Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Notatki prasowe

 • 14 czerwca 2019

  Za nami XI edycja Kongresu Relacji Inwestorskich

  Opublikowano:

  5-6 czerwca 2019 roku w Hotelu Warszawianka w Jachrance spotkali się polscy IR’owcy, aby porozmawiać o bieżących problemach i wyzwaniach, z którymi zmagają się w codziennej pracy.

 • 10 czerwca 2019

  SEG nagrodziło 4 najlepsze spółki w konkursie Złota Strona Emitenta XII

  Opublikowano:

  Omawiane walory: , , ,

  5 czerwca br. podczas XI Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG odbyła się ceremonia wręczenia statuetek Laureatom XII edycji konkursu Złota Strona Emitenta. Nagrodzone spółki to LUG, Agora, mBank oraz Powszechny Zakład Ubezpieczeń.

 • 05 czerwca 2019

  Gaming na Giełdzie: Czy sprzedaż Nintendo Switch pobije rekord wszechczasów?

  Opublikowano:

  W poniedziałek, 17 czerwca zapraszamy na II edycję Gaming na Giełdzie. Tym razem reprezentanci takich spółek jak: Bloober Team, Kool2Play, 7Levels, QubicGames czy Movie Games wraz z przedstawicielami rynku kapitałowego spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy sprzedaż konsoli Nintendo pobije rekord wszechczasów?

 • 03 czerwca 2019

  Bukmacher online, a przerwa techniczna

  Opublikowano:

  Strony bukmacherskie zazwyczaj działają bez najmniejszego zarzutu, bo administratorzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że niezawodność oraz dostęp do usług, to dla typerów kwestie nadrzędne. Czasami się jednak zdarza, że muszą zrobić przerwę techniczną. Co wtedy?

 • 23 maja 2019

  Przez linię lotniczą, biuro podróży czy porównywarkę – gdzie po polisę na wyjazd?

  Opublikowano:

  Sposobów na zakup ubezpieczenia do podróży jest kilka, ale nie każdy okaże się tak samo opłacalny i korzystny. Dlatego postanowiliśmy porównać 3 lokalizacje i ocenić, która z nich będzie dla wczasowiczów najlepsza.

 • 20 maja 2019

  Ubezpieczenie samochodu w leasingu. Czy to się opłaca?

  Opublikowano:

  Podczas użytkowania leasingowanego auta obowiązkowe jest pełne ubezpieczenie OC, AC, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NW), a niekiedy i GAP, czyli ubezpieczenie od strat finansowych. Często mamy wybór ubezpieczyciela, nawet jeśli leasingodawca nie chwali się tym faktem. Może chce dzięki prowizji od sprzedanych polis odbić sobie tanie koszty leasingu? Zobacz, w jaki sposób możesz zmienić towarzystwo ubezpieczeniowe w leasingu, czy to się opłaca i ile kosztuje ubezpieczenie samochodu.

 • 14 maja 2019

  Zapraszamy do udziału w projekcie Market Masters organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Biznesu

  Opublikowano:

  Studenckie Koło Naukowe Biznesu przy Szkole Głównej Handlowej startuje z nowym projektem dotyczącym tematyki inwestycji o nazwie Market Masters. Wydarzenie to jest skierowane nie tylko do studentów, ale do wszystkich zainteresowanych światem inwestycji. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

   

 • Szósta edycja Warsaw-Beijing Forum rozpocznie się 20 maja

  Opublikowano:

  W Chinach cyfra „6” jest uważana za przynoszącą szczęście, bogactwo i sukcesy w biznesie. „VI” jest też numerem tegorocznej edycji projektu Warsaw-Beijing Forum, organizowanym przez studentów z Koła Naukowego Prawa i Gospodarki Chin przy Uniwersytecie Warszawskim, którego najważniejszym celem jest pogłębienie stosunków polsko-chińskich. StockWatch.pl jest patronem medialnym szóstej edycji, która rozpocznie się już 20 maja.

 • 06 maja 2019

  20 maja w audytorium Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu rusza Israel Growth Experience

  Opublikowano:

  Israel Growth Experience (IGE) to projekt studencki, wywodzący się z Poznania, o charakterze międzynarodowym nakierowany na rozwój świadomości oraz przedstawienie perspektyw związanych z biznesem, edukacją oraz kulturą Izraela. IGE dąży do zbudowania mostu komunikacyjnego pozwalającego na dwustronny transfer wiedzy oraz doświadczenia pomiędzy studentami oraz przedsiębiorcami w Polsce i Izraelu.

 • 29 kwietnia 2019

  Kongres HR Spółek Giełdowych SEG odbył się już po raz ósmy

  Opublikowano:

  24-25 kwietnia br. w Jachrance spotkali się przedstawiciele działów personalnych  polskich spółek giełdowych, aby porozmawiać o problemach i wyzwaniach dotyczących zarządzaniem zasobami ludzkimi, z którymi HR’owcy spotykają się w codziennej pracy. 

 • 16 kwietnia 2019

  Już za tydzień VIII Kongres HR Spółek Giełdowych SEG!

  Opublikowano:

  24-25 kwietnia br. w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbędzie się ósma edycja Kongresu HR Spółek Giełdowych SEG, który od 2011 roku jest jednym z najważniejszych spotkań przedstawicieli działów personalnych w polskich spółkach giełdowych. Tematem wydarzenia będzie „Rola HR dziś i jutro”. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 15 kwietnia 2019

  VIII edycja Akademii Energii zakończona!

  Opublikowano:

  W poniedziałek, 8 kwietnia 2019 roku, odbyło się Uroczyste Podsumowanie VIII edycji Akademii Energii. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 11 kwietnia 2019

  Zapraszamy na konferencję „Europejskie Prawo Spółek i Rynku Kapitałowego” (12-13 kwietnia)

  Opublikowano:

  StockWatch.pl objął patronatem honorowym organizowaną przez Koło Naukowe Prawa Gospodarczego i Handlowego TBSP UJ w dniach 12 i 13 kwietnia 2019 roku IV Ogólnopolską Konferencję Naukową „Europejskie Prawo Spółek i Rynku Kapitałowego”, która odbędzie się na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

 • 28 marca 2019

  Konferencja WallStreet – wydarzenie, które przyciąga tłumy

  Opublikowano:

  W dniach od 31 maja do 2 czerwca br. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu odbędzie się dwudziesta trzecia edycja Konferencji WallStreet organizowanej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Wydarzenie to jest nie tylko największym świętem inwestorów indywidualnych, ale jest także topowym wydarzeniem rynku kapitałowego w Polsce oraz w Europie Środkowej. W tym roku udział w Konferencji weźmie ponad 1000 uczestników, a jej program zostanie wzbogacony o nowe obszary tematyczne. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 27 marca 2019

  IV edycja Edward Altman Lecture Series

  Opublikowano:

  10 maja 2019 r. w SGH odbędzie się 4. edycja serii „Edward Altman Lecture Series” połączona z drugą edycją warszawskiej konferencji finansowej „Warsaw Conference in Finance”. Tematem przewodnim tegorocznych spotkań finansistów będzie przeciwdziałanie bańkom spekulacyjnym.

 • Nauka inwestowania w praktyce, czyli Akademia Private Equity 2019

  Opublikowano:

  Studenckie Koło Naukowe Klub Inwestora SGH zaprasza wszystkich studentów zainteresowanych tematyką rynków finansowych do wzięcia udziału w jubileuszowej X edycji Akademii Private Equity w dniach 8-12 kwietnia. Projekt daje możliwość zdobycia wartościowej wiedzy i umiejętności od praktyków z czołowych instytucji finansowych. StockWatch.pl objął akademię patronatem medialnym.

 • 25 marca 2019

  Największa konferencja w Krakowie poświęcona tematyce analizy danych już 2-3 kwietnia na Kampusie UEK ul. Rakowicka 27

  Opublikowano:

  VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych" odbędzie się w dniach 2-3 kwietnia 2019 r. na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 22 marca 2019

  Filip Aryanowicz o wynajmie pracowników ze Wschodu

  Opublikowano:

  Od pewnego czasu w Polsce, obok znanego już wszystkim outsourcingu, pojawia się zwiększone zapotrzebowanie na leasing pracowników ze Wschodu. Filip Aryanowicz - wiceprezes agencji Bisar - podkreśla, że to między innymi bardzo wygodna forma tymczasowego zatrudnienia fachowców i specjalistów. W jakich branżach i sytuacjach sprawdzi się szczególnie leasing pracowników ze Wschodu?

 • 18 marca 2019

  Powstanie polski hub technologiczny w USA

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Notowana na rynku NewConnect spółka Apollo Capital utworzy w Stanach Zjednoczonych hub dla polskich przedsiębiorstw, w tym dla najlepszych startupów. Hub ma ułatwić przedsiębiorstwom znad Wisły prowadzenie biznesu w USA, a Apollo Capital zamierza zbudować na jego bazie unikalny portfel inwestycyjny.

 • Zapraszamy na LL Kongres dla Współpracy Polsko-Azjatyckiej

  Opublikowano:

  LL Kongres dla Współpracy Polsko-Azjatyckiej odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 11 marca 2019

  Invest Cuffs 2019 – największy kongres inwestycyjny w Europie Środkowo-Wschodniej

  Opublikowano:

  Już w dniach 22-23 marca 2019 roku, ICE KRAKÓW Congress Centre stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynku inwestycyjnego nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Piąta edycja konferencji, targów oraz gali Invest Cuffs przyciągnie 5 tysięcy uczestników, światowej sławy prelegentów oraz najważniejszych przedstawicieli branży. StockWatch.pl został partnerem medialnym wydarzenia.

 • 04 marca 2019

  5 marca rusza jubileuszowy X Kongres Prawników Spółek Giełdowych SEG

  Opublikowano:

  5-6 marca br. w Jachrance odbędzie się X Kongres Prawników Spółek Giełdowych SEG, na którym zostaną omówione takie zagadnienia jak: zmiany w obszarze korporacyjnym, nowe wyzwania dla służb prawnych emitentów, symulacja Walnego Zgromadzenia Zwykłej Spółki SA, zarządzanie ryzykiem regulacyjnym i wiele innych tematów czeka na uczestników.

 • 28 lutego 2019

  PIT 2019: Co i gdzie rozliczymy w systemie Twój e-PIT?

  Opublikowano:

  “Twój e-PIT 2019” to nowatorska usługa wprowadzona przez Ministerstwo Finansów, dostępna dla użytkowników od 15 lutego br. Wielu polskich podatników będzie mogło rozliczyć się dosłownie kilkoma kliknięciami w klawiaturę - to ogromne ułatwienie, jednak nie dla każdego, nie wszystko też rozliczymy w programie. Co więc możemy rozliczyć w usłudze “Twój e-PIT 2019”? Jak poruszać się po programie i w jaki sposób modyfikować informacje wymagające zmian?

 • 27 lutego 2019

  Znamy wyniki pierwszego tygodnia edukacyjnego konkursu inwestycyjnego TMS Brokers!

  Opublikowano:

  Właśnie zakończyła się pierwsza runda edukacyjnego konkursu inwestycyjnego w aplikacji mobilnej TMS Brokers. Mimo niewielkiej zmienności na szerokim rynku, konkursowicze potrafili osiągnąć stopę zwrotu w wysokości nawet 60 proc. StockWatch jest partnerem medialnym konkursu.

 • 26 lutego 2019

  I Forum Innowacji – zarządzanie innowacjami w spółce giełdowej

  Opublikowano:

  27 lutego br. odbędzie się I Forum Innowacji - pionierska konferencja poświęcona innowacyjności w polskich przedsiębiorstwach. Wydarzenie skierowane jest do działów badań i rozwoju oraz osób zajmujących się wdrażaniem innowacji w firmach.

 • 21 lutego 2019

  Zapraszamy na Expo Invest Cuffs 2019 – Kraków na dwa dni zmieni się w europejskie centrum inwestycyjne

  Opublikowano:

  Już 22-23 marca 2019 roku, ICE KRAKÓW Congress Centre stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynku inwestycyjnego nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Piąta edycja Konferencji, Targów oraz Gali Invest Cuffs przyciągnie 5 tysięcy uczestników, światowej sławy prelegentów oraz najważniejszych przedstawicieli branży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego. Udział jest całkowicie bezpłatny! StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 20 marca to ostatni dzień zapisów na konferencję Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych

  Opublikowano:

  Wygłoś swój 10-minutowy referat na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i zdobądź cenne nagrody! Do wygrania voucher dla dwóch osób w sieci polskich hoteli oraz pakiet wspaniałych nagród od organizatorów konferencji! Wystąpienie jest gwarancją uzyskania punktów do stypendium naukowego oraz darmową publikacją referatu! StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 20 lutego 2019

  Ile kosztuje pożyczka i co zawiera umowa?

  Opublikowano:

  Czasami znajdujemy się w sytuacji, w której potrzebujemy nagłego zastrzyku gotówki. Często rezygnujemy z pożyczania pieniędzy od znajomych czy rodziny, bowiem wolimy zrobić to bardziej dyskretnie i na przejrzystych warunkach. Ile jednak kosztuje pożyczka, co zawiera umowa i na co zwracać uwagę?

 • 19 lutego 2019

  Już jutro rusza konferencja SEG dotycząca rynku obligacji

  Opublikowano:

  20 lutego br. w Centrum Giełdowym w Warszawie odbędzie się seminarium „Rynek obligacji - jak zrobić dobrą emisję i pozyskać dodatkowe finansowanie?”, które skierowane jest do biur zarządów, działów IR, działów finansowych oraz osób odpowiedzialnych za zarządzanie płynnością i obsługę korporacyjną w spółce giełdowej.

 • 11 lutego 2019

  Wyniki I etapu XII edycji Konkursu Złota Strona Emitenta

  Opublikowano:

  Zakończony został I etapu Konkursu Złota Strona Emitenta XII organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, w którym zostało ocenionych 166 stron internetowych spółek giełdowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w tym na rynku NewConnect. W tym roku po raz kolejny spółki giełdowe walczyły w dwóch klasyfikacjach: „Najlepszy serwis IR” oraz „Lider komunikacji online”. Partnerem Konkursu jest netPR.pl


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku