All In! Games: Premiera Ghostrunnera wyznaczona na 27 października

Omawiane walory: ,

Premiera gry "Ghostrunner" została ustalona na 27 października 2020 r., podał All In! Games. Kurs akcji studia One More Level, odpowiedzialnego za grę, spada w wtorek o 16:30 o ponad 8 proc., a za jeden walor płacono 10,40 zł.

ghostrunner, one, more, level, all, in, games, gra, gaming, premiera,

Fot. One More Level

– W tym terminie gra zadebiutuje globalnie, na platformach PC (Steam, Epic Games Store i GOG), PlayStation 4 oraz Xbox One. Wydanie gry na ewentualne dodatkowe platformy zostanie ogłoszone w terminie późniejszym – czytamy w komunikacie.

Gra tworzona jest przez krakowskie studio One More Level we współpracy z 3D Realms i Slipgate Ironworks, natomiast wydana zostanie przez spółkę oraz włoskiego wydawcę 505 GAMES SPA. Regularna cena została ustalona na poziomie 29,99 USD/ 29,99 euro / 24,99 GBP.

Ghostrunner to gra akcji osadzona w cyberpunkowym świecie, w której rozgrywka opiera się na mechanice one-hit-one-kill.

Do dnia publikacji niniejszego komunikatu Ghostrunner został dodany do tzw. listy życzeń na platformie Steam przez 461 710 użytkowników. Wynik ten świadczy o sporej popularności tego tytułu i plasuje Grę w czołowej piętnastce najbardziej oczekiwanych premier na świecie.

All In! Games to notowany na GPW wydawca gier komputerowych. Zastąpił na rynku głównym giełdy spółkę Setanta.

One More Level, jeszcze jako Laser-Med zadebiutował na rynku NewConnect w 2012 roku. Obecnie spółka jest studiem game developerskim oraz wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT aigames, ONEMORE, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • Wielki przegląd spółek gamingowych [ANALIZA TECHNICZNA]

  Dzieje się na akcjach giełdowych producentów gier wideo. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku przygotował przegląd 11 najciekawszych pod kątem technicznym spółek z branży i nakreślił scenariusze bazowe na najbliższe tygodnie.

 • 5 najbardziej oczekiwanych polskich gier według wishlist Steama

  W Polsce co roku powstają setki gier wideo, ale tylko garstka z nich osiąga prawdziwy międzynarodowy sukces. Swoistym papierkiem lakmusowym, czy gra wzbudza zainteresowanie wśród graczy są wishlisty Steam. StockWatch.pl sprawdził, na jakie polskie produkcje czekają gracze z całego świata.

 • 6 giełdowych producentów gier z najciekawszymi premierami na 2020 rok

  Hossa wśród producentów gier wideo trwa w najlepsze, a nowe rekordy dosłownie wiszą w powietrzu. Według wyliczeń StockWatch.pl, w 2020 r. polskie studia planują wypuścić na rynek kilkaset tytułów. Wśród nich jest kilka produkcji, które będą budzić olbrzymie emocje wśród inwestorów.

 • 5 najważniejszych premier giełdowych producentów gier w 2019 r.

  Przed nami najgorętszy okres premier na rynku gier. Jeszcze w tym roku giełdowe studia wydadzą ok. 30 tytułów. StockWatch.pl sprawdził, wobec których gier eksperci i inwestorzy mają największe oczekiwania. 

 • Polskie gry na gamescom 2019 [ZDJĘCIA]

  W Kolonii trwa okrągła 10. edycja targów elektronicznej rozrywki gamescom. Redakcja StockWatch.pl odwiedziła polskie stoiska z najciekawszymi grami.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR