Bloober Team ma umowę na dystrybucję gry Blair Witch w Chinach

Omawiane walory:

Bloober Team NA - amerykańska spółka zależna Bloober Team - zawarła umowę licencyjno-dystrybucyjną ze spółką Chongqing Singmaan Technology, na dystrybucję gry "Blair Witch" w wersji cyfrowej w Azji. W piątek kurs spółki walczy o nowe historyczne maksimum.

Bloober, Team, wishlist, Blair, Witch, chiny

(Fot. mat. prasowe)

Gra stworzona przez Bloober Team będzie dostępna na platformy PlayStation 4, Xbox, Nintendo Switch oraz PC na terytorium Chin Kontynentalnych, Hongkongu, Makau i Tajwanu.

– W ocenie emitenta sprzedaż gry będzie mieć wpływ na wyniki finansowe emitenta za rok 2020 i kolejne okresy – czytamy w komunikacie.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

„Blair Witch” zadebiutował w sierpniu ubiegłego roku. Gra zaliczyła najlepsze otwarcie w historii Bloober Team. Obecnie tytuł w serwisie Metacritic ma średnią ocen recenzentów 69/100, natomiast średnia ocen graczy to 6.4/10. Natomiast w serwisie Steam gra ma ponad 2,7 rys. recenzji, z czego aż 81 proc. jest pozytywnych.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r. W piatek rano kurs akcji producenta gier rośnie o 1 proc. do 149,40 zł.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT BLOOBER, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR