Unimot uruchomił sprzedaż asfaltów

Omawiane walory:

Pozyskany w sierpniu zespół specjalistów zajmujących się importem i dystrybucją produktów asfaltowych już działa. Unimot właśnie pochwalił się pierwszymi zrealizowanymi zleceniami w zakresie sprzedaży produktów asfaltowych. 

unimot, produkty asfaltowe, sprzedaż

Fot. fb/AVIA Polska

Zespół dziesięciu specjalistów pod kierownictwem Tomasza Borodzieja zrealizował we wrześniu sprzedaż ponad 10 tys. ton produktów asfaltowych.

– Cieszę się, że cały proces transformacji i organizacji łańcucha logistycznego wraz z przepływem produktów asfaltowych pomiędzy naszymi kluczowymi miejscami zaopatrzenia, a klientami znajdującymi w grupie Unimot przebiegł w tak ekspresowym tempie – mówi Tomasz Borodziej, dyrektor działu AVIA Bitumen.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Produkty asfaltowe grupy Unimot są oferowane pod marką AVIA Bitumen. Jak podkreśla spółka, to część strategii, która zakłada sprzedaż wszystkich produktów i usług pod europejską marką AVIA. Pod tą marką grupa rozwija także w Polsce sieć stacji paliw oraz inne linie biznesowe takie jak hurtową sprzedaż paliw, energii i gazu.

Unimot jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, specjalizującą się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym, gazem ziemnym oraz energią elektryczną. Firma tworzy także na zasadach franczyzy sieć stacji paliw pod marką Avia i zaopatruje w paliwa płynne i gazowe takie sektory jak transport, logistyka, usługi, rolnictwo i przemysł.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT UNIMOT, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR