BoomBit ruszył z promocją Mighty Heroes w AppStore

Omawiane walory:

19 sierpnia do sklepów Apple i Google trafiła gra Mighty Heroes. Od 22 sierpnia w AppStore trwa promocja najnowszej produkcji BoomBit.

BoomBit, Gra,Mighty, Heroes, iOS, Android

Gra Mighty Heroes (Fot. mat. prasowe)

– Mighty Heroes jest po brzegi wypełnione przepięknie wykonaną treścią. Nasza gra łączy w sobie najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne motywy światów fantasy, dzięki czemu gracze od razu poczują się w tym uniwersum jak u siebie w domu – mówi Marcin Olejarz, prezes BoomBit.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Gra od samego początku powstawała jako mobilna karcianka, co oznacza, że wszystkie zawarte w niej rozwiązania oraz mechaniki zostały dostosowane do specyfiki tego segmentu.

– Chcieliśmy, by gra miała swoją premierę wcześniej, natomiast w fazie soft launch cieszyła się na tyle dużą popularnością, że postanowiliśmy przetłumaczyć ją na kilka dodatkowych języków – mówi Hannibal Soares, wiceprezes BoomBit.

BoomBit osiągnął w lipcu przychody na poziomie 4,65 mln zł. To wynik o 19,3 proc. lepszy niż w czerwcu. Wydane przez grupę gry w formule GaaS wygenerowały przychody na poziomie 3,4 mln zł, natomiast pozostałe gry (non GaaS) osiągnęły przychody na poziomie 1,3 mln zł.

BoomBit to producent i wydawca gier mobilnych. Działa na rynku globalnym, produkując gry w formule free-to-play na platformy iOS oraz Android, a także gry na platformę Nintendo Switch. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od maja 2019 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT BoomBit, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR