3 czerwca rusza IV edycja konferencji Gaming na Giełdzie

Już za niecały tydzień, w dniach 3-4 czerwca odbędzie się czwarta edycja konferencji Gaming na Giełdzie – tym razem w wersji online. Podczas wydarzenia organizowanego przez Strict Minds we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie oraz redakcjami PolskiGamedev.pl i StockWatch.pl będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób światy gier, marketingu oraz biznesu współtworzą najbardziej dynamicznie rozwijającą się branżę na świecie.
gaming,giełda,konferencja,newconnect,symulatory,akcje

IV edycja Gaming na Giełdzie ruszy już 3 czerwca.

Tegoroczna edycja ze względów bezpieczeństwa odbywa się w trybie online. Wydarzenie podzielone jest na dwie części. Pierwsza jest poświęcona tematyce inwestowania w rynek gier. Druga skupia się tematycznie wokół pytania „Symulatory – fenomen czy chwilowy trend?”.

W środę 3 czerwca przyjrzymy się inwestowaniu w gry i kondycji spółek notowanych na NewConnect i GPW, natomiast w czwartek 4 czerwca porozmawiamy o grach próbujących jak najwierniej oddać przyjemności życia codziennego. Wśród prelegentów znajdą się reprezentanci odnoszących sukcesy spółek, takich jak PlayWay, Creepy Jar, Moonlit czy Kool2Play, a także analitycy giełdowi.

Część pierwsza rozpocznie się od debaty „GPW o Gamingu”. Prowadzący Albert Longterm Rokicki porozmawia na ten temat z przedstawicielami Bloober Team oraz Kool2Play, analitykami giełdowymi oraz ekspertem GPW. Następnie ruszy webinar „Źródła informacji na temat spółek gamingowych”, prowadzony przez reprezentanta IPOPEMA.

Na drugi dzień zaplanowane jest danie główne czerwcowego wydarzenia. Podczas serii trzech paneli dyskusyjnych 15 zaproszonych gości przybliży słuchaczom symulatory – trend, który zaczyna dominować krajową produkcję gier. Startujemy w czwartek, 4 czerwca o godzinie 18:00, prowadzi Mateusz „Papkin” Witczak, redaktor naczelny portalu PolskiGamedev.pl. Wśród gości znajdziecie specjalistów ze świata gier, w tym reprezentantów Creepy Jar, PlayWay, Moonlit i Movie Games, oraz redaktorów renomowanych polskich serwisów. Twórcy gier rzucą światło na zagadnienia związane z promocją symulatorów i wishlistami, opowiedzą o budowaniu komunikacji z inwestorami oraz zastanowią się, kto jest targetem symulatorów i czy symulator musi być kontrowersyjny.

Organizatorzy: Strict Minds

Współorganizatorzy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, PolskiGamedev.pl, StockWatch.pl.

Patroni: ISB NEWS, Stockmarket, Graczpospolita, Albert Longterm Rokicki, IZFiA

Partnerzy: Bloober Team, Creepy Jar, Detalion, Forestlight Games, Frozen District, Fundacja Indie Games Polska, Kool2Play, Moonlit, PlayWay, Polyslash, Simteract

Start: środa, 3 czerwca, godz. 14:00 oraz czwartek 4 czerwca, godz.18:00

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR