14 listopada zapraszamy na III edycję Gaming na Giełdzie

W konferencji udział wezmą przedstawiciele takich spółek jak Starward Industries, Bloober Team, Juggler Games, 11 bit studios oraz specjaliści rynku kapitałowego. Tym razem prelegenci postarają się odpowiedzieć na pytanie "Czy Patriotyzm w grach się sprzedaje".

Gaming,Giełda,gry,starward

Gaming na Giełdzie poświęcony jest również zagadnieniom związanym z inwestowaniem w dynamicznie rozwijający się rynek gier.

14 listopada o godzinie 16:30 rozpocznie się trzecia edycja darmowej konferencji Gaming na Giełdzie, współorganizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie oraz agencję Strict Minds. Tym razem prelegenci postarają się znaleźć odpowiedź na pytanie „Czy Patriotyzm w grach się sprzedaje”. W trakcie paneli poruszone będą tematy patriotyzmu, symboli oraz kultury narodowej pojawiających się w grach komputerowych.

– Kultura jest niezwykle ważnym źródłem inspiracji dla game developerów. Jako spółka, która tworzy grę jednego z najwybitniejszych polskich twórców – Stanisława Lema – doskonale zdajemy sobie sprawę z jak dużą odpowiedzialnością należy podchodzić do tematu czerpania z dorobku kulturowego. Cieszy nas to, że będziemy mieli okazję pokazać swój punkt widzenia na temat – opowiada Marek Markuszewski, prezes Starward Industries, głównego partnera wydarzenia. – W trakcie konferencji przekażemy kolejne szczegóły dotyczące naszego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że pozytywnie zaskoczą wszystkich uczestników – dodaje.

>> Zapisy na III edycję Gaming na Giełdzie prowadzone są TUTAJ

Gaming na Giełdzie poświęcony jest również zagadnieniom związanym z inwestowaniem w dynamicznie rozwijający się rynek gier. Dwie dotychczasowe edycje zgromadziły ponad 350 odwiedzających, a wśród gości byli przedstawiciele czołowych polskich firm w branży gamingowej. Konferencja otrzymała patronat honorowy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Patroni medialni: StockMarket, Graczpospolita.pl, Polski Gamedev, ISB News, Longterm oraz StockWatch.pl.

Główny Partner: Starward Industries

Partnerzy: Fundacja Indie Games Polska, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Bloober Team, Juggler Games, Moonlit, Draw Distance.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)
  • Celon Pharma uzyskała patent w Japonii Polski producent leków uzyskał patent w Japonii obejmujący inhibitory kinazy PI3K oraz ich zastosowanie w leczeniu chorób o podłożu immunologicznym, chorób zapalnych oraz w terapiach onkologicznych.
  • Braster: Jest ryzyko nieterminowej spłaty zobowiązań z tytułu obligacji Braster ocenia, iż istnieje wysokie prawdopodobieństwo braku terminowej spłaty przez spółkę całości lub części zobowiązań przypadających na 1 marca 2020 r., a wynikających z obligacji serii A, tj. iż spółka nie będzie w stanie dokonać wypłaty odsetek oraz częściowego wykupu obligacji w łącznej kwocie 1.017.188 zł, podała spółka. W konsekwencji zarząd planuje opublikowanie ogłoszenia o zwołaniu zgromadzenia obligatariuszy, którego porządek obrad obejmować będzie m.in. poinformowanie obligatariuszy o bieżącej sytuacji spółki, realizowanych przez spółkę procesach oraz podjęcie stosownych uchwał w zakresie zmiany warunków emisji obligacji serii A.
  • Grupa Azoty Polyolefins podwyższy kapitał o 132 mln zł Akcjonariusze Grupy Azoty Polyolefins - spółki zależnej Grupy Azoty i ZCh Police - zdecydowali podczas nadzwyczajnego walnego zgromadzenia o podwyższeniu kapitału zakładowego o 131,9 mln zł.
  • Koronawirus kładzie się cieniem na giełdach, w grze KGHM i Libet Strach przed koronawirusem wrócił. Obawy o ekonomiczne konsekwencje epidemii psują we wtorek nastroje na światowych giełdach. Lekko traci też GPW.
  • UE dodała Kajmany, Palau, Panamę i Seszele do listy rajów podatkowych

    Ministrowie finansów Unii Europejskiej zaktualizowali unijną listę rajów podatkowych, dodając do niej cztery państwa: Kajmany, Palau, Panamę i Seszele. Państwa te nie wprowadziły w wyznaczonym terminie zmian w swoim prawodawstwie.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR