Draw Distance rozpoczął kampanię gry Serial Cleaners, debiut w 2021 r.

Omawiane walory:

Draw Distance rozpoczął oficjalną kampanię promocyjno - marketingową nowej gry "Serial Cleaners", której debiut na platformach PC oraz konsolach planowany jest na 2021 r.

ddistance, akcje, gaming, gry, premiera, serial, cleaners,

Źródło: Draw Distance/fb

– Otwarcie przedmiotowej kampanii nastąpi na wydarzeniu FGS Showcase, w ramach Future Games Show, organizowanym przez brytyjskie wydawnictwo Future (m.in. GamesRadar, PC Gamer, EDGE), gdzie zaprezentowany zostanie pierwszy teaser gry, jak również dodatkowe materiały graficzne – czytamy w komunikacie.

W miniony weekend aktywowana została także strona gry w sklepie cyfrowym Steam.

– Zarząd spółki zakłada, że premiera gry będzie miała miejsce w 2021 r., a ukaże się na platformach PC oraz konsolach (w tym nie wyklucza się wydania gry również w wersji na konsole nowej generacji) – czytamy także.

Gra „Serial Cleaners” będzie łączyć w sobie elementy gry skradankowej, szybkiej akcji i multiwątkowej historii mafii, inspirowanej kultowymi serialami telewizyjnymi i filmami ostatniej dekady minionego wieku. Akcja gry zostanie osadzona w Nowym Jorku lat 90. XX wieku. Gracze wcielą się w czworo profesjonalnych czyścicieli miejsc zbrodni, których zadaniem będzie pozbywanie się zwłok, usuwanie krwi i dowodów przestępstw. Na miejscu czyha jednak policja patrolująca teren, zadaniem graczy będzie więc takie zaplanowanie działań, aby przechytrzyć funkcjonariuszy i nie dać się złapać. Decyzje graczy będą również wpływać na rozwój fabuły. „Serial Cleaners” to kolejna odsłona serii gier, której pierwsza część – „Serial Cleaner” – znalazła ponad milion użytkowników na wszystkich platformach od premiery w połowie 2017 rok.

Draw Distance (poprzednio iFun4all) to niezależny producent gier wideo z Krakowa, specjalizujący się w produkcji multiplatformowych tytułów z gatunku action-adventure. Spółka powstała w 2009 roku i jest notowana na NewConnect. Największym akcjonariuszem jest grupa kapitałowa Bloober Team.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o DDISTANCE)

 • Draw Distance planuje pozyskać 4,5 mln zł z publicznej emisji akcji Krakowskie studio planuje pozyskać do 4,5 mln zł poprzez emisję do 2,25 mln akcji serii C w drodze subskrypcji otwartej. Środki z emisji zostaną przeznaczone na realizację projektów studia, w tym największej gry w historii spółki pod nazwą kodową Project Cardinal, wzmocnienie zespołów produkcyjnego i marketingowego oraz realizację projektu badawczo-rozwojowego opracowywanego w ramach GameInn.
 • Draw Distance: Project Cardinal pozwoli nam przejść do wyższej ligi gamedevu

  Gościem środowego czatu inwestorskiego StockWatch.pl był Michał Mielcarek, prezes spółki Draw Distance. Tematem spotkania było omówienie bieżącej działalności, najnowszych zapowiedzi, oraz planów na najbliższą przyszłość.

 • Draw Distance zrobi kolejną grę z Paradox Interactive

  Producent gier wideo z Krakowa poinformował o podpisaniu umowy ze szwedzkim wydawcą Paradox Interactive AB na nowy projekt o nazwie kodowej Project Cardinal.

 • Draw Distance zamknął 2020 r. na plusie. Kurs akcji rośnie w dwucyfrowym tempie

  Notowany na NewConnect producent gier wideo zanotował ponad 3,3 mln zł przychodów ze sprzedaży i 635 tys. zł zysku netto. Spółka podała, że dwie gry na licencji „Vampire: The Masquerade” o podtytułach „Coteries of New York” i „Shadows of New York” sprzedały się łącznie w ponad 95,5 tys. egzemplarzy. W piątek kurs akcji Draw Distance rośnie o ponad 11 proc.

 • Wielki przegląd spółek gamingowych [ANALIZA TECHNICZNA]

  Dzieje się na akcjach giełdowych producentów gier wideo. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku przygotował przegląd 11 najciekawszych pod kątem technicznym spółek z branży i nakreślił scenariusze bazowe na najbliższe tygodnie.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR