczorne spotkania z liderkami biznesu i życia społeczno-gospodarczego oraz staże w firmach partnerskich.

Akademia Liderek Biznesu to program edukacyjno-mentoringowy, którego celem jest edukacja młodych kobiet, studentek aspirujących do pełnienia kluczowych ról w organizacjach. Celem Akademii Liderek Biznesu jest rozwój przedsiębiorczości, zarządzanie karierą, rozwiązywanie case study  w grupach mentee z mentorami, tworzenie wizerunku biznesowego, wyrównanie proporcji w budowaniu kariery oraz poszerzanie wiedzy, umiejętności i postaw z zakresu: organizacji pracy, zarządzania zespołem, pracy ze stresem czy budowania marki osobistej.

Projekt składa się z warsztatów weekendowych, programu mentoringowego, wieczornych spotkań z liderkami biznesu i życia społeczno-gospodarczego oraz długoterminowych stażach w firmach partnerskich. Program skierowany jest do studentek oraz absolwentek do 27 r.ż. ostatnich lat studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich na kierunkach:

 • biotechnologia, badania kliniczne, technologia żywności,
 • IT, robotyka,
 • medycyna, farmacja,
 • elektronika, inżynieria budowlana, automatyka,
 • finanse, ekonomia, księgowość, bankowość, marketing, psychologia
 • prawo i administracja

Dodatkowo projekt ma za zadanie kształcenie kobiet i mężczyzn w zakresie różnic płci i tego, jak korzystać z tego potencjału we współpracy na płaszczyźnie zawodowej. Zajęcia w ramach projektu odbywać się będą od lutego do czerwca 2019 r. Projekt zakłada weekendowe zjazdy raz w miesiącu. Rekrutacja ruszyła 8 października 2018 r. Formularz rejestracyjny i szczegółowe informacje znajdują się na stronie Fundacji.

Fundacja od 15 lat realizuje projekty szkoleniowo-edukacyjne dla studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, a także dla uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych. Stypendyści Fundacji mają niepowtarzalną okazję uczyć się od najlepszych ekspertów oraz zdobywać praktyczne doświadczenie w firmach partnerskich w czasie płatnych staży, które często owocują ofertą stałej pracy. Obecnie Fundacja zrzesza około 2000 alumnów, którzy wspierają się wzajemnie prywatnie i zawodowo.

Kontakt:

Monika Nowak – koordynatorka projektu

mnowak@paga.org.pl, tel.  22 537 73 31

https://www.facebook.com/AkademiaLiderekBiznesu/

http://paga.org.pl/projekty/akademia-liderek-biznesu/akademia-liderek-biznesu-ii-edycja?lang=pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)

 • Tym żyły rynki w 2018 r. Przegląd najważniejszych wydarzeń rynkowych

  Dobiega końca 2018 rok, o którym można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że był nudny. Zaczęliśmy od historycznego rekordu notowań warszawskiej giełdy, ale rok kończymy w świetle afery wokół KNF. Oto najważniejsze wydarzenia rynkowe, które ukształtowały gospodarczy krajobraz w Polsce i na świecie.

 • Getin Noble Bank chce pozyskać inwestora finansowego

  Getin Noble Bank i Idea Bank w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi rozważanego połączenia obu podmiotów zarząd banku podjął decyzję o rozpoczęciu działań mających m.in. na celu pozyskanie inwestora finansowego.

 • Kroplówka odłączona

  Środkowa sesja w USA mogła naprawdę rozgrzać obóz byków, wzrosty przekraczały już 2 proc., ale wyrok 3 lat więzienia dla byłego prawnika Donalda Trumpa, Michaela Cohena, poważnie ostudził nastroje. Ostatecznie S&P500 zamknęło się o około 0,5 proc. wyżej, 0,9 proc. zyskał NASDAQ. W Azji nastroje były jednoznacznie pozytywne drugi dzień z rzędu, Hang Seng pozwolił zarobić 1,3 proc., a Nikkei +1 proc.

 • EBC utrzymał stopy procentowe i plany dot. skupu aktywów w 2018 r. bez zmian

  Europejski Bank Centralny (EBC) utrzymał stopy procentowe na dotychczasowych poziomach. Benchmarkowa stopa procentowa kredytu refinansowego wynosi nadal 0,0 proc. jednocześnie EBC podtrzymał plan w zakresie skupu aktywów do końca 2018 r.

 • Maklerzy obniżyli ceny docelowe Atalu i Dom Development

  Vestor DM wycenił jeden walor Atalu na 38 zł, a Dom Development na 75 zł. Mimo cięcia, ceny docelowe wciąż są znacznie wyższe od bieżących kursów na GPW.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku