Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Gaming na Giełdzie: Czy sprzedaż Nintendo Switch pobije rekord wszechczasów?

Opublikowano: 2019-06-05 17:32:34

W poniedziałek, 17 czerwca zapraszamy na II edycję Gaming na Giełdzie. Tym razem reprezentanci takich spółek jak: Bloober Team, Kool2Play, 7Levels, QubicGames czy Movie Games wraz z przedstawicielami rynku kapitałowego spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy sprzedaż konsoli Nintendo pobije rekord wszechczasów?

Druga edycja Gaming na Giełdzie odbędzie się 17 czerwca.

Tematem przewodnim spotkania będzie konsola Nintendo Switch, wypuszczona na rynek w marcu 2017 roku i bijąca od wtedy rekordy popularności (dotychczasową sprzedaż szacuje się na 35 milionów egzemplarzy). Przedstawiciele branży wytłumaczą, czym spowodowany jest jej fenomen oraz podpowiedzą, w jaki sposób można go wykorzystać.

Cykl konferencji Gaming na Giełdzie poświęcony jest zagadnieniom związanym z inwestowaniem w dynamicznie rozwijający się w Polsce rynek gier. Powstał w odpowiedzi na potrzebę, aby dzielić się wiedzą z tego zakresu. Wielu inwestorów wciąż postrzega gry jako prostą rozrywkę, coś przeznaczonego wyłącznie dla młodzieży. Tymczasem rynek gier stanowi obecnie bardzo poważną dziedzinę inwestycji, do tego prężnie się rozwijającą.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęły Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Wydarzenie jest skierowane do: inwestorów indywidualnych, inwestorów instytucjonalnych, akcjonariuszy spółek gamingowych, prasy i telewizji.

Data i lokalizacja: 17 czerwca 2019, godzina 16, Sala Notowań GPW w Warszawie, ul. Książęca 4.

Zapisy możliwe są przez stronę evenea.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)

 • Tylko innowacje pozwolą sprostać nowym regulacjom emisji spalin

  Dzięki produkowanym w Polsce nowoczesnym katalizatorom ekologiczne mogą być także silniki diesla. Co roku z powodu chorób wywołanych zanieczyszczeniem powietrza w UE umiera około 400 tys. osób. Normy dotyczące ograniczenia szkodliwych substancji w powietrzu ustanowione przez KE przekracza 23 z 28 krajów członkowskich. 

 • Nawet 300 firm może liczyć na rekompensaty za koszty uprawnień do emisji CO2 Rząd przyjął projekt ustawy

  Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii (MPiT) poinformowało, że projekt ustawy o systemie rekompensat dla sektorów i podsektorów energochłonnych został przyjęty przez rząd. Około 300 przedsiębiorstw z branż energochłonnych, takich jak chemiczna, hutnicza czy papiernicza, będzie uprawnionych do uzyskania rekompensat za koszty uprawnień do emisji CO2, zawarte w cenie energii.

 • Draghi dał impuls do wzrostów na GPW, CD Projekt zawraca z okolic 200 zł

  Jedna sugestia cięcia stóp procentowych przez ECB, jaka popłynęła z ust Mario Draghiego wystarczyła, żeby poranne spadki na giełdach zamieniły się we wzrosty. Niepewność co do wyników posiedzenia Fed jednak stanowi poważną przeszkodę w drodze do silnych zwyżek. Na GPW w centrum uwagi m.in. CD Projekt i Elektrobudowa.

 • Bogdanka wypłaci 0,75 zł dywidendy na akcję za 2018 r.

  Akcjonariusze Lubelskiego Węgla Bogdanka zdecydowali o przeznaczeniu 25,51 mln zł z zysku netto na dywidendę, tj. o wypłacie 0,75 zł na akcję.

 • Bloober Team chwali się wzrostem zainteresowania po targach E3

  Zdaniem prezesa Bloober Team Piotra Babieno, po prezentacji gry Blair Witch na targach E3 zainteresowanie tytułem jest nawet kilkunastokrotnie większe niż to, które deweloper uzyskał przy premierze Layers of Fear 2. Ponadto zapowiedź Blair Witch pobudziła zainteresowanie partnerów biznesowych dla projektu Medium. Prezes odniósł się również do prowadzonego w spółce przeglądu opcji strategicznych.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku