Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

koladzio

koladzio

Ostatnie 10 wpisów
Cytat:
Zauważalny wpływ na wielkość przychodów 11 bit studios S.A. miała
też sprzedaż gry „This War of Mine”, której premiera, w wersji na komputery PC, miała miejsce jesienią 2014 roku.
Przychody z tego źródła były w I kwartale 2019 roku większe niż rok wcześniej gdy sprzedaż „TWoM” była głównym źródłem
przychodów Spółki.

Ja nie wiem jak oni to robią, ale nie mam nic przeciw :)

Czy dobrze ten gameplay (choć to słowo mocno naciągane w tym przypadku) odebrałem, że frostpunk będzie miał multiplayera?

Tak źle z tym portem na mobile chyba nie jest :

Cytat:
Zarząd Jujubee S.A. z siedzibą w Katowicach ("Emitent") informuje, że zgodnie z danymi sprzedaży otrzymanymi od firmy Apple Inc., koszt przeniesienia gry Realpolitiks (Realpolitiks Mobile) na platformy iOS i Android zwrócił się w ciągu 4 pierwszych dni sprzedaży na samej platformie iOS.

komunikat

Kod:
moderator: podmieniono link na wewnętrzny

@anty skoro znasz już raport, to będzie jego pełniejsze omówienie ? Angel

Szkoda że ten przychód będzie rozliczony dopiero w 3 kwartale...ale jeśli ten pik rzeczywiście jest większy niż po premierze to ładnie TWoM się musi sprzedawać :)

Obecna wyprzedaż na steam to jakiś kosmos. Ja wiem że gra za 3,8€ ale prawie po 3 latach 2 miejsce na steam? A DLC 19 miejsce. Na steamcharts liczba graczy rośnie i myślę że zbliży się do najwyższych pików. o godzinie 11 było 3888 graczy...Dorzucą tą promocją do wyniku kwartalnego.

A Frostpunk też da radę. I przerzucanie się gatunkami i potencjalnymi zasięgami bo survivale to 1 milion a city buildery 0,5...itd nie ma sensu. Gra albo będzie dobra i gracze będą chcieli grać, albo będzie słaba. Póki co zostaje wiara, że 11b wiedzą co robią. Niektórym to wystarcza, innym nie.

Skoro nie było żadnych wyprzedaży w 1 kwartale, w drugim jest już na wszystko www.humblebundle.com/store/sea...

A przy okazji można preorder robić na tower 57

Wywiad z Miechowskim dla miasto gierwww.miastogier.pl/publicystyka.... Pilnuje się bardzo żeby nie zdradzić szczegółów. A najlepszy ostatni akapit i wypowiedź na temat projektu "8"
Cytat:
Projekt ma tytuł „8” ale to tylko po prostu numer naszej kolejnej gry, a nie finalny tytuł. Nic więcej nie powiem oprócz tego, że Artur dostał zupełną swobodę do wymyślenia gry i zaproponował taki pomysł, że urwało nam dupy z korzeniami!

CIG i słabsze recenzje Snipera, ciągną dzisiaj spółki gamingowe w dół...A na steam spy Beat cop ma już 23k sprzedanych kopii https://steamspy.com/app/461950.

Nie minęły 24 godziny, a odtworzenia trailera frostpunka tylko na youtube przekroczyły 100k. Do premiery jeszcze dużo brakuje a o tytule już robi się bardzo głośno. To budujące. Jestem też bardzo ciekaw gameplaya bo z jednej strony silne nawiązania do Twom w pomyślę na survival są pożądane (gracze domagali się kontynuacji) z drugiej strony boję się syndromu, "że to już było".

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 17 maja 2019 12:05:06
Liczba wpisów: 44
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,340 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d