StockWatch.pl

Idea Bank przyspieszył publikację raportu półrocznego

Sprawozdanie finansowe banku pojawi się 10 dni wcześniej niż pierwotnie planowano. 

idea, bank, wyniki, raport, publikacja

Idea Bank przyspieszył publikację wyników za pierwsze półrocze.

Idea Bank opublikuje raport za I półrocze 2019 r. 17 września, a nie 27 września jak dotychczas planowano.

Grupa Idea Bank specjalizuje się w usługach bankowych i finansowych dla mikro, małych i średnich firm. Akcje Idea Banku są notowane na giełdzie w Warszawie od 2015 r. Aktywa razem banku wyniosły 20,47 mld zł na koniec 2018 r. W poniedziałek notowania banku wystrzeliły o 20,63 proc. Na zamknięciu sesji za jeden walor spółki płacono 2,28 zł.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)
 • Geopolityka na pierwszym planie

  W poniedziałek tematem przewodnim na rynkach był atak dronów na saudyjskie rafinerie. Weekendowy incydent, który według wstępnych wyliczeń może w najbliższych tygodniach ograniczyć o ok. 5 proc. światowy poziom produkcji ropy naftowej, skutkował dziś wzrostem cen "czarnego złota" o ponad 10 proc. Wspomniane ataki zwiększyły tym samym ryzyko eskalacji konfliktu w Zatoce Perskiej, co miało swoje odzwierciedlenie w odbiciu cen złota, które ponownie walczy o powrót powyżej bariery 1.500 USD za uncję.

 • Energa rozda akcjonariuszom rabaty i benefity

  Gdańska spółka energetyczna już niebawem wystartuje z własnym programem lojalnościowym adresowanym do akcjonariuszy. W pakiecie są m.in. zniżki na montaż instalacji fotowoltaicznej czy zakupy w sklepie internetowym Energi, ale rabatu na prąd nie ma.

 • Starhedge złożył warunkową ofertę objęcia do 33 proc. akcji Elektrobudowy

  Starhedge złożył warunkową ofertę objęcia od 32,75 proc. do 32,99 proc. akcji w podwyższonym kapitale zakładowym Elektrobudowy. Łączna wartość transakcji wyniosłaby nie mniej niż 10,4 mln zł.

 • Akcjonariusze Hollywood ogłosili przymusowy wykup akcji spółki

  Czternastu akcjonariuszy Grupy Hollywood, posiadających łącznie ponad 90 proc. akcji i ponad 90 proc. głosów na walnym zgromadzeniu, ogłosiło przymusowy wykup akcji spółki, reprezentujących 7,43 proc. kapitału zakładowego i 5,76 proc. ogólnej liczby głosów. Cena wykupu wyniesie 1 zł za akcję.

 • Nerwowo na giełdach. PGE w górę po wynikach, a CCC w dół po odcięciu dywidendy

  Rynki finansowe żyją dziś tematem ataku dronów na saudyjskie rafinerie i mocnego skoku cen ropy. Nastroje na giełdach dodatkowo psują rozczarowujące dane makro z Chin. 


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR