Gaming na Giełdzie: Czy sprzedaż Nintendo Switch pobije rekord wszechczasów?

W poniedziałek, 17 czerwca zapraszamy na II edycję Gaming na Giełdzie. Tym razem reprezentanci takich spółek jak: Bloober Team, Kool2Play, 7Levels, QubicGames czy Movie Games wraz z przedstawicielami rynku kapitałowego spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy sprzedaż konsoli Nintendo pobije rekord wszechczasów?

Druga edycja Gaming na Giełdzie odbędzie się 17 czerwca.

Tematem przewodnim spotkania będzie konsola Nintendo Switch, wypuszczona na rynek w marcu 2017 roku i bijąca od wtedy rekordy popularności (dotychczasową sprzedaż szacuje się na 35 milionów egzemplarzy). Przedstawiciele branży wytłumaczą, czym spowodowany jest jej fenomen oraz podpowiedzą, w jaki sposób można go wykorzystać.

Cykl konferencji Gaming na Giełdzie poświęcony jest zagadnieniom związanym z inwestowaniem w dynamicznie rozwijający się w Polsce rynek gier. Powstał w odpowiedzi na potrzebę, aby dzielić się wiedzą z tego zakresu. Wielu inwestorów wciąż postrzega gry jako prostą rozrywkę, coś przeznaczonego wyłącznie dla młodzieży. Tymczasem rynek gier stanowi obecnie bardzo poważną dziedzinę inwestycji, do tego prężnie się rozwijającą.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęły Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Wydarzenie jest skierowane do: inwestorów indywidualnych, inwestorów instytucjonalnych, akcjonariuszy spółek gamingowych, prasy i telewizji.

Data i lokalizacja: 17 czerwca 2019, godzina 16, Sala Notowań GPW w Warszawie, ul. Książęca 4.

Zapisy możliwe są przez stronę evenea.pl

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR