X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Notatki prasowe

 • 18 marca 2019

  Powstanie polski hub technologiczny w USA

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Notowana na rynku NewConnect spółka Apollo Capital utworzy w Stanach Zjednoczonych hub dla polskich przedsiębiorstw, w tym dla najlepszych startupów. Hub ma ułatwić przedsiębiorstwom znad Wisły prowadzenie biznesu w USA, a Apollo Capital zamierza zbudować na jego bazie unikalny portfel inwestycyjny.

 • Zapraszamy na LL Kongres dla Współpracy Polsko-Azjatyckiej

  Opublikowano:

  LL Kongres dla Współpracy Polsko-Azjatyckiej odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 11 marca 2019

  Invest Cuffs 2019 – największy kongres inwestycyjny w Europie Środkowo-Wschodniej

  Opublikowano:

  Już w dniach 22-23 marca 2019 roku, ICE KRAKÓW Congress Centre stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynku inwestycyjnego nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Piąta edycja konferencji, targów oraz gali Invest Cuffs przyciągnie 5 tysięcy uczestników, światowej sławy prelegentów oraz najważniejszych przedstawicieli branży. StockWatch.pl został partnerem medialnym wydarzenia.

 • 04 marca 2019

  5 marca rusza jubileuszowy X Kongres Prawników Spółek Giełdowych SEG

  Opublikowano:

  5-6 marca br. w Jachrance odbędzie się X Kongres Prawników Spółek Giełdowych SEG, na którym zostaną omówione takie zagadnienia jak: zmiany w obszarze korporacyjnym, nowe wyzwania dla służb prawnych emitentów, symulacja Walnego Zgromadzenia Zwykłej Spółki SA, zarządzanie ryzykiem regulacyjnym i wiele innych tematów czeka na uczestników.

 • 28 lutego 2019

  PIT 2019: Co i gdzie rozliczymy w systemie Twój e-PIT?

  Opublikowano:

  “Twój e-PIT 2019” to nowatorska usługa wprowadzona przez Ministerstwo Finansów, dostępna dla użytkowników od 15 lutego br. Wielu polskich podatników będzie mogło rozliczyć się dosłownie kilkoma kliknięciami w klawiaturę - to ogromne ułatwienie, jednak nie dla każdego, nie wszystko też rozliczymy w programie. Co więc możemy rozliczyć w usłudze “Twój e-PIT 2019”? Jak poruszać się po programie i w jaki sposób modyfikować informacje wymagające zmian?

 • 27 lutego 2019

  Znamy wyniki pierwszego tygodnia edukacyjnego konkursu inwestycyjnego TMS Brokers!

  Opublikowano:

  Właśnie zakończyła się pierwsza runda edukacyjnego konkursu inwestycyjnego w aplikacji mobilnej TMS Brokers. Mimo niewielkiej zmienności na szerokim rynku, konkursowicze potrafili osiągnąć stopę zwrotu w wysokości nawet 60 proc. StockWatch jest partnerem medialnym konkursu.

 • 26 lutego 2019

  I Forum Innowacji – zarządzanie innowacjami w spółce giełdowej

  Opublikowano:

  27 lutego br. odbędzie się I Forum Innowacji - pionierska konferencja poświęcona innowacyjności w polskich przedsiębiorstwach. Wydarzenie skierowane jest do działów badań i rozwoju oraz osób zajmujących się wdrażaniem innowacji w firmach.

 • 21 lutego 2019

  Zapraszamy na Expo Invest Cuffs 2019 – Kraków na dwa dni zmieni się w europejskie centrum inwestycyjne

  Opublikowano:

  Już 22-23 marca 2019 roku, ICE KRAKÓW Congress Centre stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynku inwestycyjnego nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Piąta edycja Konferencji, Targów oraz Gali Invest Cuffs przyciągnie 5 tysięcy uczestników, światowej sławy prelegentów oraz najważniejszych przedstawicieli branży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego. Udział jest całkowicie bezpłatny! StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 20 marca to ostatni dzień zapisów na konferencję Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych

  Opublikowano:

  Wygłoś swój 10-minutowy referat na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i zdobądź cenne nagrody! Do wygrania voucher dla dwóch osób w sieci polskich hoteli oraz pakiet wspaniałych nagród od organizatorów konferencji! Wystąpienie jest gwarancją uzyskania punktów do stypendium naukowego oraz darmową publikacją referatu! StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 20 lutego 2019

  Ile kosztuje pożyczka i co zawiera umowa?

  Opublikowano:

  Czasami znajdujemy się w sytuacji, w której potrzebujemy nagłego zastrzyku gotówki. Często rezygnujemy z pożyczania pieniędzy od znajomych czy rodziny, bowiem wolimy zrobić to bardziej dyskretnie i na przejrzystych warunkach. Ile jednak kosztuje pożyczka, co zawiera umowa i na co zwracać uwagę?

 • wczoraj

  Już jutro rusza konferencja SEG dotycząca rynku obligacji

  Opublikowano:

  20 lutego br. w Centrum Giełdowym w Warszawie odbędzie się seminarium „Rynek obligacji - jak zrobić dobrą emisję i pozyskać dodatkowe finansowanie?”, które skierowane jest do biur zarządów, działów IR, działów finansowych oraz osób odpowiedzialnych za zarządzanie płynnością i obsługę korporacyjną w spółce giełdowej.

 • 11 lutego 2019

  Wyniki I etapu XII edycji Konkursu Złota Strona Emitenta

  Opublikowano:

  Zakończony został I etapu Konkursu Złota Strona Emitenta XII organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, w którym zostało ocenionych 166 stron internetowych spółek giełdowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w tym na rynku NewConnect. W tym roku po raz kolejny spółki giełdowe walczyły w dwóch klasyfikacjach: „Najlepszy serwis IR” oraz „Lider komunikacji online”. Partnerem Konkursu jest netPR.pl

 • 08 lutego 2019

  Rusza edukacyjny konkurs inwestycyjny TMS Brokers. Inwestuj wirtualne pieniądze w aplikacji i wygrywaj nagrody

  Opublikowano:

  Już 18 lutego startuje edukacyjny konkurs inwestycyjny w aplikacji mobilnej TMS Brokers. Po cieszącej się dużym powodzeniem jesiennej edycji, broker po raz kolejny daje szansę by spróbować swoich sił w handlu na wirtualnych pieniądzach. Uczestnicy, którzy osiągną wysokie stopy zwrotu mogą wygrać atrakcyjne nagrody, w tym m.in. iPhone XS Max i co tydzień 2.000 zł. Konkurs będzie składał się z trzech rund. 

 • 30 stycznia 2019

  Zapraszamy na targi pracy Graduate Programme Day – 28 lutego w budynku Szkoły Głównej Handlowej

  Opublikowano:

  Graduate Programme Day to cyklicznie odbywające się targi pracy, które w tym roku będą miały miejsce 28 lutego 2019 roku w budynku Szkoły Głównej Handlowej. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 07 stycznia 2019

  Zapraszamy do udziału w XV edycji Akademii Giełdowej

  Opublikowano:

  Już w najbliższy wtorek rozpocznie się jubileuszowa, XV edycja projektu Klubu Inwestora - Akademia Giełdowa. Na trzy dni centrum warszawskiego świata inwestycji przeniesie się do Szkoły Głównej Handlowej, gdzie każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się, jak w praktyce wygląda praca na giełdzie. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • wczoraj

  Fondy – innowacyjna platforma realizacji płatności idealna dla e-biznesu

  Opublikowano:

  Obecnie niemalże nie da się prowadzić biznesu online nie oferując swoim klientom możliwości skorzystania z opcji płatności bezgotówkowych. W przypadku sklepów internetowych kluczem do sukcesu jest zaufanie klientów. Jeżeli chcieliby Państwo, aby byli oni w pełni usatysfakcjonowani, zachęcamy do skorzystania z Fondy – innowacyjnej platformy obsługującej płatności.

 • 12 grudnia 2018

  Zapraszamy do udziału w VIII edycji Akademii Energii

  Opublikowano:

  W pierwszym tygodniu grudnia rozpoczęła się rekrutacja do VIII już edycji Akademii Energii - projektu organizowanego przez Fundację im. Lesława  A. Pagi. StockWatch.pl objął projekt patronatem medialnym.

 • 07 grudnia 2018

  Piotr Biernacki powołany do grupy konsultacyjnej przy ESMA

  Opublikowano:

  Piotr Biernacki, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych został powołany w skład Securities and Markets Stakeholders Group (SMSG) na dwuipółletnią kadencję rozpoczynającą się 1 stycznia 2019 roku. ESMG jest grupą konsultacyjną funkcjonującą przy ESMA, Europejskim Urzędzie Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych, utworzoną na mocy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady na 1095/2010.

 • wczoraj

  Zapraszamy na Warsaw Economic Hub – 14 grudnia, Novotel Warszawa Centrum

  Opublikowano:

  Jedenasta edycja corocznego międzynarodowego spotkania Warsaw Economic Hub została zaplanowana na 14 grudnia w hotelu Novotel Warszawa Centrum. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 06 listopada 2018

  Trwa rekrutacja do drugiej edycji Akademii Liderek Biznesu

  Opublikowano:

  Fundacja im. Lesława A. Pagi zachęca kobiety do udziału w nowym projekcie edukacyjnym. Fundacja chce niwelować dysproporcje między możliwościami rozwoju kobiet i mężczyzn. Na projekt składają się weekendowe warsztaty, program mentoringowy, wieczorne spotkania z liderkami biznesu i życia społeczno-gospodarczego oraz staże w firmach partnerskich.

 • 29 października 2018

  Relacja z VII edycji Kongresu CFO

  Opublikowano:

  24 i 25 października w hotelu Warszawianka w Jachrance spotkali się dyrektorzy finansowi spółek notowanych na warszawskim parkiecie, aby porozmawiać o bieżących wyzwaniach i problemach, z którymi zmagają się w codziennej pracy. Dyskutowano m.in. o finansowaniu rozwoju spółki, nowych wyzwaniach regulacyjnych, ograniczeniach kosztów i cyfrowej transformacji.

 • 26 października 2018

  Jak zapobiegać oszustwom i nadużyciom w organizacjach?

  Opublikowano:

  Większość przedsiębiorców jedynie częściowo skupia się na zapobieganiu nadużyciom w organizacjach, którymi zarządzają. W rezultacie, wiele firm jest narażonych na ataki ze strony przestępców, którzy umiejętnie wyszukują, a następnie wykorzystują wszystkie ich słabe punkty. Jak skutecznie zapobiegać oszustwom w organizacjach? Przede wszystkim, warto zacząć od wzięcia udziału w szkoleniu, podczas którego można nauczyć się, jak szybko wykrywać nadużycia i przeciwdziałać im w firmie.

 • 16 października 2018

  Najważniejsze informacje o koncie demo na Forexie i CFD

  Opublikowano:

  Wielu brokerów na swoich platformach brokerskich dla nowych i dotychczasowych klientów udostępnia konta demo. To demonstracyjna wersja konta rzeczywistego, która w najlepszym razie różni się od zwyczajnego konta tym, że klient obraca na nim wirtualnymi środkami finansowymi.

 • 11 października 2018

  24 i 25 października w Jachrance odbędzie się siódme spotkanie CFO spółek giełdowych

  Opublikowano:

  W Hotelu Warszawianka w Jachrance spotkają się przedstawiciele spółek giełdowych, aby porozmawiać o zagadnieniach istotnych z punktu widzenia dyrektorów finansowych. Będzie mowa m.in. o: finansowaniu rozwoju spółki, nowych wyzwaniach regulacyjnych, ograniczeniach kosztów i cyfrowej transformacji. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 26 września odbyło się VIII Forum Sporów Korporacyjnych – konflikty z interesariuszami zewnętrznymi i wewnętrznymi

  Opublikowano:

  26 września br. w Sali Notowań warszawskiej GPW odbyło się VIII Forum Sporów Korporacyjnych, gdzie prawnicy spółek giełdowych zaktualizowali swoją wiedzę w zakresie najważniejszych obszarów dotyczących relacji prawno-biznesowych. Uczestnicy mieli także okazję aby porozmawiać i wymienić się doświadczeniami związanymi z pracą w dziale prawnym spółki giełdowej, a w szczególności umiejętnym zarządzaniem sporami na linii akcjonariusze-rada nadzorcza-zarząd. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 05 października 2018

  Złota kostka – sztabka najszlachetniejszego z kruszców w nietuzinkowej formie

  Opublikowano:

  Artykuł sponsorowany Złota kostka – sztabka najszlachetniejszego z kruszców w nietuzinkowej formie Zakup złota na upominek lub wyjątkowy prezent biznesowy, wielu osobom nie wydaje się dobrym pomysłem. Sztabka złota czy moneta bulionowa, pomimo swojej wartości, może wydawać się zbyt mało subtelna i pozbawiona waloru estetycznego. Warto jednak pamiętać, że złoto dostępne jest w wielu różnych […]

 • 27 września 2018

  >> Poszukujemy analityków fundamentalnych do pracy w dziale analiz StockWatch.pl – praca zdalna, dodatkowa

  Opublikowano:

  Poszukujemy osób z doświadczeniem w analizie sprawozdań polskich spółek giełdowych do działu analiz fundamentalnych StockWatch.pl.

 • 25 września 2018

  Zapraszamy na wideokonferencję z Marcinem Kubicą, Prezesem spółki Lubawa – zapisy do środy 26 września

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  W czwartek 27 września 2018 r. o godz. 17:15 odbędzie się wideokonferencja z Prezesem Lubawa S.A., Marcinem Kubicą. Przedmiotem spotkania będzie omówienie wyników finansowych za I półrocze 2018, a także aktualnych projektów biznesowych Grupy Lubawa.

 • 20 września 2018

  CMC Markets zaprasza inwestorów na bezpłatne seminaria edukacyjne w 8 miastach

  Opublikowano:

  CMC Markets, wiodący, międzynarodowy broker kontraktów na różnice kursowe (ang. contract for difference, CFD) i instrumentów rynku Forex, rozpoczyna nową serię bezpłatnych szkoleń dla inwestorów. Odbywające się od września do listopada, stacjonarne seminaria obejmą 8 miast w całej Polsce. Ich wysoką jakość merytoryczną zapewni współpraca z niezależnymi ekspertami, „artystami rynków”, którzy mają bogate doświadczenie praktyczne i zmieniają polski świat tradingu, dzieląc się swoją wiedzą z innymi inwestorami. StockWatch.pl jest partnerem projektu.

 • 16 września 2018

  LYNX oferuje Apple Watch lub Samsung Gear za darmo dla każdego

  Opublikowano:

  Chcesz otrzymać smartwatch za darmo? LYNX ma wyjątkową ofertę dla wszystkich nowych klientów. Otwórz rachunek inwestycyjny do końca października, zacznij handlować i zdobądź Apple Watch lub Samsung Gear S3!


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku