Draw Distance rozpoczął kampanię gry Serial Cleaners, debiut w 2021 r.

Omawiane walory:

Draw Distance rozpoczął oficjalną kampanię promocyjno - marketingową nowej gry "Serial Cleaners", której debiut na platformach PC oraz konsolach planowany jest na 2021 r.

ddistance, akcje, gaming, gry, premiera, serial, cleaners,

Źródło: Draw Distance/fb

– Otwarcie przedmiotowej kampanii nastąpi na wydarzeniu FGS Showcase, w ramach Future Games Show, organizowanym przez brytyjskie wydawnictwo Future (m.in. GamesRadar, PC Gamer, EDGE), gdzie zaprezentowany zostanie pierwszy teaser gry, jak również dodatkowe materiały graficzne – czytamy w komunikacie.

W miniony weekend aktywowana została także strona gry w sklepie cyfrowym Steam.

– Zarząd spółki zakłada, że premiera gry będzie miała miejsce w 2021 r., a ukaże się na platformach PC oraz konsolach (w tym nie wyklucza się wydania gry również w wersji na konsole nowej generacji) – czytamy także.

Gra „Serial Cleaners” będzie łączyć w sobie elementy gry skradankowej, szybkiej akcji i multiwątkowej historii mafii, inspirowanej kultowymi serialami telewizyjnymi i filmami ostatniej dekady minionego wieku. Akcja gry zostanie osadzona w Nowym Jorku lat 90. XX wieku. Gracze wcielą się w czworo profesjonalnych czyścicieli miejsc zbrodni, których zadaniem będzie pozbywanie się zwłok, usuwanie krwi i dowodów przestępstw. Na miejscu czyha jednak policja patrolująca teren, zadaniem graczy będzie więc takie zaplanowanie działań, aby przechytrzyć funkcjonariuszy i nie dać się złapać. Decyzje graczy będą również wpływać na rozwój fabuły. „Serial Cleaners” to kolejna odsłona serii gier, której pierwsza część – „Serial Cleaner” – znalazła ponad milion użytkowników na wszystkich platformach od premiery w połowie 2017 rok.

Draw Distance (poprzednio iFun4all) to niezależny producent gier wideo z Krakowa, specjalizujący się w produkcji multiplatformowych tytułów z gatunku action-adventure. Spółka powstała w 2009 roku i jest notowana na NewConnect. Największym akcjonariuszem jest grupa kapitałowa Bloober Team.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT DDISTANCE, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
  • Draw Distance sprzedał prawa opcji do Serial Cleaner na rzecz Sony Pictures

    Draw Distance podpisał umowę z Sony Pictures Television Inc. na udzielenie amerykańskiemu producentowi na wyłączność prawa opcji do nabycia autorskich praw majątkowych swojej najpopularniejszej gry - Serial Cleaner. Sony planuje stworzyć na podstawie tej gry serial animowany. Kurs akcji producenta gier wystrzelił w poniedziałek rano o 18,75 proc., a za jedną akcję płacono 2,85 zł.

  • 5 najważniejszych premier giełdowych producentów gier w 2019 r.

    Przed nami najgorętszy okres premier na rynku gier. Jeszcze w tym roku giełdowe studia wydadzą ok. 30 tytułów. StockWatch.pl sprawdził, wobec których gier eksperci i inwestorzy mają największe oczekiwania. 


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR