Gra Deep Diving VR od Jujubee zadebiutuje 12 września 2019 r.

Omawiane walory:

Jujubee ogłosiło, że ich pierwsza produkcja w świecie wirtualnej rzeczywistości - Deep Diving VR - będzie dostępna w sprzedaży już 12 września br.

Jujubee, premiera, gaming, akcje

Najnowszy projekt Jujubee to gra, która jednocześnie jest produktem edukacyjnym. Gracze będą mogli zanurkować w morzach i oceanach oraz poznać podmorską faunę i florę. Gra jest częścią inicjatywy Games Beyond i ma za zadanie zwiększyć świadomość na temat obecnego stanu oceanów i mórz.

Premiera Deep Diving VR zaplanowana jest na 12 września 2019 r. Gra będzie dostępna na komputery osobiste na platformie Steam w cenie 19,99 USD. Do gry będzie można dokupić płatne DLC w postaci Adventure Packu, którego cena będzie wynosić 7,99 USD. Produkcja obsługuje wszystkie dostępne kontrolery VR (Oculus Rift, HTC Vive).

Jujubee to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoim koncie takie tytuły jak FLASHOUT 3D, Suspect in Sight, Take Off – The Flight Simulator, strategię czasu rzeczywistego Realpolitiks, Truck Simulation 19, grę przygodowo-dokumentalną KURSK oraz Deep Diving Simulator. Celem firmy jest tworzenie inspirujących i wyróżniających się na rynku gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Jujubee, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR