pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

generation

generation

Ostatnie 10 wpisów
No niestety jest tak jak jest ale pamiętaj, że fora internetowe to nie jest najlepszy sposób na komunikację z inwesotrami. Jakieś generalne info ewentowe to tak. Info o strategii to tylko przez GPW. Pozostałe info to raczej na spotkaniu face 2 face.

Jak mówiłem, jeśli są uwagi do strony to do Binary Helix muśisz pisać. Tutaj nikt z firmy nie śledzi.

Chcesz wiedzieć o projektach poprzednich prezesa to zadzwoń do niego a powiem ci że będziesz mocno żdziwiony bo on zrobił ich sporo i ma nawet kilka patentów. Wiem bo to sprawdzałem. Jeśli ktoś ma hobby i karate ćwiczy to czy to coś złego?

Polecam kontakt z firmą. Tutaj o spółce nikt wiele więcej od ciebie nie wie a szkoda bo brak wiedzy prowadzi do braku działania. Binary nie odmawia pomocy inwestorów.

Potwierdzam jest facebook.

Piszcie tam to prędzej otrzymacie odpowiedź.

Skąd macie info o przejęciu pakietu Prezesa przez Satus jeśli coś nie wypali bo nie ma tego ani w prospekcie ani w żadnych innych dokumentach?

Panowie spółka mieści się w Tychach. Jako akcjonariusze maci prawo się tam umówić i pojechać. Podaję adres spółki: ul.Mikołowska 97 43-100 Tychy Tel: +48 (32) 227 99 54

Czasami prezes jest w Warszawie.

Topfacet ma racje, większość info jest w raportach kwartalnych.

Kolegoo nemooo jak chcesz wiedzieć czym się spółka obecnie zajmuje pojedź i porozmawiaj z Prezesem lub prokurentem. Nie pisz na forum bo to nie ma sensu ponieważ tutaj są tylko akcjonariusze na tym forum. Przy okazji zobaczysz biuro. Do Tychów jest pociąg raz na godzinę od poniedziałki do piątku. W niecałe 3h jesteś na miejscu. Odbierze cie ktoś lub możesz podjechać taksówką. Dowiesz się dokładnie czym się spółka zajmuje i na jakim projekcie się skupia.

Dowiesz się dlaczego strona jest w j. japońskim i dlaczego tak jest i dlaczego zrobili przede wszystkim stronę w tym języku a w niemieckim jeszcze nic nie ma. Jeśli masz podpisaną klauzulę o zachowaniu poufności to wszystkie info otrzymasz ale nie emailem. Jeśli masz sugestie co do strony to pisz na biuro@binaryhelix.eu. Oni na pewno uwagi twoje potraktują poważnie.

W spółce BHX Prezes jest bardzo otwarty i często spotyka się z inwestorami.

Dowiesz się co się dzieje ze stroną bo pamiętam, że ją krytykowałeś. Powstaje lub powstał facebook dlatego prośba do was byście wy i wasi znajomi kliknęli lubię to. Widać że pracują na pozycjonowaniu strony i tutaj możemy im pomóc a zatem Panowie i Panie klikamy ;)

Co do wiatraków to wiatrak wiatrakowi nie równy ale to również należy skonsultować z głównym konstruktorem czyli z Prezesem. Na tym forum nie ma przedstawicieli spółki. Są tylko akcjonariusze o ile się nie mylę po ilości różnych nicków jest tutaj około 20 inwestorów.

Ja w Tychach byłem. Mają biuro czyste, skromne, każdy wita inwestorów. Pracownicy są mili. Może jak byśmy się jakoś zorganizowali to może byłaby możliwość Prezesa zaprosić do Warszawy lub gdzieś indziej lub pojechali do Tychów by się spotkać i porozmawiać w szerszym gronie o spółce, planach etc. co wy na to?

Free float jest o połowę mniejszy niż na 11 bit. Dlaczego podałem tą spółkę jako przykład, ponieważ uważam że zarobić się tutaj udało tym co wychodzili po 10-15 dokładnie tak samo jak na 11bit. Tym co poczekają albo teraz kupią i poczekają również się uda zarobić. W tym roku będzie kolejna podwyżka ceny prądu, na bank, potem będę kolejne i ludzie przełamią się. Zobaczą że TV i AGD z certyfikatem A+++++++ nie da im oszczędności jeśli nie mają całej sieci elektrycznej zoptymalizowanej i zaczną kupować urządzona które będą im się zwracały w 18-24 miesięcy. Im droższy prąd tym droższe urządzenie ponieważ klient może zaoszczędzić więcej. Koszty chipsetu jest raczej stały a w masowej produkcji powinien nawet tanieć. Poza tym UE wymusza na wszystkich Państwach członkowskich obniżenie zużycia CO2 do 2050 o 90%. No z reduktorem na pewno oszczędzimy 20-30%. Zostaje pozostałe 60-70%. Lepsze to niż płacić ogromne kary.

Binary to nie tylko firma sprzedająca reduktory ale tym co chcą się wgłębić w tą spółkę sugeruję odwiedzenie ich stonki: www.binaryhelix.eu

Tym co nie rozumieją businessu również sugeruję odwiedzić ich stronkę.

Musicie zrozumieć że proces budowania klienteli również trwa gdyż większość osób chce urządzenie testować a dopiero po testach decydują się na zakup. Wiecie jest wiele urządzeń z Chin, które są skonstruowane do oszukiwania liczników prądu a za to płaci się ogromne kary! Oszukiwanie licznika a optymalizacje zużycia energii to 2 kompletnie różne sprawy! Polska to nie Afryka, większość liczników potrafi takie oszustwa wyłapać. W USA produkowane są takie reduktory i firmy zaznaczają, że to są urządzenia dla gospodarstw domowych i małych firm a w rzeczywistości to jest wałek! Po kontrolach okazuje się że reduktor zamienia energię indukcyjną w energię pojemnościową, którą stare liczniki nie wykrywają. W USA rząd popierał rozwiązanie polegające na oszczędzaniu zużycia energii elektrycznej póki się nie okazało że po licznych kontrolach wykazano ponad pomiarowy pobór prądu. Same kary są stosunkowo małe ale za każdy ponad pomiarowy pobór prądu ludzie musieli płacić ogromne $$!

Najwyrażniej ten co sprzedaje spółkę kompletnie przestraszył się kryzysu albo nie rozumie co ta społka produkuje.

O ile mnie wiadomo cena prądu idzie do góry. A zatem sprzedając urządzenie do jakiekolwiek frimy bada się zużycie prądu. Następnie pokazuje się tej firmie że oszczędzają 30% na podstawie testów. Stawia się reduktor który chodzi pare dni i gotowe! Dane są dostępne online ponieważ każdy z tych reduktorów podaje dane co 1 min.

Powiedzmy że dana fabryka lub kopalnia potrzebuje 150MW. 1 kWh to koszt około 40gr. 1MWh = 1000KWh * 40gr = 400PLN * 150=60000PLN. Tyle średniej wielkości fabryki chodzące dzień i noc wydają na miesiąc.

W 12 miesięcy 12*60000PLN=720000PLN

Oczywiście nie wszystko da się zredukować ale zakładając że reduntor zredukuje zyżycie prądu o 17% optymalizując napięcie a co zatym przestanie nam się marnować prąd poprzez ubytek termiczny to mamy w jeden rok 17% * 720000PLN = 122400PLN.

Z reguły jak się inwestuje to ROI powinna wynosić maximum 5 lat. Binary Helix gwarantuje zwrot w 18 do 24 miesięcy ( 1,5-2 lat ) a zatem oszczędności ich klientów powinny być pomniżone przez 1,5 lub 2 lata i tyle mogą wyciągnąć z każdego urządzenia.

Ceny ich urządzeń są podane na stronie. Na pewno należy liczyć na to że 30-50% to marża!

Rynek prądu ma być niebawem uwolniony a więc i marże pójdą do góry. Sprzedaż reduktorów to nie wszystko bo przycież trzeba administrować cały system, dokonywać napraw a takie usługi są dosyć drogie. Szkolenie ludzi w dużych firmach które nie chcą zlecać doglądanie sprzętu również jest drogie!

Przypominam również że akcji B,C,D jest na rynku zaledwie 13,3%. Reszta jest w rękach CEO i Status Venture. Akci na rynki po obecnej cenie jest na 443321 akcji. Przy obecnej cenie 1 PLN od akcji wystarczy 443321PLN by wszystko wykupić. Jest to bardzo mało $$. Wysyoać się muszą ci co kupowali po 10-15PLN tak jak kolega topfacet wspominał.

Jeśli ktoś inwestował oszczędności rodzinne z zamiarem szybkiego zarobku to niestety na takich spółkach się sparzy. To samo było z CI jak tylko wchodziło. Kurs tuż przed kryzysem zjechał o 30-50% od ceny debiutu. A potem to już pewnie znacie zakończenie po GW1 a potem GW2. Tu widzę tą samą analogię. Jedno mi się podoba, robienie gier na zlecenie nie jest najlepszym wyjściem i dobeze że z tego zrezygnowali. Część studiów notowanych na NC nadal robi gry pod zamówienie, które co prawda odnoszą sukces ale samo studnio jest graczon kompletnie mało znane.

Czyli jednym słowem plany powinny zostać zrealizowane. Niestety nie będzie więcej $$ niż ostrożne szacunki ale wiece, teraz PS Vita, poten nintendo itp. Robią gry, sprzedają je, mało mają kredytów.

Najważniejsze że jest dyskusja i info na temat gier z BT. Jeszcze jest za wszcześnie na kokosy. To nie te czasy że wystarczy by spółka zarobiła 70000pln na Newconnecie by jej kurs poszybował o kilkaset % tak jak np na smokershop.

Trzeba czekać i przyglądać się jak realizują strategię. Uważam że BT powinien przyjąć strategię podobną do CI gdzie prezes unika podawania prognoz finansowych. Co prawda BT nie jest spółką z hitem ale robi gry i je sprzedaje. Z czasem zostanie zauważony i zapewne tak jak z CDRED czy CI potrwa to jakieś 5-10 lat.

O ile wiem to PS vita sprzedała do kończa stycznia 1.2 miliona sztuk!
venturebeat.com/2012/02/28/son...

Czy to mało?!

Oczywiście zgadzam się z jednym że jeszcze jest mało gier ale to szansa dla takich gier jak A-men.

Oto następny artykuł ( niestety po angielsku ) mówiący o tym że chcą sprzedać 12.4 miliona konsol w 2012 po obniżce ceny do $180 ( chodzi o wersję bez 3G która obecnie kosztuje $250). W każdym razie sprzedaż PS vita w Japonii była dobra. Wiem że gra się podoba Japończykom a to najbardziej wybredny rynek nie rozumiejący produktów z Europy czy USA.

www.gamespot.com/news/ps-vita-...

Pamiętacie o planach żeby sprzedać jakieś 150000-200000 szt gry? To oznacza że 12,5%-16% zakładano że minimum tyle osób spośród 1200000 kupi tą grę. Czy to jest awykonalne?

Wydaje mi się że przyczyna zjazdu kursu leży gdzie indziej. Ktoś sypie akcjami i tyle. Dopóki się nie wyprzeda to kurs nie odbije. Żadna analiza techniczna tu niestety nie pomoże. Trzerba z boku siedzieć i obserwować.


Już znalazłem odpowiedź na moje pytanie. Sugeruję obejrzeć : www.tvncnbc.pl/11185615,0,0,1,...

Chcą sprzedać około 150000-200000 sztuk Asalt Armies. W UE i USA gra będzie miała nazwę A-Men ponieważ lepiej się może sprzedać. Koszt gry w Japonii około 25USD a w UE i USA 20USD. Gra będzie sprzedawana online. Z reguły takie firmy jak Appstore, Andriod pobierają około 30% prowizji. Zapewne PS pobierze tyle samo. Przychody wyniosą 2100000USD*3pln=6300000pln.

To brzmi całkiem dobrze.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Dołączył: 27 grudnia 2010
Ostatnia wizyta: 6 marca 2013 22:12:52
Liczba wpisów: 128
[0,04% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,762 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +82,47% +16 494,39 zł 36 494,39 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d