Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: BoomBit

 • wczoraj

  Pierwsze takty Boombitu – spojrzenie na wykres

 • 22 maja 2019

  GPW próbuje odrabiać majowe straty, Ten Square Games i Pfleiderer tracą po wynikach

  Po słabszym początku notowań warszawska giełda wyszła na plus, dołączając do grona pozostałych europejskich parkietów. To może zapowiadać nadejście lepszej koniunktury w najbliższych dniach. Dziś w centrum uwagi są spółki publikujące wyniki kwartalne m.in. Ten Square Games, Pfleiderer i Wielton.

 • 16 maja 2019

  Podatek handlowy wraca, Dino i inni detaliści tanieją na GPW

  Akcje Dino Polska tanieją o 5,7 proc., CCC o 5,1 proc., LPP o 4 proc., a Eurocash o 4,5 proc. po decyzji Sądu UE, że podatek handlowy w Polsce był zgodny z unijnym prawem. Nastroje na całym rynku są natomiast mieszane, a warszawski parkiet jest jednym ze słabszych w Europie. Dobrze radzą sobie za to spółki paliwowe.

 • 15 maja 2019

  Nieśmiałe wzrosty na GPW, w grze BoomBit i Play

  Na półmetku maja inwestorzy liczą straty, a indeksy dużych i średnich spółek walczą w okolicach tegorocznych minimów. Szansą na krótkoterminową poprawę sytuacji są publikowane w USA dane makro oraz kontynuacja odbicia na Wall Street.

 • 14 maja 2019

  Wyniki PZU i udany debiut BoomBit przykryły na chwilę temat wojen handlowych

  Debiut BoomBit i wyniki kwartalne spółek chwilowo absorbują uwagę inwestorów, spychając na drugi plan wojny handlowe. Nie ma jednak wątpliwości, że najbliższe losy GPW ściśle są związane z tymi ostatnimi. 

 • BoomBit zadebiutował na GPW z 20-proc. przebitką

  Producent gier w segmencie free to play oficjalnie dołączył do grona spółek publicznych. Blisko 3,2 tys. inwestorów, którzy zapisali się na akcje mają powody do zadowolenia. We wtorek pierwsze transakcje na prawach do akcji BoomBit zawarto po kursie o 20 proc. wyższym niż cena w IPO.

 • 13 maja 2019

  BoomBit zadebiutuje na warszawskiej giełdzie 14 maja

  Na ten debiut z niecierpliwością czeka blisko 3,2 tys. inwestorów, którzy zapisali się na akcje producenta gier. We wtorek Boombit ostatecznie wejdzie na GPW.

 • 29 kwietnia 2019

  BoomBit przydzielił akcje nowym inwestorom

  Na akcje producenta i wydawcy gier mobilnych zapisało się 3.183 inwestorów indywidualnych, a stopa redukcji wyniosła 53,45 proc. Zainteresowanie wśród inwestorów instytucjonalnych było znacznie mniejsze, przez co ostateczna wartość oferty BoomBit wyniosła 35,2 mln zł wobec oczekiwań na poziomie blisko 100 mln zł.

 • 17 kwietnia 2019

  BoomBit sprzeda akcje w IPO po 19 zł za sztukę

  BoomBit uplasował wszystkie akcje nowej emisji po cenie 19 zł za sztukę. Spółka liczyła na dużo więcej, bo zapisy przyjmowano po cenie maksymalnej 35,50 zł. Redukcja w transzy dla inwestorów indywidualnych może wynieść nawet 59 proc.

 • 09 kwietnia 2019

  Darmowe gry, drogie marzenia – omówienie prospektu emisyjnego BoomBit

  Producent i wydawca gier mobilnych wystartował z ofertą publiczną, której wartość może przekroczyć rekordowe jak na branżę 100 mln zł. StockWatch.pl zajrzał do prospektu emisyjnego BoomBita i sprawdził, czy warto wziąć udział w IPO.

 • Rynek główny GPW od ośmiu miesięcy nie odnotował ani jednego IPO

  Wartość pierwotnych ofert publicznych przeprowadzonych na europejskich giełdach w I kw. 2019 r. wyniosła rekordowo niskie 0,7 mld euro - to spadek o 95 proc. w skali roku (13,1 mld euro). W Warszawie odnotowano zaledwie 3 IPO, wszystkie na alternatywnym rynku NewConnect, ich łączna wartość wyniosła 3 mln euro. Oznacza to już drugi kwartał z rzędu bez debiutu na rynku głównym GPW (nie licząc przenosin z NewConnect), wynika z raportu IPO Watch Europe przygotowanego przez firmę doradczą PwC.

 • 08 kwietnia 2019

  BoomBit ustalił cenę maksymalną akcji na 35,50 zł. Wartość oferty może przekroczyć 100 mln zł

  Producent i wydawca gier mobilnych ustalił cenę maksymalną akcji na 35,50 zł/szt. Wartość oferty może zatem przekroczyć 100 mln zł, co sprawia, że IPO BoomBit może być największe w historii polskiej branży gamingowej na GPW.

 • 07 kwietnia 2019

  Szykuje się głośne IPO na GPW. BoomBit dostał zielone światło na debiut

  Warszawska giełda doczekała się pierwszego po dłuższej przerwie dużego IPO. Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny producenta gier mobilnych. Dokument ujrzy światło dzienne w poniedziałek, 8 kwietnia. 

 • 28 września 2018

  8 producentów gier wideo, których wkrótce możemy zobaczyć na giełdzie

  Giełdowa moda na akcje producentów elektronicznej rozrywki trwa w najlepsze i przyciąga kolejne studia. Obecnie o planach wejścia na warszawski parkiet głośno mówi osiem spółek, z czego dwie chcą zadebiutować na głównym rynku.

 • 01 marca 2018

  Aidem Media przejmuje BoomBit Games i planuje debiut na GPW

  Aidem Media, deweloper gier mobilnych, przejął BoomBit Games, międzynarodowego dewelopera i wydawcę gier na platformy mobilne. Spółka planuje zmianę nazwy na BoomBit i zapowiada debiut na warszawskiej giełdzie w II połowie 2018 roku.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku