GPW zawiesiła obrót akcjami Arts Alliance

Omawiane walory:

Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) podjął uchwałę w sprawie zawieszenia obrotu na rynku NewConnect akcjami Arts Alliance w związku z nieprzekazaniem raportu rocznego za 2018 rok.

– W związku z nieprzekazaniem w trybie i na warunkach obowiązujących w alternatywnym systemie obrotu raportu rocznego za 2018 rok, zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie postanowił zawiesić obrót akcjami emitenta do końca drugiego dnia obrotu następującego po dniu, w którym emitent przekaże do publicznej wiadomości raport roczny za 2018 rok, w trybie i na warunkach obowiązujących w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect – czytamy w komunikacie.

Arts Alliance (dawniej Midven) to notowana na NewConnect grupa kapitałowa składająca się ze spółek gamingowych. W jej skład wchodzą: Kool2Play, Kool Things oraz Prime Bit Games (ostatnia notowana na rynku NewConnect). Strategią działania firmy jest współfinansowanie produkcji gier w ramach synergii w obszarze spółek portfelowych czy też angażowanie się w ciekawe projekty z segmentu gier.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR