StockWatch.pl

BoomBit ruszył z promocją Mighty Heroes w AppStore

Omawiane walory:

19 sierpnia do sklepów Apple i Google trafiła gra Mighty Heroes. Od 22 sierpnia w AppStore trwa promocja najnowszej produkcji BoomBit.

BoomBit, Gra,Mighty, Heroes, iOS, Android

Gra Mighty Heroes (Fot. mat. prasowe)

– Mighty Heroes jest po brzegi wypełnione przepięknie wykonaną treścią. Nasza gra łączy w sobie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne motywy światów fantasy, dzięki czemu gracze od razu poczują się w tym uniwersum jak u siebie w domu – mówi Marcin Olejarz, prezes BoomBit.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Gra od samego początku powstawała jako mobilna karcianka, co oznacza, że wszystkie zawarte w niej rozwiązania oraz mechaniki zostały dostosowane do specyfiki tego segmentu.

– Chcieliśmy, by gra miała swoją premierę wcześniej, natomiast w fazie soft launch cieszyła się na tyle dużą popularnością, że postanowiliśmy przetłumaczyć ją na kilka dodatkowych języków – mówi Hannibal Soares, wiceprezes BoomBit.

BoomBit osiągnął w lipcu przychody na poziomie 4,65 mln zł. To wynik o 19,3 proc. lepszy niż w czerwcu. Wydane przez grupę gry w formule GaaS wygenerowały przychody na poziomie 3,4 mln zł, natomiast pozostałe gry (non GaaS) osiągnęły przychody na poziomie 1,3 mln zł.

BoomBit to producent i wydawca gier mobilnych. Działa na rynku globalnym, produkując gry w formule free-to-play na platformy iOS oraz Android, a także gry na platformę Nintendo Switch. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od maja 2019 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT BoomBit, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • BoomBit odnotował 5,5 mln zł przychodów w sierpniu

  BOOMBIT osiągnął w sierpniu przychody w wysokości 5,5 mln zł, co oznacza wzrost o 17,2 proc. względem lipca. 

 • 14 najciekawszych polskich akcentów na targach gamescom

  Na największych targach gier w Europie zobaczymy ponad 40 oficjalnych stoisk z polskimi grami. Dziesiątki kolejnych firm do Kolonii jedzie na zakulisowe spotkania biznesowe. Wśród nich spora grupa spółek związanych z GPW. StockWatch.pl przygotował zestawienie 14 najciekawszych polskich akcentów na tegorocznym gamescomie.

 • BoomBit zwiększył w lipcu przychody

  BOOMBIT zwiększył przychody m/m o blisko 20 proc. do 4,65 mln zł w lipcu. Grupa przygotowuje się do premier nowych gier GaaS oraz zwiększa wydatki na User Acquisition, co ma umożliwić osiąganie coraz wyższych przychodów w kolejnych miesiącach. Kurs akcji producenta gier rośnie o blisko 4 proc.

 • Kryzys na krajowym rynku IPO. Warszawski parkiet zmierza w stronę kolejnych smutnych rekordów

  Wartość IPO przeprowadzonych na europejskich giełdach w II kwartale wyniosła 11,4 mld euro, co oznacza wzrost o 24 proc. w skali roku i stanowi znaczącą poprawę w stosunku do bardzo słabego poprzedniego kwartału (0,7 mld euro). Wzrost wartości europejskich IPO to przede wszystkim efekt pięciu ofert o wielkości przekraczającej 1 mld euro, które miały miejsce na największych rynkach w Europe. Z kolei na rynku głównym GPW odnotowano pierwszy debiut od lipca ubiegłego roku, wynika z najnowszego raportu "IPO Watch Europe" przygotowanego przez firmę doradczą PwC.

 • BoomBit planuje 3 premiery gier w formule GaaS w III kwartale

  BOOMBIT planuje trzy premiery gier w formule GaaS (Game as a Service) w III kwartale br., wszystkie tytuły są już gotowe, natomiast spółka czeka na właściwy moment, poinformował prezes Marcin Olejarz.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR