Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Zapraszamy na targi pracy Graduate Programme Day – 28 lutego w budynku Szkoły Głównej Handlowej

Opublikowano: 2019-01-30 09:55:47

Graduate Programme Day to cyklicznie odbywające się targi pracy, które w tym roku będą miały miejsce 28 lutego 2019 roku w budynku Szkoły Głównej Handlowej. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Głównym założeniem jest promowanie programów menedżerskich, praktyk oraz staży wśród studentów i absolwentów uczelni ekonomicznych. Struktura Graduate Programme Day obejmuje trzy podstawowe elementy:

1. Dzień Targowy – 28.02 targi pracy odbywające się na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, podczas których dowiecie się na jakie stanowiska można składać aplikacje.

2. Wirtualne Targi Pracy – 14-28.02 platforma online umożliwiająca bezpośrednią aplikację do firm partnerskich dla studentów z całej Polski i nie tylko. Czekamy na Wasze zgłoszenia już od 14 lutego!

3. Rotation Dinner – 01. 03. uroczysta kolacja z przedstawicielami firm, podczas której można w mniej oficjalnej atmosferze poznać przyszłych potencjalnych pracodawców.

Aby dowiedzieć się więcej na temat samego wydarzenia i partnerów zapraszamy na naszą stronę internetową : www.gpd-sgh.pl , jak również na facebook’owy fanpage: https://web.facebook.com/GraduateProgrammeDay/

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku