Hydra Games, z portfela RLTY Investments, może wejść na NewConnect w 2020 r.

Omawiane walory: ,

Hydra Games, z portfela RLTY Investments, może wejść na NewConnect w przyszłym roku, poinformowała ISBnews prezes Dominika Szot.

Fot. fb/Hydra Games

– Koncentrujemy się na produkcjach dotykających problemów społecznych, jak wojna, uzależnienia, czy przemoc na platformy Nintendo Switch i PC. Pierwsza nieujawniona premiera planowana jest na wrzesień na Steam. Kolejna premiera zakładana jest w końcówce 2019 na Switch, a następna gra „Bad Trip” pojawi się na początku 2020 na PC. Wtedy ustalimy dalsze plany wydawnicze i podejmiemy kroki w kierunku wprowadzenia spółki na NewConnect – powiedziała ISBnews Szot.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

RLTY Investments planuje upublicznianie kolejnych swoich projektów, śladem Movie Games, zapowiedział prezes RLTY Investments i Movie Games Mateusz Wcześniak.

– Movie Games, po pół roku od debiutu na NewConnect przyniosła 45 proc. wzrostu kursu i przygotowuje się do przejścia na GPW. Kolejnym projektem, jaki rozwijamy jest kolejny producent gier Hydra Games i producent planszówek Bored Games. Mamy także 3 kolejne projekty, niekoniecznie gamingowe. Wszystkie inwestycje to konkretne pomysły rozwijane tzw. szczupłą metodą. Będziemy zmierzali do upublicznienia tych spółek – powiedział Wcześniak podczas konferencji prasowej.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. Inwestorami w spółce są PlayWay – producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT HYDRAGAMES, MovieGames, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR