CI Games ogłosiło datę premiery Sniper Ghost Warrior Contracts

Omawiane walory:

CI Games wyda Sniper Ghost Warrior Contracts 22 listopada tego roku. Najnowsza część snajperskiej serii zadebiutuje równolegle na całym świecie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputery PC.

CI Games, premiera, Sniper, Ghost, Warrior, Contracts, gry

Fot. fb/CI Games

– Premiera najnowszej odsłony Snipera odbędzie się w gorącym okresie przedświątecznym. To globalna data premiery zarówno na konsole jak i na komputery PC. Będziemy z nią dobrze widoczni na półkach sklepów na całym świecie, poprzez naszą własną dystrybucję w USA oraz sieć międzynarodowych partnerów dystrybucyjnych. Tego dnia grę będzie można również kupić w kanałach cyfrowych. Szacujemy, że już w ciągu pierwszego roku sprzedaży właśnie z nich pochodzić będzie większość naszych zysków – mówi Marek Tymiński, prezes CI Games.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

CI Games będzie samodzielnie dystrybuował grę w Stanach. W pozostałych krajach będzie współpracował z dystrybutorami. Kluczowym partnerem spółki w tym obszarze jest Koch Media, które odpowiada za dystrybucję gry m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii, Hiszpanii i we Włoszech.

Sniper Ghost Warrior Contracts ma wprowadzić snajperską serię CI Games na nowe tory, oferując scenariusze oparte na misjach – tytułowych kontraktach. Otwarte misje będzie można wykonywać wielokrotnie na różne sposoby, które będą wynagradzać planowanie, jak i szybkie, taktyczne myślenie w obliczu wyłaniających się przeciwników.

CI Games to producent i dystrybutor gier komputerowych, notowany na GPW od 2007 r. (początkowo jako City Interactive).

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT CIgames, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR